Įkraunama...
Įkraunama...

Ką reikia žinoti apie indaploves?

Sveika, Shyna,

Ačiū už paaiškinimą. Savo indaplovę tai aš išstudijuosiu, bet tos taurės tai pabaltavo pas mano sesę, kur jie turi indaplovę, kurią nusipirko kartu su namu. Tai dabar nei nežinau, kodėl taip atsitiko, tik norėčiau aš jai tas taures kažkaip išplauti.
Atsakyti
QUOTE(cibi @ 2006 09 15, 09:20)
Sveika, Shyna,

Ačiū už paaiškinimą. Savo indaplovę tai aš išstudijuosiu, bet tos taurės tai pabaltavo pas mano sesę, kur jie turi indaplovę, kurią nusipirko kartu su namu. Tai dabar nei nežinau, kodėl taip atsitiko, tik norėčiau aš jai tas taures kažkaip išplauti.


Aš kol nenaudojau tų 3in1 tablečių taurės spindėjo kaip nežinau kas, prisižiūrėjusi reklamos pabandžiau tabletes ir visos taurės apsitraukė lyg rūku. Ir indai nelabai kaip išsiplaudavo, visokie lašiukai, dėmelės lygdavo. O kai vėl pradėjau naudoti viska atskirai, viskas susitvarkė, ir vėl visi indai gražus, švarus. Tik va nežinau kaip tas taures nuo to rūko atplauti? Kažkaip bijau kad visai nepagadinčiau
Atsakyti
Keista kažkaip g.gif . Aš naudoju tabletes ir jau seniai - visos taurės ir stiklinės, ir stikliniai puodų dangčiai - blizga kaip nauji thumbup.gif . Naudojau miltelius - irgi blizgėjo... Ir blizgiklio nepyliau... Pabandžiau su blizgikliu - irgi blizgėjo - nei daugiau, nei mažiau... Matyt, dėl jūsų baltų apnašų kaltas vanduo... unsure.gif g.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilma: 17 rugsėjo 2006 - 17:57
del baltu apnasu turiu ideja, kad jei masina pvz. 45cm tai tos vienos tabletes gali buti ir per daug, nes mano indaplove didele ir as naudoju viena tablete, viska isplauna ir jokiu apnasu nelieka, o drauge pabande ta pacia tablete ant mazesnes indaploves ir liko apnasos. Pabandykit pamazint milteliu doze ir turetu buti viskas gerai. Nors as naudoju Amway firmos tabletes ir miltelius tai negaliu nieko pasakyt apie Calgonita.
Atsakyti

Naudoju lietuviškas priemones ,, Higėjos ,, - skalavimo skystį ir miltelius. Kainos neatsimenu , bet tikrai nebrangu Dar lygtai Maximoj mačiau juos po du supokuotus ( milt. ir skalav. skystis) kažkokia akcija . Man išplauna tikrai gerai .
Atsakyti
QUOTE(skm @ 2006 09 19, 10:09)
del baltu apnasu turiu ideja, kad jei masina pvz. 45cm tai tos vienos tabletes gali buti ir per daug, nes mano indaplove didele ir as naudoju viena tablete, viska isplauna ir jokiu apnasu nelieka, o drauge pabande ta pacia tablete ant mazesnes indaploves ir liko apnasos. Pabandykit pamazint milteliu doze ir turetu buti viskas gerai. Nors as naudoju Amway firmos tabletes ir miltelius tai negaliu nieko pasakyt apie Calgonita.

schmoll.gif Mano indaplovė būtent 45 cm.Niekada per beveik trejus metus nėra buvę baltų apnašų. Ai, meluoju, porą kartų kažkas panašaus buvo - vieną kartą, kai įpyliau druskos ir užmiršau užsukt dangtelį - taip ir išsiplovė indai sūrūs biggrin.gif doh.gif, ir kitą kartą, kai tabletę užmiršau įdėt doh.gif biggrin.gif
Naudoju Calgonito tabletes, Calgonito druską, o jei mažai indų, tai Calgonito miltelius.
Atsakyti
QUOTE(JOVITA A. @ 2006 09 19, 10:15)
Naudoju lietuviškas priemones ,, Higėjos ,, - skalavimo skystį ir miltelius. Kainos neatsimenu , bet tikrai  nebrangu  Dar lygtai Maximoj mačiau juos po du supokuotus ( milt. ir skalav. skystis) kažkokia akcija . Man išplauna tikrai gerai .

Aš naudoju Cagonit'o seriją ax.gif O Higėjos dar neteko matyti doh.gif Eisiu paieškoti bigsmile.gif
Atsakyti
Internetiniame HIGEJOS puslapyje neradau jokios informacijos apie priemones indaplovėms unsure.gif
Atsakyti

Kad nelikt melagės vietoj 4u.gif


user posted image
Atsakyti
Ačiū thumbup.gif Keliausiu į parduotuvę ieškot bigsmile.gif

Bet kaip įdomiai tas angliškas užrašas atrodo unsure.gif Internete žiūrėdama jų priemones nepastebėjau nei vieno angliško pavadinimo doh.gif
Atsakyti

Gal čia koks exportinis variantas buvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(cibi @ 2006 09 13, 21:12)
Sveikos,

Gal galite patarti kaip nuo tauriu nuimti baltas demes, kurios atsirado dėl plovimo indaplove. Galbūt trūko druskų, nežinau, bet dabar jos tokios kaip rūku padengtos.
Ir dar gal galite patarti kaip tokių dėmių išvengti.


Siulau pabandyti pakeisti tabletes arba miltelius.
Kitas variantas paekspermentuoti su blizgiklio kiekiu, jei per daug naudoja blizgiklio irgi kartais atsiranda apnasos.
Man asmeniskai perkant pigesnes tabletes prasciau ir isplaudavo indus, bet buna ir isimciu, tiesiog reikia ekspermentuoti.
Atsakyti