Įkraunama...
Įkraunama...

Ką reikia žinoti apie indaploves?

Mačiau šiandien HIGĖJOS miltelių bigsmile.gif Tiesa, ne PC, o nelabai didelėje parduotuvėje, užėjau pasivaikščioti, manydama, kad ten tik kosmetika, bet radau ir buitinės chemijos thumbup.gif Tikriausiai ir Vilkpėdės bazėse tokių yra ax.gif
Kaina labai maža bigsmile.gif gal reiks kada pamėginti...
Atsakyti
Pas mus Maximoj Higėjos priemonių indaplovei - kiek tik nori. Ir dar akcija - perki miltelius, o blizgiklis priklijuotas prie dėžutės. Niu bet aš kažkaip nesusigundžiau unsure.gif
Atsakyti
4u.gif As taip pat noriu isigyti indaplove,prisiklausiiau visokiu nuomoniu, g.gif patarkit kokia issirinkti ax.gif
Atsakyti
[quote=forta,2006 09 28, 13:34]
4u.gif As taip pat noriu isigyti indaplove,prisiklausiiau visokiu nuomoniu, g.gif patarkit kokia issirinkti ax.gif


Jeigu vietos yra siulyciau pirkti tik didesne (60 cm), nes draugai turi maza (45 cm) tai sake nelabai kas telpa, o pas mus didele, tai daug telpa ir puodus visus gali sudeti thumbup.gif
Atsakyti
Pas mus maža, bet viskas telpa - ir puodai, ir keptuvės. Priklausomai, nuo to, kiek gamini, tokią indaplovę ir rinkis mirksiukas.gif . Pas mus, pavyzdžiui, retai kada būna taip, kad per dieną susidarytų kokie trys puodai, keptuvė ir dr kalnas lėkščių bei puodelių, todėl mes kuo puikiausiai sutalpinam į mažąją indaplovę.
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2006 09 28, 16:54)
Pas mus maža, bet viskas telpa - ir puodai, ir keptuvės. Priklausomai, nuo to, kiek gamini, tokią indaplovę ir rinkis mirksiukas.gif . Pas mus, pavyzdžiui, retai kada būna taip, kad per dieną susidarytų kokie trys puodai, keptuvė ir dr kalnas lėkščių bei puodelių, todėl mes kuo puikiausiai sutalpinam į mažąją indaplovę.

: ax.gif man tai tikrai reikia dideles,bet va,kurios firmos geriausia g.gif
Atsakyti
QUOTE(forta @ 2006 09 28, 20:44)
: ax.gif  man tai tikrai reikia dideles,bet va,kurios firmos geriausia g.gif


Aš turiu Baumatic imontuojama ABB klasių. Skalbia puikiai smile.gif Aišku labai dar neseniai turiu, bet neįpirkau brangesnių, o manoji kainavo tik 1050 Lt.

Naudoju Apta priemones (atrodo taip vadinasi), kolkas apnašų jokių nėra. Vanduo aps mane labai kietas, druskos naudoju maximumą, miltelių vidutiniškai o skalavimo 3 iš galimų 4.

Beje aš jau čia pasikartosiu - jei nenorit apnašų nenaudokit visokių 3in1 ar net 5in1 tablečių. Nesamonė kai viskas viename. Galiu netgi išsamiai paaiškinti kodėl. Druska reikalinga druskos konteineryje, ja praskiedžiamas įbėgantis vanduo - kad suminkštėtų, kad nebūtų kalkių. Taigi ji reikalinga atskirai (ir jokių ten papildomų calgonų visokių nereik - reklama tik). Paskui - milteliai arba tabletės - naudojami vieną kartą per plovimą. Durelės atsidaro - paukšt - ir ištirpusi priemonė plauna indus. Na o paskiausiai reikalingas skalavimo skystis - bet nebūtinai, labiausiai reikalingas kai kietas vanduo. O jei jo bus per daug, labai suputos ir nuo putų liks apnačos. plovimo ir skalavimo metu naudojamos skirtingos temperatūros. Na ir kas būna kai dedat tabletę 3in1? ji įkrenta į vandenį vienu metu per plovimą ir tuomet jau gaunasi vitaminų perteklius ojojoj. o per skalavimą jokių priemonių nei kvapo jau. Būna nuplauti jau ten visi nukalkintojai įėję į sudėtį ir taip toliau. Ir per skalavimą vanduo bėga kaip iš krano be priemonių ir vėl jums ten viskas kalkėja smile.gif

Taigi kai plaunat rankomis tai plaunat plovikliu (pavadinkim fairy), o skalaujat vandeniu. įsivaizduokit jei jums siūlytų fairy praskiestą vandeniu ir sakytu čia 2in1 - nuplaunat ir viskas, išsiskalauja nes yra vandens lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Shyna @ 2006 10 02, 11:01)

Beje aš jau čia pasikartosiu - jei nenorit apnašų nenaudokit visokių 3in1 ar net 5in1 tablečių. Nesamonė kai viskas viename.

jau geri pusantrų metų naudojam tik tabletes 4 in 1 ar pan. Jokių apnašų nėra buvę mirksiukas.gif . Tiesa, druskos pas mane visada įpilta. O dėl skalavimo - nesvarbu, ką naudosi, indaplovė indus skalauja švariu vandeniu mirksiukas.gif
Atsakyti
Ar gerai taures isplautos patikrinkit pries sviesa t.y. pries lempa ir pamatysit skirtuma nes pries langa visada blizga, bent as taip tikrinu 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(Dukra @ 2006 10 02, 11:40)
Ar gerai taures isplautos patikrinkit pries sviesa t.y. pries lempa ir pamatysit skirtuma nes pries langa visada blizga, bent as taip tikrinu  4u.gif

Blizga ir prieš saulę (per langą oho, kaip paspigina) ir prieš lempą. Ir rankose net grigžda nuo švarumo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2006 10 02, 11:33)
jau geri pusantrų metų naudojam tik tabletes 4 in 1 ar pan. Jokių apnašų nėra buvę mirksiukas.gif . Tiesa, druskos pas mane visada įpilta. O dėl skalavimo - nesvarbu, ką naudosi, indaplovė indus skalauja švariu vandeniu mirksiukas.gif


taigi kad ir ne - skalauja pamaisant to skalavimo skyscio - blizgiklio. Kai minkstas vanduo tai jis nereikalingas visai, bet pas mane tai kietas.
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2006 09 28, 15:54)
Pas mus maža, bet viskas telpa - ir puodai, ir keptuvės. Priklausomai, nuo to, kiek gamini, tokią indaplovę ir rinkis mirksiukas.gif . Pas mus, pavyzdžiui, retai kada būna taip, kad per dieną susidarytų kokie trys puodai, keptuvė ir dr kalnas lėkščių bei puodelių, todėl mes kuo puikiausiai sutalpinam į mažąją indaplovę.

na aš turiu mažą, tai man minimum du kart per dieną įjungiama wink.gif
Atsakyti