Įkraunama...
Įkraunama...

Ką reikia žinoti apie indaploves?

QUOTE(kettis @ 2006 11 09, 10:10)
2 gal kiek per mažas lygis.. rekomenduočiau bent 3 lygį nustatyti.


Tai kad dabar jau tabletes naudojam ir esam patenkinti smile.gif
Atsakyti
Modelis 60750 ,bet B parasyta po to Abcdefg ir po to aBcdefg nu kiek man sake ,kad plovimas A o elektra B bet rode ant naujausiu Aklases elektra ima 1.15kv o musu 1.24 kv tai jei kas nedauk ir skiriasi ka as zinau g.gif
O gal kam reik beveik naujos Privileg 911 cia skaitosi naijas mod.45cm neintegr.sviezutele.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilga saule: 09 lapkričio 2006 - 17:31
Kaip tik galvojam pirkti 45cm integruojama indaplove ax.gif Parasyk kokia butu kaina ir klase, programos ir kt mirksiukas.gif ir valdymas- pasleptas ar priekyje (jei prieky, tai kokios spalvos?)]

Papildyta:
Atsiprasau ne taip perskaiciau , juk cia neintegruojama... verysad.gif
Atsakyti
Sceikos verysad.gif nu ijungiau as savo indapl. daves ji man ten garsiai tikrai zymiai garzsiau uz skalbenke,bet galvoju gal neintegruota dar todel.
O ryte radau indus svarius ,bet ant sieneliu visur slapia, garai nusede ar taip turi buti?
Dar lasa apacioje aisku paskambinau sake galiu grazinti arba ,taisyti,istikro noriu as jos gal tasyti?Nes sensorine,patinka man,integruojama g.gif
O jei ne tai pirksiu ta Privileg tik nenoriu nes neintegruota ji,nors ir grazi.
Patarkit,ar buna slapios ind.sieneles ryte? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilga saule: 10 lapkričio 2006 - 10:17
Bent jau pas mus, jei po programos pabaigos neatidarai indaplovės, tai ryte jos sienelės irgi būna aprasojusios mirksiukas.gif Bet, man atrodo, tai natūralu - gi plauna karštu vandeniu, paskui džiovina, garai tai turi kažkur dėtis. Jie vėsta ir kondensuojasi ant sienelių g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilma: 10 lapkričio 2006 - 10:30
Ar yra naudojančių Ariston indaplovES? Nusižiūrėjau vieną modelį, tačiau dvejoju dėl pačios technikos kokybės g.gif
Atsakyti
Parasykit koks garsas turetu buti plaunant ,pas mane tai buvo i antra puse plovimo dvigubai didesnis nei skalbenkes,momentais tai isvis ten garseliai ne toki ,kad nakti negirdetum.
Atsakyti
QUOTE(smilga saule @ 2006 11 10, 11:12)
O ryte radau indus svarius ,bet ant sieneliu visur slapia, garai nusede ar taip turi buti?
Nes sensorine,patinka man,integruojama g.gif
Patarkit,ar buna slapios ind.sieneles ryte? g.gif

o koks modelis? ir kur pirkta - ar tik ne kokioj "su nedideliais transportavimo defektais" parduotuvėje? smile.gif šiaip sienelės gali būti kiek šlapios, bet bent jau pas mane indaplovėje po džiovinimo nei sienelės nei indai nebūna šlapi. Aišku, viskas priklauso nuo indaplovėje naudojamos indų džiovinimo technologijos g.gif
Ir ką reiškia sensorinė - ta prasmė su ekranėliu kažkokiu?

QUOTE(smilga saule @ 2006 11 14, 17:26)
Parasykit koks garsas turetu buti plaunant ,pas mane tai buvo i antra puse plovimo dvigubai didesnis nei skalbenkes,momentais tai isvis ten garseliai ne toki ,kad nakti negirdetum.

garsas neturėtu būti toks didelis, bet čia vėlgi - priklausomai nuo firmos ir nuo indaplovės kainos ir keliamas triukšmas plovimo metu stipriai skiriasi. O kai nesigirdi - tuo metu matyt vyksta džiovinimo ciklas, t.y. praktiškai begarsis procesas smile.gif
Atsakyti
Pasidomėjau kur tiksliai dėti miltelius, druską, kur pilti skalavimo skystį. Viską padariau taip, kaip ir reikia. Ir druskos dangtelį užsukau. Vis tiek rezultatas baisus. Ant indų (ant taurių labiausiai) kažkokios gal ne druskų, bet miltelių liekanos... Nu toks įspudis, kad milteliai, druskos ir skalavimo skysčiai į indaplovę pateko, bet dalis jų (su maisto likučiais taipogi) taip ir paliko prikbę prie indų doh.gif . Reiks į pardavėjus matyt kreiptis dėl broko...
Atsakyti
O pas mane tai kur druskas pylti ten vanduo ar taip turi buti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(smilga saule @ 2006 11 17, 16:49)
O pas mane tai kur druskas pylti ten vanduo ar taip turi buti? ax.gif


Taip, ten buna vanduo, kai nauja indaplove tai instrukcijoj parasyta kad ten su druska ir vandens ipilti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kaguelo @ 2006 11 16, 22:55)
Pasidomėjau kur tiksliai dėti miltelius, druską, kur pilti skalavimo skystį. Viską padariau taip, kaip ir reikia. Ir druskos dangtelį užsukau. Vis tiek rezultatas baisus. Ant indų (ant taurių labiausiai) kažkokios gal ne druskų, bet miltelių liekanos... Nu toks įspudis, kad milteliai, druskos ir skalavimo skysčiai į indaplovę pateko, bet dalis jų (su maisto likučiais taipogi) taip ir paliko prikbę prie indų  doh.gif . Reiks į pardavėjus matyt kreiptis dėl broko...

O tai gal ji nekaitina vandens? g.gif
Atsakyti