Įkraunama...
Įkraunama...

Ką reikia žinoti apie indaploves?

As turiu indaplove jau turbut kokie 5 metai. Nusipirkom dar tada, kai dviese su vyru gyvenom ir vis bardavomes, kuris plaus indus. Dabar jau keturiese gyvenam su dviem dukrom, bet vis dar dziaugiuosi, ir manau, kad tai labai geras daiktas. Instrukcijos as jau nebeatsimenu, ar buvo, bet del druskos pylimo, tai ipilu apie puse dezutes, o kai islenda toks pypsiukas, reiskia, kad vel pilti reikia smile.gif Tableciu nebandziau naudoti, gal jos ir gerai, bet man ner blogai ir milteliai smile.gif
O mano mama iki siol nesupranta, kaip as galejau toki daikta nusipirkti smile.gif Bet taip smagu, kai indus sudedi i indaplove ir eini, kad ir TV ziureti smile.gif)

Atsakyti
"Instrukcijos as jau nebeatsimenu, ar buvo, bet del druskos pylimo, tai ipilu apie puse dezutes, o kai islenda toks pypsiukas, reiskia, kad vel pilti reikia"

Gerai kai yra pypsiukas. Pas mane supaprastintas variantas ir jokiu indikatoriu nera. Gal zinai mazdaug keliems plovimams uztenka puses dezutes?
Atsakyti
Niekad neskaiciavau g.gif . Galiu pabandyti tik paspelioti, kad manau, kad desimciai kartu tikrai uztenka. Gal ir daugiau, gal ir daug daugiau. Niekad galvos del to nesukau smile.gif
O gal ir pas tave yra tas pypsiukas, tik kol druskos yra, jis sulindes ir nesimato? smile.gif Mano indaplove tikrai ne is naujausiu.
Atsakyti
As druska indaplovej pilu kas kokius 4 men...dazniausiai tada,kai matosi kad lekstes nelabai blizga- juk druska minkstina vandeni ir be jos indai nelabai blizga...o ploviklius naudoju skystus,birius - jie man pigesni ir geriau plauna nei kur buna 3 in 1....bet daiktas indaplove tai vienas is tu,kuriems paminkla pastatyciau thumbup.gif
Atsakyti
Pirma klause merginos, bet ats. taip ir nebuvo, gal dabar pasidalinsit savo patirtim? wink.gif

Ruosiames pirkti imontuojama 60 cm indaplove. Kokia rekomenduotumete?
L. brangiu (Miele, AEG ir pan.) nepirksim.
Atsakyti
mes turime AEG 45 cm. dziaugiuosi thumbup.gif man l. gera maza, nes didesne kol pripildytume, reiketu pora - tris dienas kaupti, o tada jau kvapelis blink.gif blink.gif
naudoju tabletes calgonit (perku tom philips prduotuveje, ten zymiai pigiau).
pilu druskos, bet pastoviai dega lempute, kad jos truksta g.gif (instrukcijoje parasyta, kad reikia poros valgomuju saukstu ...).
nors ir naudoju tablete 3 in 1, vistiek reikia skalavimo skyscio, nes siaip nelabai blizga.
man taip pat retkarciais lieka neiskritusi tablete dry.gif tada reikia dar syki plauti. tiesa, kartais tikrai labai prastai isplauna... o plaunu irgi visada puodu rezimu 70`), tada geriau issiplauna.
bet visumoje as patenkinta, nes anksciau indai buvo konfliktine tema biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (pjer @ 2004 07 22, 07:48)
mes turime AEG 45 cm. dziaugiuosi thumbup.gif man l. gera maza, nes didesne kol pripildytume, reiketu pora - tris dienas kaupti, o tada jau kvapelis blink.gif blink.gif
naudoju tabletes calgonit (perku tom philips prduotuveje, ten zymiai pigiau).
pilu druskos, bet pastoviai dega lempute, kad jos truksta g.gif (instrukcijoje parasyta, kad reikia poros valgomuju saukstu ...).
nors ir naudoju tablete 3 in 1, vistiek reikia skalavimo skyscio, nes siaip nelabai blizga.
man taip pat retkarciais lieka neiskritusi tablete dry.gif tada reikia dar syki plauti. tiesa, kartais tikrai labai prastai isplauna... o plaunu irgi visada puodu rezimu 70`), tada geriau issiplauna.
bet visumoje as patenkinta, nes anksciau indai buvo konfliktine tema biggrin.gif

pjer tablete reikai det i saukstu dezute o ne i stalciuka , tada isplauna thumbup.gif

Mes trim 60cm Ariston indus plaunam kas antra diena o kartais ir kasdien .,
O kad kvapelio nebutu reikia praplaut 20 min gal yra tokia programa( bent jau pas mane) saltu vandeniu.

Na paminkla ttikrai reiktu tam zmogui pastatyt , as jau pamirsau ka tai reiskia laisvalaiki leisti prie kriaukles ,. sumeti indus ir ramu thumbup.gif

Bet aplinkiniai gal is pavydo tai sako kad cia jau isponejimas tipo nu nereikalingas daiktas visai ir t.t mad.gif
Galu gale gi technikos amziuje gyvenam rolleyes.gif
Papildyta @ [mergetime]1090493981[/mergetime]
QUOTE (pjer @ 2004 07 22, 07:48)
mes turime AEG 45 cm. dziaugiuosi thumbup.gif man l. gera maza, nes didesne kol pripildytume, reiketu pora - tris dienas kaupti, o tada jau kvapelis blink.gif blink.gif
naudoju tabletes calgonit (perku tom philips prduotuveje, ten zymiai pigiau).
pilu druskos, bet pastoviai dega lempute, kad jos truksta g.gif (instrukcijoje parasyta, kad reikia poros valgomuju saukstu ...).
nors ir naudoju tablete 3 in 1, vistiek reikia skalavimo skyscio, nes siaip nelabai blizga.
man taip pat retkarciais lieka neiskritusi tablete dry.gif tada reikia dar syki plauti. tiesa, kartais tikrai labai prastai isplauna... o plaunu irgi visada puodu rezimu 70`), tada geriau issiplauna.
bet visumoje as patenkinta, nes anksciau indai buvo konfliktine tema biggrin.gif

pjer tablete reikai det i saukstu dezute o ne i stalciuka , tada isplauna thumbup.gif

Mes trim 60cm Ariston indus plaunam kas antra diena o kartais ir kasdien .,
O kad kvapelio nebutu reikia praplaut 20 min gal yra tokia programa( bent jau pas mane) saltu vandeniu.

Na paminkla ttikrai reiktu tam zmogui pastatyt , as jau pamirsau ka tai reiskia laisvalaiki leisti prie kriaukles ,. sumeti indus ir ramu thumbup.gif

Bet aplinkiniai gal is pavydo tai sako kad cia jau isponejimas tipo nu nereikalingas daiktas visai ir t.t mad.gif
Galu gale gi technikos amziuje gyvenam rolleyes.gif
Atsakyti
Aš irgi labai džiaugiuosi indaplove thumbup.gif
Turim AEG, daug kainavo kai pagalvoji doh.gif , bet tikrai liuks daiktas, tik nelabai patinka, kad ne iki galo išdžiovina, lieka vandenuko kažkiek ant indų (matyt dėl to, kad džiovinimo klasė B.)
O kai mažai indų prikraunu arba nešvarių indų su kokiu nors specifiniu kvapu, tai visada praskalauju vandenuku, yra tokia programa trunka 12 min skalavimas, tai nešvarumus kažkiek nuplauna, kvapelio nelieka ir galima tuos indus laikyti ir igliau, kos prikrausit pilną mašiną. Tik nežinau ar tas skalavimas visose yra.
Kai baigiasi druska, pas mane iš karto matosi ant indų - kur gerai nenudžiovino indaplovė ir indai patys nudžiūvo, lieka tokios dėmės nuo kalkių, nes labai kalkėtas vanduo, o druska jį suminkština.
Atsakyti
thumbup.gif pas mus BOSCH, 4 asmenu, maza, bet musu seimai pilnai uztenka,
lieka likuciu tik tuo atveju jei varau tauriu progrma, , o siaip naudoju ekonomine wink.gif po kurios indai savruciai vandens sanaudos 10 l. telpa daug indu, bet puodu tik 2-3, tad juos dazniausiai plaunu rankomis, blizgiklio nenaudoju, man kvapas nepatinka tongue.gif druskos irgi tongue.gif kas 3 men. isvalau su spec. indaploviu milteliais wink.gif
Atsakyti
O gal apie Zanussi 60 cm ka girdejot?
Patrauklios dabar jos kainos...
Atsakyti
Kazkur skaiciau, kad norint, kad ant indu neliktu vandens lasiuku - baigus plauti siek tiek praverti indaplove (as ikisu koki medini daikta tarp dureliu) ir tada garas iseina ir nenuseda ant indu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (Rubkyte @ 2004 07 22, 16:33)
Kazkur skaiciau, kad norint, kad ant indu neliktu vandens lasiuku - baigus plauti siek tiek praverti indaplove (as ikisu koki medini daikta tarp dureliu) ir tada garas iseina ir nenuseda ant indu rolleyes.gif

gal nuo indaploves priklauso, pas mus sausuciai buna
Atsakyti