Įkraunama...
Įkraunama...

Ką reikia žinoti apie indaploves?

gal kas pasakys, nuo kurios konkrečiai priemonės yra kažkoks cheminis kvapas indaplovėj? Milteliai patys kaip ir nesmirda, visokius bandžiau, tabletes irgi. dabar ekologiškus nusiopirkau (1 kg -30 lt cool.gif ) ale vistiek kvapas jaučiasi. Gal nuo druskos?

Tikiuosi ne man vienai smirda g.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2006 11 29, 13:52)
gal kas pasakys, nuo kurios konkrečiai priemonės yra kažkoks cheminis kvapas indaplovėj? Milteliai patys kaip ir nesmirda, visokius bandžiau, tabletes irgi. dabar ekologiškus nusiopirkau (1 kg -30 lt cool.gif ) ale vistiek kvapas jaučiasi. Gal nuo druskos?

Tikiuosi ne man vienai smirda g.gif



Ir man smirda, aš naudoju Calgon tabletes 3 in 1. g.gif
Atsakyti
Ir man yra kaz koks kvapas, matyt specifinis milteliu g.gif
Kaip tik sios temos pradzioje skaiciau, kaip viena mamyte perka IKI parduotuveje kaz koki kvapa , skirta pakabint ikdaploves viduje, tad teks lekt ir man i IKI parduotuve ir pasizvalgyt DIDZIAJAI PAGALBININKEI KVEPALU lotuliukas.gif
Atsakyti
na tą pakabinamą kvapiklį turėjau, bet čia juk saviapgaulė. Daugmaž kas nesiprausus kvepalus naudoti schmoll.gif .

Man tai įdomu, kokia konkrečiai chemija neišsiplauna ir lieka.
Atsakyti
QUOTE(Ija @ 2006 11 29, 11:01)
Idomu suzinoti indaploves atidarymo jai veikiant tiksla????????????????????
Nelabai suprantu cia smalsumas, ar tikrinimas kaip plauna???
Seniai turiu indaplove, bet nei karto nebuvo kilusi mintis ja atidaryti veikimo rezime  g.gif

Tikslas pats paprasčiausias - sudėti nepastebėtus indus biggrin.gif , pavyzdžiui, vaikų nusineštus ir paliktus kabaryje puodelius biggrin.gif

O tada, kai blogai plovė, tikrinau, ar bėga vanduo. Ir, pasirodo, gerai, kad atidarinėjau - suktukas ėmė ir nukrito, o mes galėjom jį ramiai pritaisyt į vietą ir leist indpalovei dirbti normaliai.

Dėl kvapų - kažkada seniai turėjom ir mes tą pakabinamą kvapą. Tai visa indaplovė kvepėjo apelsinais. O kad kažkokia chemija neišsiplauna iki galo, tai abejoju - net ir spintelėj, jei ji nedarinėjama visą dieną, būna kažkoks kvapas. O indaplovėj vis tiek gi maisto likučiai. Ar kasdien iškratot ir išplaunat filtrą? Aš tai tikrai ne, o jis toks apsiriebalavęs būna...
Atsakyti
As naudojau kvapa indaplovei pirkta is Thomas Philips, gal kazkiek ir nuima ta kvapa.
Bet pastebejau toki dalyka:
kai naudojau viska Yplon ar Calgon (druska, milteliai, blizgiklis), vienos firmos vienu metu, tai to kvapo nebuvo, o vat pasiskaiciusi sioje temoje nusipirkau is Thomas Philips milteliu, tai tas kvapas toks nei chemijos, nei ne ir atsirado. Bet kai emiau maziau tu milteliu deti, tai ir kvapas mazesnis. Gal cia milteliu "stiprumas" prisideda prie to, neisskalauja gerai ir jauciasi paskui.
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2006 11 29, 15:41)
Tikslas pats paprasčiausias - sudėti nepastebėtus indus biggrin.gif , pavyzdžiui, vaikų nusineštus ir paliktus kabaryje puodelius biggrin.gif

O tada, kai blogai plovė, tikrinau, ar bėga vanduo. Ir, pasirodo, gerai, kad atidarinėjau - suktukas ėmė ir nukrito, o mes galėjom jį ramiai pritaisyt į vietą ir leist indpalovei dirbti normaliai.

Dėl kvapų - kažkada seniai turėjom ir mes tą pakabinamą kvapą. Tai visa indaplovė kvepėjo apelsinais. O kad kažkokia chemija neišsiplauna iki galo, tai abejoju - net ir spintelėj, jei ji nedarinėjama visą dieną, būna kažkoks kvapas. O indaplovėj vis tiek gi maisto likučiai. Ar kasdien iškratot ir išplaunat filtrą? Aš tai tikrai ne, o jis toks apsiriebalavęs būna...



aš jokio filtro išviso nekeičiu doh.gif reiks pasižiūrėti, gal ištikrųjų ten kažkas pūva g.gif
Atsakyti
Jo keist nereikia, tik gali tekt iškratyt ir išplaut mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2006 11 29, 09:03)
Ir nieko čia juokingo biggrin.gif - visad atidarinėju veikiančią indaplovę - niekada dar akių nepritaškė tongue.gif  biggrin.gif


biggrin.gif aš kelis kartus irgi buvau atidariusi. Nepritaškė vandens biggrin.gif Taip pat keli indai buvo nepastebėti ir nesukrauti.

QUOTE(cosma @ 2006 11 29, 13:10)
Ir man smirda, aš naudoju Calgon tabletes 3 in 1.  g.gif


Man Calgonitas 3 in 1, ir 4 in 1 iš Thomas Phillips smirda doh.gif Citrinų kvapo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2006 11 29, 10:03)
Ir nieko čia juokingo biggrin.gif - visad atidarinėju veikiančią indaplovę - niekada dar akių nepritaškė tongue.gif  biggrin.gif




O aš ir nesijuokiu, nereikia taip jautriai reaguoti. Paprasčiausiai indus plaunu naktį, nes elektra pigesnė ir pridedu tiek, kad jau nelabai ką įtalpintum, o mūsų ir taip nedidukė. Bet net jei ir būtų didelė ir rasčiau paliktą puodelį tikriausiai nelįsčiau į į jungtą indaplovę net jei ir išsijungia tokiu atveju. Kaip nesugalvočiau sustabdyti skalbimo mašinos, kad įmesti dar kažką. Plauna tai tegu ir plauna, ko ten landžioti 4u.gif Nemanau, kad elgiuosi smerktinai, kiekviena turime savo įpročius, o kiek jie "žalingi" spręsti mums pačioms 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iride: 29 lapkričio 2006 - 18:04
Aš ir nereaguoju jautriai biggrin.gif O indus irgi plaunu naktį tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ija @ 2006 11 29, 11:01)
Idomu suzinoti indaploves atidarymo jai veikiant tiksla????????????????????
Nelabai suprantu cia smalsumas, ar tikrinimas kaip plauna???
Seniai turiu indaplove, bet nei karto nebuvo kilusi mintis ja atidaryti veikimo rezime  g.gif

Aš kartais pamirštu ką nors įdėti, arba pamatau, kad reikia pjauti, o visi peiliai plaunami- tada išsimimu tongue.gif
Atsakyti