Įkraunama...
Įkraunama...

Ką reikia žinoti apie indaploves?

QUOTE(Dilma @ 2006 11 08, 12:55)
O tu temos pradžioj paskaitinėk mirksiukas.gif  - ten buvo pasisakymų, kad žmonės bene tris dienas indus renka į indaplovę biggrin.gif



Aišku, supratau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamutas @ 2006 11 08, 09:50)
Indaplove turim AEG, naudojam apie pusmeti. Visad su tabletem (Calgonit, buvau nusipirkus Yplon, bet kokybe prastesne). Paskaiciau, kad negerai, reikia papildomai druskos. Taciau, jei naudoju tablete, paspaudziu indaplovej mygtuka ir kiti visi padavimai neveikia. Tad jei ir ipilciau papildomai druskos, jos nepasiimtu, ar as neteisi?
Jei be tu tableciu, tai ka butina nusipirkti: druska, plovikli, skalavimo skysti?


profilaktiškai būtų sveika indaplovei nupirkti standartines priemones, t.y. skalavimo skysti, plovimo milteliai ir regeneruojanti druska (indaplovių druska), rasit praktiškai visose norfose maksimose, o tuo labiai topocentruose ar pan. Taip, AEG indaplovėse nuspaudus 3-in-1 funkcijos mygtuką, kuris pritaiko plovimo procesą tablečių naudojimui, yra blokuojamos regeneruojančios druskos ir skalavimo skysčio talpyklos, t.y. net jei ten yra supiltos priemonės, jos nenaudojamos (kiek žinau). Reikėtų įpilti visas įprastines priemones į atitinkamas talpas ir išjungti 3-in-1 funkciją, ir savaitėle paplauti indus taip - indaplovei tikrai bus į naudą.

QUOTE(ziza @ 2006 11 08, 12:28)
O dabar klausimėlis iš Laisvės alėjos hihihi.gif , o tiksliau jūsų pastebėjimai; kelių asmenų šeimai JAU apsimoka įsigyti indaplovę? Žinau, kad gal kam ir juokingai skamba, bet aš bijau, kad man į indaplovę reiktų kokias dvi dienas krauti nešvarius indus, kad ją pagaliau įjungti, nes valgyti gaminti aš nemėgstu blush2.gif  ax.gif


gal ir pasikartosiu, bet geriau daugiau nei mažiau smile.gif indaplovė yra reikalingas ir naudingas prietaisas bet kokiems namams, net jei juose gyvena vienas asmuo. bet kuriuo atveju indaplovė suplaus tuos kelis indus puodus ar puodelius taupiau nei jūs tai padarytumėte rankomis kriauklėje. Juk indaplovė naudoja viso labo ~15 l vandens visam ciklui - pažiūrėkit kiek vandens išpilat plaudami kelias lėkštutes kriauklėje. Vienintelis atvejis, kai būtų indaplovė netikslinga- jei tas vienas gyvenantis asmuo namo grįžta vėlai vakare, valgyt nesidaro, o jei pasidaro, tai tik pasišildo mikrobangėje kokius pusfabrikačius - tada taip, dėl vienos nešvarios lėkštės indaplovės pirkti neverta. Visais kitais atvejais atsakymas vienareikšmis - APSIMOKA ir NAUDINGA.

QUOTE(Dilma @ 2006 11 08, 12:55)
Nežinau, visada naudojam tebletes, bet visada yra ir druskos. Ir plauna puikiai thumbup.gif
O dėl blizgiklio - tiesą sakant, pabandėm naudot - jokio skirtumo, ar su juo, ar be jo, nepastebėjom g.gif
O tu temos pradžioj paskaitinėk mirksiukas.gif  - ten buvo pasisakymų, kad žmonės bene tris dienas indus renka į indaplovę biggrin.gif


jei naudojat tabletes, tai žinoma nepastebėsite skirtumo, ar indaplovėje yra skalavimo skysčio ar ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kettis @ 2006 11 08, 14:32)

jei naudojat tabletes, tai žinoma nepastebėsite skirtumo, ar indaplovėje yra skalavimo skysčio ar ne  smile.gif

tongue.gif Skalavimo skystį naudojom tada, kai dar naudojom miltelius mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ziza @ 2006 11 08, 11:28)
kelių asmenų šeimai JAU apsimoka įsigyti indaplovę? Žinau, kad gal kam ir juokingai skamba, bet aš bijau, kad man į indaplovę reiktų kokias dvi dienas krauti nešvarius indus, kad ją pagaliau įjungti, nes valgyti gaminti aš nemėgstu blush2.gif  ax.gif

Mes dviese 4u.gif Indaplovę leidžiu kasdien, kartais net po du kartus per dieną doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2006 11 08, 16:31)
tongue.gif Skalavimo skystį naudojom tada, kai dar naudojom miltelius mirksiukas.gif

tada galbūt nustatytas labai mažas skalavimo skysčio naudojimo lygis, kad taip nepastebimas skirtumas?.. g.gif
Atsakyti
Nu jau nusprendziau didele perku ir nauja,parasykit man greitai kiek kainuoja priemones vienam plovimui mazdauk ,gal bankrutuosiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(ketti @ 2006 11 08, 16:29)
tada galbūt nustatytas labai mažas skalavimo skysčio naudojimo lygis, kad taip nepastebimas skirtumas?..  g.gif

Ant 2 nustatyta... g.gif
Papildyta:
QUOTE(smilga saule @ 2006 11 08, 16:35)
Nu jau nusprendziau didele perku ir nauja,parasykit man greitai kiek kainuoja priemones vienam plovimui mazdauk ,gal bankrutuosiu g.gif

Thomas Philips'e pirkau Calgonit tablečių indaplovei - 100 vnt kainavo 33 lt su uodegyte. Na, dar druskos visada yra, jos 4 kg kainuoja apie 12 - 13 lt Maximoj. Karts nuo karto indaplovę reikia išplauti, tai toks spec. buteliukas ploviklio apie 8 lt kainuoja 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilma: 08 lapkričio 2006 - 16:45
QUOTE(Dilma @ 2006 11 08, 17:42)
Ant 2 nustatyta... g.gif
Papildyta:

Thomas Philips'e pirkau Calgonit tablečių indaplovei - 100 vnt kainavo 33 lt su uodegyte. Na, dar druskos visada yra, jos 4 kg kainuoja apie 12 - 13 lt Maximoj. Karts nuo karto indaplovę reikia išplauti, tai toks spec. buteliukas ploviklio apie 8 lt kainuoja 4u.gif


Aciu visiems uz atsakymus. Ot geras daiktas tas forumas. Is savo patirties galiu pasakyti, kad dvieju asmenu seimai jau butinai reikia indaploves. Vienam gal dar nelabai, jei valgo pusfabrikacius, bet reikia, jei megsta gaminti, daznai draugai sveciuojasi... Ir butinai pirkit didesnes, 60 cm plocio. Jau nebeisivaizduoju gyvenimo be indaploves. Ji kaip automatine skalbimo masina. Ar kas dar noretu skalbti rankomis? Tai kodel yra norinciu indus plauti rankomis???
Atsakyti
O aš arba indaplovę turiu lievaką arba pati esu lievakas ir nemoku ja naudotis blush2.gif Nu ištraukiu indus iš indaplovės tokius, kaip būčiau po vandeniu tik prašliejus - stiklinės ir taurės lyg kokiom druskom apkibusios, lėkštės irgi tokios dėmėtos, bjaurios, apie puodus net nešneku... O naudoju ir druską ir ploviklį ir skalavimo skystį. Tiesa indaplovę pirkom iš tokios parduotuvės, kur pardavinėjama lyg ir nauja buitinė technika, bet šiek tiek brokuota. Sakė, kad tie brokai- išoriniai defektai: subraižymai, palamdymai ir kt. ir dėl jų pačios buitinės technikos veikimas neturėtų nukentėti. Kadangi nebuvo nei lietuviškos nei rusiškos instrukcijos, tai gal aš paprasčiausiai ką nors ne taip supratau ir ne taip darau doh.gif
Atsakyti
Panašiai ir pas mane buvo porą kartų... Bet, pasirodo, abu kartus buvau užmiršus užsukti druskos rezervuaro dangtelį doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Nu va o mes jau turim AEG 60 cm eisiu sendien isbandyti ,kad tik butu gerai viskas pirkom is tu kur nubraukta sonas,bet integruojama tai jokio skirtumo, bet apmove tik an to ,kad A klase elektra o plovimas man atrodo B nors sake A.
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2006 11 08, 17:42)
Ant 2 nustatyta... g.gif

2 gal kiek per mažas lygis.. rekomenduočiau bent 3 lygį nustatyti.

QUOTE(kaguelo @ 2006 11 08, 21:40)
O aš arba indaplovę turiu lievaką arba pati esu lievakas ir nemoku ja naudotis  blush2.gif  Nu ištraukiu indus iš indaplovės tokius, kaip būčiau po vandeniu tik prašliejus - stiklinės ir taurės lyg kokiom druskom apkibusios, lėkštės irgi tokios dėmėtos, bjaurios, apie puodus net nešneku... O naudoju ir druską ir ploviklį ir skalavimo skystį. Tiesa indaplovę pirkom  iš tokios parduotuvės, kur pardavinėjama lyg ir nauja buitinė technika, bet šiek tiek brokuota. Sakė, kad tie brokai- išoriniai defektai: subraižymai, palamdymai ir kt. ir dėl jų pačios buitinės technikos veikimas neturėtų nukentėti. Kadangi nebuvo nei lietuviškos nei rusiškos instrukcijos, tai gal aš paprasčiausiai ką nors ne taip supratau ir ne taip darau  doh.gif

visų pirma, gali būti problema kad nustatytas per mažas skalavimo skysčio naudojimo lygis - todėl vanduo su plovimo priemonėm ar kalkėm prastai nubėga nuo indų po skalavimo, ir džiovinimo metu yra pridžiovinami indų. Pabandykit padidint lygį bent iki 3 ar 4. Jei skalavimo skysčio bus naudojama per daug, pastebėsite taip pat - indai po plovimo bus lyg pasidengę riebalų plėvele. tada tiesiog sumažinkit vienu lygmeniu, ir tikrinkit toliau smile.gif
dėl defektuotos technikos pirkimo - jei įlenktas šonas ar panelis aplamdytas ar subraižytas - pagalvokit, juk vadinas prietaisas kažkur krito ar virto, nežinia kas ten viduj galėjo sulūžt/atšokt kokie nors kontaktai, ir nors pardavėjai aiškina kad va, nedidelis įlenkimas - bet turint omeny šiuolaikinės technikos sudėtingumą, tas mažas įlenkimas gali sukelti dideles problemas. Ne visada, žinoma smile.gif

QUOTE(smilga saule @ 2006 11 09, 10:58)
Nu va o mes jau turim AEG 60 cm eisiu sendien isbandyti ,kad tik butu gerai viskas pirkom is tu kur nubraukta sonas,bet integruojama tai jokio skirtumo, bet apmove tik an to ,kad A klase elektra o plovimas man atrodo B nors sake A.


kiek žinau, visos AEG indaplovės turi visas A klases. Jei parašytumėte modelį, galėčiau daugiau pasakyti.
Atsakyti