Įkraunama...
Įkraunama...

Ką reikia žinoti apie indaploves?

Labuks 4u.gif gal kas patars naujokiai kur galima nusipirkt geros druskos i indaplove?
Mums tik sian atvez indaplove BOSCH SRI55T15EU Gal kas tokia turi ir gales man patart kokios premones jai labiau tinka?
Busiu dekinga uz atsakymus blush2.gif
Atsakyti
aš perku Thomas philipse
Atsakyti
Mergaitės, užsukau pas jus su prašymu... ax.gif Gal galite kas nors paskolinti man AEG indaplovės lietuvišką arba rusišką instrukciją. ax.gif

Būčiau labai dėkinga. 4u.gif
Atsakyti
Nusipirkom Baumatic indaplove didele A klases. Joje galima plauti tik virsutiniame stalciuje esancius indus - ta prasme apatiniai purkstukai ant tos programos neveikia ir nera sanaudu tokiu vandens. Taigi ner tos problemos kad neprisikraus pilna.
Atsakyti
Girdėjau apie kvepaliukus indaplovei- kaip jie atrodo, kiek kainuoja ir kaip ilgai ju uztenka?
Dar cia paskaiciau apie kazkoki skysti indaplovei isplauti- kaip daznai reikia plauti?
Dar tik savaitele turiu indaplvovę, bet labai dziaugiuosi:)
Atsakyti
QUOTE(LIAN @ 2006 08 15, 09:11)
Dar tik savaitele turiu indaplvovę, bet labai dziaugiuosi:)


Vakar pajungė man indaplovę. Išbandėm... Na ir ką - puodas, keptuvė ir dubuo neišplauti kaip reikiant, visi indai šlapi... unsure.gif Nesuprantu, kodėl neišdžiovino... g.gif
Atsakyti
Jau 7metai turiu indaplove-jokiu problemu. biggrin.gif reguliariai patikrinu , ar nepasibaige druska, blizgiklis ir tiek.druska pilasi dugne, o blizgiklis durelese. cia tikriausia priklauso nuo indaploves firmos. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugne @ 2006 08 26, 18:58)
Vakar pajungė man indaplovę. Išbandėm... Na ir ką - puodas, keptuvė ir dubuo neišplauti kaip reikiant, visi indai šlapi...  unsure.gif  Nesuprantu, kodėl neišdžiovino...  g.gif


Jei puoduose prikepus kose tai neisplauna, as tai pries dedant i indaplove su kempinele pamakaluoju arba bent atmirkau, tada gerai isplauna. O kad slapi tai gal dar buvo nepasibaigudi programa, bent pas mus tai yra garsinis signalas kai baigia 4u.gif



Atsakyti
QUOTE(Dukra @ 2006 08 26, 21:56)
Jei puoduose prikepus kose tai neisplauna, as tai pries dedant i indaplove su kempinele pamakaluoju arba bent atmirkau, tada gerai isplauna. O kad slapi tai gal dar buvo nepasibaigudi programa, bent pas mus tai yra garsinis signalas kai baigia  4u.gif


Gal aš nemoku išdėlioti?... Parduotuvėje patarė puodus keptuves statyti horizontaliai, kad gerai išsiplautų.
Yra ir pas mus garsinis signalas, programai pasibaigus. smile.gif
Atsakyti
Ir mes pasijungėme indaplovę AEG favorit 86060 VI. Išplauna gerai, bet, kaip jau ,minėjo viena mamytė, lieka šlapi. Na ne visi indai, bet pvz ant apversto puodelio. Pasibaigus programai, dar paliekame indus nakčiai ir ryte vistiek drėgni. Nesuprantu ar aš ko nors nemoku pajungti, ar nėra džiovinimo, ar taip turi būti. Ar pas jus yra atskira džiovinimo programa?
Atsakyti
QUOTE(Mįsliukė @ 2006 08 29, 08:08)
Ir mes pasijungėme indaplovę AEG favorit 86060 VI. Išplauna gerai, bet, kaip jau ,minėjo viena mamytė, lieka šlapi. Na ne visi indai, bet pvz ant apversto puodelio. Pasibaigus programai, dar paliekame indus nakčiai ir ryte vistiek drėgni. Nesuprantu ar aš ko nors nemoku pajungti, ar nėra džiovinimo, ar taip turi būti. Ar pas jus yra atskira džiovinimo programa?

O kokia džiovinimo klasė? g.gif Gal ne A, todėl ne iki galo išdžiovina? 4u.gif
Atsakyti
Manau jeigu puoduko dugne yra isgaubimas tai ten ir lieka vandens nepriklausomai nuo isdziovinimo klases, jei puodeli siek tiek pakreisit tai tas vanduo nubegs ir po to gerai isdziovins.
Ar zinote kad pirmiausia reikia iskrauti apatini stalciu o tik po to virsutini, jei tokiais atvejais lieka kazkur ant apversto puodelio vandens tai neapsilaisto kiti indai.
4u.gif

Atsakyti