Įkraunama...
Įkraunama...

Ką reikia žinoti apie indaploves?

QUOTE(kaguelo @ 2006 11 16, 23:55)
Pasidomėjau kur tiksliai dėti miltelius, druską, kur pilti skalavimo skystį. Viską padariau taip, kaip ir reikia. Ir druskos dangtelį užsukau. Vis tiek rezultatas baisus. Ant indų (ant taurių labiausiai) kažkokios gal ne druskų, bet miltelių liekanos... Nu toks įspudis, kad milteliai, druskos ir skalavimo skysčiai į indaplovę pateko, bet dalis jų (su maisto likučiais taipogi) taip ir paliko prikbę prie indų  doh.gif . Reiks į pardavėjus matyt kreiptis dėl broko...



Žinot, tikriausiai tai praeina kiekvienas, nusipirkęs indaplovę. Kantriausieji džiaugiasi jų atliekamu darbu, nekantrieji ir toliau plauna indus rankomis arba perplauna indaplovės išplautus. Mūsų indaplovei virš dviejų metų, gyvenom nuomojamam bute, tai pirkom pačią mažiausią Electrolux'o. Pradžia irgi buvo baisi, kvietėm meistrą, tas burbėjo burbėjo, žiūrėjo žiūrėjo ir pasakė, kad neturi techniškai prie ko prikibti - indaplovė vandenį pasiima, kažką ten dirba ir vsio, viskas gerai, o toliau - miltelių dozavimas, skalautojo padalos nustatymas yra kliento reikalas. Tai nepasakysiu per kiek laiko (indus kartais plaudavom po du kartus per dieną, nors užtektų ir vieno) viską atreguliavom taip, kad taures ištraukus, jos atrodo kaip reklamoje lotuliukas.gif. Dabar miltelių pilu tik 2/3 talpos, o skalautojas ties 1 padala. Linkiu kantrybės. O apie nekantriuosiu tai kitas pvz. Nusipirko mūsų pažįstami indaplovę, vaizdas kaip Jūsų aprašytas - ir stovi be darbo, indus plauna rankomis lotuliukas.gif
Atsakyti
Pas mus irgi buvo atsiradus problema - pradėjo nešvariai plauti viršutinėj lentynoj sudėtus indus. Šeštadienį teko net du kartus užstatinėt, kol išaiškėjo priežastis - pasirodo, tas daiktas, kuris sukasi paskirstydamas vandenį viršuje (tikiuosi, suprantat, apie ką aš doh.gif ) paprasčiausiai kažkaip atsisuko nuo kraniuko (indaplove naudojamės beveik treji metai), ir vandens slėgis buvo per mažas, kad išpalutų visus nešvarumus iš puodelių ir stiklinių. O pastebėjom visai atsitiktinai - atidarius veikiančią indaplovę, jis paprasčiausiai nukrito doh.gif . Tai prisukom jį atgal, ir vėl viskas švaru, net girgžda thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(iride @ 2006 11 20, 00:28)
pvz. Nusipirko mūsų pažįstami indaplovę, vaizdas kaip Jūsų aprašytas - ir stovi be darbo, indus plauna rankomis  lotuliukas.gif


O gal mes ir esam tie jūsų pažįstami? lotuliukas.gif
Nu ka... reiks bandyt dar, gal pavyks g.gif
Beje, vandenį tikrai šildo, o vat vandens srovė gali būt ir pas mus permaža, nes vandens dažnai trūkumas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kaguelo @ 2006 11 27, 22:51)
O gal mes ir esam tie jūsų pažįstami?  lotuliukas.gif
Nu ka... reiks bandyt dar, gal pavyks  g.gif 
Beje, vandenį tikrai šildo, o vat vandens srovė gali būt ir pas mus permaža, nes vandens dažnai trūkumas  unsure.gif


Kažin 4u.gif , bet mes mielai susipažintųme 4u.gif . O jei vandens srovė nedidelė, nestipri, tai manyčiau blogai, nors..gal pati indaplovė tą srovę viduje paskui sukuria g.gif Patarimas: bandyti, bandyti ir dar kartą bandyti bigsmile.gif
Atsakyti
Iš kur ji sukurs, jei nepakankamas vandens spaudimas? g.gif
Atsakyti
Nu ką aš žinau. Bet pas mane pirma prisileidžia vandens, o paskui vanduo išsijungia ir tada girdisi kaip ten viskas teliuškuojasi. Nu tikrai nebandysiu atidaryt plaunant tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(iride @ 2006 11 28, 17:15)
Nu ką aš žinau. Bet pas mane pirma prisileidžia vandens, o paskui vanduo išsijungia ir tada girdisi kaip ten viskas teliuškuojasi. Nu tikrai nebandysiu atidaryt plaunant tongue.gif

Taigi galima atidaryti veikiant mirksiukas.gif Ji tikrai nebūna pilna vandens 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(iride @ 2006 11 28, 17:15)
Nu ką aš žinau. Bet pas mane pirma prisileidžia vandens, o paskui vanduo išsijungia ir tada girdisi kaip ten viskas teliuškuojasi. Nu tikrai nebandysiu atidaryt plaunant tongue.gif

Aš visada atidarau neišjungus biggrin.gif . Vandens ten ant dugno, o ir taškytis ji nustoja, jei dureles praveri biggrin.gif

Dėl vandens spaudimo, truputį ne taip supratau... Kai pas mus buvo sumažėjęs spaudimas, tai viršutinės lentynos indai neišsiplaudavo normaliai. Pasirodo, buvo atsisukęs tas vandens taškytojas biggrin.gif , kol visai nukrito. Prisukom, priveržėm ir vėl viskas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2006 11 28, 18:49)
Taigi galima atidaryti veikiant  mirksiukas.gif  Ji tikrai nebūna pilna vandens  4u.gif


Tai tuo labiau, jei vandens nedaug, kaip tuos indus išplauti g.gif . Tada turi būt spaudimas. Na, gal kas nors kitas sutiks atidaryti veikiančią indaplovę ir papasakos savo įspūdžius, tada gal bus aiškaiu kas ten darosi lotuliukas.gif tongue.gif 4u.gif
Atsakyti
Na, aš dažnai atidarau mirksiukas.gif
Juk indai plaunami ne mirkant pripylus pilną indaplovę vandens doh.gif Vanduo purškiamas ir atidarius dureles purškimas iškart sustoja
Atsakyti
QUOTE(iride @ 2006 11 28, 23:33)
Na, gal kas nors kitas sutiks atidaryti veikiančią indaplovę ir papasakos savo įspūdžius, tada gal bus aiškaiu kas ten darosi  lotuliukas.gif  tongue.gif  4u.gif

Ir nieko čia juokingo biggrin.gif - visad atidarinėju veikiančią indaplovę - niekada dar akių nepritaškė tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
Idomu suzinoti indaploves atidarymo jai veikiant tiksla????????????????????
Nelabai suprantu cia smalsumas, ar tikrinimas kaip plauna???
Seniai turiu indaplove, bet nei karto nebuvo kilusi mintis ja atidaryti veikimo rezime g.gif

Atsakyti