Įkraunama...
Įkraunama...

Ką reikia žinoti apie indaploves?

QUOTE(Zilvinas @ 2006 10 29, 11:23)
Blizgiklio galite ir nepilti, blogiau isplaus, o druska butina, nes prasciau isplaus indus ir trumpiau tarnaus indaplove. Tai kazkas panasaus, kai kietas vanduo, o i skalbimo masinoje nenaudojate nukalkintojo. Nusipirke ir kokybiske preke, jus galite ja greit sugadinti.

Jei del vandens kietumo, tai mums tada nereikia, nes musu vanduo labai minkstas ax.gif Jei buna purvinesni indai, uzstatau ant aukstesnes temperaturos ir visada gerai isplauna. Na reikes pasiziureti kas ten ta per druska smile.gif O kaip ji vadinasi?
Atsakyti
QUOTE(Elnes @ 2006 10 29, 11:38)
Jei del vandens kietumo, tai mums tada nereikia, nes musu vanduo labai minkstas  ax.gif Jei buna purvinesni indai, uzstatau ant aukstesnes temperaturos ir visada gerai isplauna. Na reikes pasiziureti kas ten ta per druska  smile.gif O kaip ji vadinasi?

Ji skirta indaplovėms, būna skirtingų gamintojų, kaip ir milteliai bigsmile.gif Bet jei pas jus vanduo labai minkštas, tai sutinku, kad nebūtina. Gaila, kad Vilniuje vabduo labai kietas verysad.gif
Atsakyti
g.gif o kaip BEKO DFS1500?ka patartiti galite,ar gera.ir kaip tą kietuma nustatyti ,kur ,kokios juostelės gal yra pirkti?
Atsakyti
Sveiki perskaiciau jau puse skyriaus ,bet kankina klausimas ar galima rinktis naudota AEG gan sena imontuojama manau jokio skirtumo del grozio,nes as naujos tai nenoriu ,kadangi turiu butinybe keiti baldus visu kambariu ir virt tai kol kas tikrai negaliu,o sendien parveze pazystamas ,bet matos ,kad senokos tik viena 45cm tai elektronine atrodo naujai mes 3zmones ,bet kiek supratau geriau didele,kazin ar senos daugiau naudoja vandens ir elekros.
o kas del gedimu tai nebijau nes zinau ,kad daugeliui naujos yra greiciau sugede uz tas senas , kadangi seniau gamino biski amzinesnius dauktus jei zinot ,kad dabar pv skalbenkes skirtos 5metam.Lauksiu patarimo ryt turiu isirinkt.Aciu ax.gif
Atsakyti
Mazai mamu parase kokio dydzio naudoja indaploves,as bijau ,kad reik dideles ,bet jau 3dienu laukti nenoreciau.
Kada gamini ta diena puodu nori nenori nemazai bunai o jei ne tai buna ju koks vienas. g.gif
Atsakyti
QUOTE(smilga saule @ 2006 11 07, 17:10)
Mazai mamu parase kokio dydzio naudoja indaploves,as bijau ,kad reik dideles ,bet jau 3dienu laukti nenoreciau.
Kada gamini ta diena puodu nori nenori nemazai bunai o jei ne tai buna ju koks vienas. g.gif


Mes kai rinkomes, aš norėjau siaurenes nei neklystu 45cm pločio, bet vyras įkalbejo pirkti didesnę atrodo 60cm pločio, nes sąnaudos nežymiai padidės o daugiau galėsi pridėti, ir hi.gif ačiu jam kad jo paklausiau, nes į ją man ir dabar ne viskas telpa verysad.gif į apatinį stalčių įdedi pora puodų + didelės lėkštės ir viskas schmoll.gif aš tik už didesnes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(asteriksas @ 2006 11 07, 16:26)
į ją man ir dabar ne viskas telpa verysad.gif  į apatinį stalčių įdedi pora puodų + didelės lėkštės ir viskas schmoll.gif  aš tik už didesnes thumbup.gif

Ir man taip doh.gif Turiu didesnę, esam tik dviese, bet kartais visi indai netelpa, nors plaunu kasdien doh.gif Su maža neišsitekčiau arba plaučiau po du kartus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Elnes @ 2006 10 29, 12:38)
Jei del vandens kietumo, tai mums tada nereikia, nes musu vanduo labai minkstas  ax.gif Jei buna purvinesni indai, uzstatau ant aukstesnes temperaturos ir visada gerai isplauna. Na reikes pasiziureti kas ten ta per druska  smile.gif O kaip ji vadinasi?


kietas ne kietas vanduo, o indaplovei šias medžiagas (druską ir skalavimo skystį) karts nuo karto reikia panaudot, tiesiog kad sistemos nenustotų normaliai funkcionuot. Jei minkštas vanduo - tiesiog nustatykit žemiausią vandens mikštinimo pakopą (brangesnėse indaplovėse galima nustatyt 10 ar daugiau minkštinimo pakopų), ir naudokit. O vadinasi REGENRUOJANTI DRUSKA. arba tiesiog ieškokit "druskos indaplovei", bet kurioje parduotuvėje konsultantas sugebės surast.

QUOTE(SUPER HERA @ 2006 10 29, 19:58)
g.gif o kaip BEKO DFS1500?ka  patartiti galite,ar gera.


dėl indaplovių, kaip ir dėl visų prietaisų bendrai, patarčiau taupyti protingai, t.y. nesivaikyti pigiausio produkto - juk perkat prietaisą ne metams ir ne dviems. net jei kainų skirtumas keli šimtai lt - padalinkit tarkim iš 60 (tiek mėnesių yra 5 metuose), ir pažiūrėkit kiek jums tas prietaisas išeis brangesnis žiūrint tokiame ilgame laikotarpyje.. BEKO indaplovė nėra geriausias pasirinkimas, jei atvirai - gal net drįsčiau sakyt prasčiausias. Rekomenduočiau verčiau pasidairyti tarp electrolux, aeg, whirlpool, zanussi, bosch firmų prietaisų. Kiek žinau, dalis gamintojų šiuo metu siūlo (o kiti - tikėtina dar pasiūlys artėjant kalėdoms) tikrai patrauklesnių netgi nei šio Beko modelio kainų.

QUOTE(smilga saule @ 2006 11 07, 16:43)
Sveiki perskaiciau jau puse skyriaus ,bet kankina klausimas ar galima rinktis naudota AEG gan sena imontuojama manau jokio skirtumo del grozio,nes as naujos tai nenoriu ,kadangi turiu butinybe keiti baldus visu kambariu ir virt tai kol kas tikrai negaliu,o sendien parveze pazystamas ,bet matos ,kad senokos tik viena 45cm tai elektronine atrodo naujai mes 3zmones ,bet kiek supratau geriau didele,kazin ar senos daugiau naudoja vandens ir elekros.


o ji sena, t.y. naudota? ar tiesiog, seno dizaino, kažkur galbūt parduotuvėj ekspozicijoj ilgai stovėjusi? šiaip, "senos" indaplovės (5-7 metų senumo) tikrai sunaudodavo žymiai daugiau vandens, bet jei kalbame apie kelių metų senumo prietaisą, tai tikrai nereikėtų baimintis jį pirkti - šiandien rinkoje siūlomi prietaisai ne daug jį lenks taupume. Ir dar - visada jei yra galimybė rekomenduočiau rinktis 60 cm pločio indaplovę - sąnaudų skirtumas nuo 45cm indaplovių yra tikrai nedidelis (keli litrai vandens ir kokie 0,3 kwh energijos per plovimą), o kai kairtais prireikia daugiau indų vienu metu išplauti - tikrai pajausite didesnės indaplovės privalumą.
Papildyta:
QUOTE(smilga saule @ 2006 11 07, 17:10)
Mazai mamu parase kokio dydzio naudoja indaploves,as bijau ,kad reik dideles ,bet jau 3dienu laukti nenoreciau.
Kada gamini ta diena puodu nori nenori nemazai bunai o jei ne tai buna ju koks vienas. g.gif


net jei bus vienas puodas, kelios lėkštės ir keli puodeliai, juos indaplovė išplaus vistiek ekonomiškiau nei mes rankomis, tikrai - todėl tikrai nereikia baimintis statyti didelę indaplovę.
Papildyta:
QUOTE(Dilma @ 2006 10 16, 00:19)
O kur ir kokie gamintojai nerekomenduoja naudoti tablečių? g.gif


Nė vienas gamintojas nerekomenduoja pastoviai naudoti tabletes. ne tie, kurie reklamose ar ant pakuočių rekomenduoja calgonit - ir tie naudojimo instrukcijose (kurių, žinoma, niekas neskaito:)) įrašo, kad kas daugmaž mėnesį reikėtų panaudoti standartines priemones, kad užtikrinti normalų sistemų funkcionavimą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kettis: 07 lapkričio 2006 - 22:28
Neperskaiciau visko, labai daug cia puslapiu, busiu dekinga, jei trumpai atsakysite.

Indaplove turim AEG, naudojam apie pusmeti. Visad su tabletem (Calgonit, buvau nusipirkus Yplon, bet kokybe prastesne). Paskaiciau, kad negerai, reikia papildomai druskos. Taciau, jei naudoju tablete, paspaudziu indaplovej mygtuka ir kiti visi padavimai neveikia. Tad jei ir ipilciau papildomai druskos, jos nepasiimtu, ar as neteisi?

Jei be tu tableciu, tai ka butina nusipirkti: druska, plovikli, skalavimo skysti?

Atleiskit uz neismaneles klausimus, viliuosi pagalbos.
Atsakyti
Aciu uz patarimus o tai vis svarsciau didesne ar mazesne ,be to gyvenam bute tai aisku ,kad vietos uzims,bet seip tai didelej apacioj vienas puodas telpa tai praktiskai del vieno puodo didele reikalinga ,nes per diena nebus niekaip 12 komplektu indu. g.gif
O del vieno apsisprendziau ,kad reik integruota pirkti ,nes kitaip ,kad ir grazi man virtuveje vaizdo nesudaro.
Atsakyti
O dabar klausimėlis iš Laisvės alėjos hihihi.gif , o tiksliau jūsų pastebėjimai; kelių asmenų šeimai JAU apsimoka įsigyti indaplovę? Žinau, kad gal kam ir juokingai skamba, bet aš bijau, kad man į indaplovę reiktų kokias dvi dienas krauti nešvarius indus, kad ją pagaliau įjungti, nes valgyti gaminti aš nemėgstu blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mamutas @ 2006 11 08, 08:50)
jei naudoju tablete, paspaudziu indaplovej mygtuka ir kiti visi padavimai neveikia. Tad jei ir ipilciau papildomai druskos, jos nepasiimtu, ar as neteisi?

Jei be tu tableciu, tai ka butina nusipirkti: druska, plovikli, skalavimo skysti?


Nežinau, visada naudojam tebletes, bet visada yra ir druskos. Ir plauna puikiai thumbup.gif
O dėl blizgiklio - tiesą sakant, pabandėm naudot - jokio skirtumo, ar su juo, ar be jo, nepastebėjom g.gif

QUOTE(smilga saule @ 2006 11 08, 10:27)
tai didelej apacioj vienas puodas telpa tai praktiskai del vieno puodo didele reikalinga ,nes per diena nebus niekaip 12 komplektu indu. g.gif


O tai kokio didumo puodas turi būti? blink.gif biggrin.gif Jei jau tokį puodą naudoji, tai tikrai 12 komplektų indų surinksi biggrin.gif . Man į mažąją telpa ir trys puodai (ne visai maži, bet ir ne didžiausi). O vyras ir orkaitės skardą įsigudrina ten sukišt g.gif

QUOTE(ziza @ 2006 11 08, 11:28)
O dabar klausimėlis iš Laisvės alėjos hihihi.gif , o tiksliau jūsų pastebėjimai; kelių asmenų šeimai JAU apsimoka įsigyti indaplovę? Žinau, kad gal kam ir juokingai skamba, bet aš bijau, kad man į indaplovę reiktų kokias dvi dienas krauti nešvarius indus, kad ją pagaliau įjungti, nes valgyti gaminti aš nemėgstu 

O tu temos pradžioj paskaitinėk mirksiukas.gif - ten buvo pasisakymų, kad žmonės bene tris dienas indus renka į indaplovę biggrin.gif
Atsakyti