Įkraunama...
Įkraunama...

Ką reikia žinoti apie indaploves?

QUOTE(zuikiausia @ 2006 07 24, 22:02)
Maytes gal padesit ir man 4u.gif
Musu indaplove kazkaip prastai isskalauja  muila.. indai po plovimo lieka muilini...
Naudojom Calgonit 3 in 1, po to specialius rinkinukus is 3- ju daliu - milteliai plovimui, vandens minktinimui ir blizgiklis, specialiai Siemens indaplovems, bet abiem atvejais rezultatas toks pats. Ka daryti? Juk nesinori valgyti is muiluotu indu....

o kokia indaplove? koks rezimas uzstatytas?
gal pas ja kokia skalavimo klase c tai ir niekad neisskalaus..
Atsakyti
QUOTE(Aumiga @ 2006 06 20, 09:19)
Tiesa, o aš norėjau irgi paklausti - (nusipirkom indaplovę tik praeitą savaitgalį, tai dar ne viską žinau  blush2.gif ) ar galima plauti plastikines pjaustymo lenteles indaplovėje?  O tefloninę skardą?


Tik plastikiniu pjaustymo lenteliu neplauk aukstoje temperaturoje, nes gali siek tiek islinkti.
O siaip visada reiktu paziureti ant indo, ar galima ji plauti, ar ne. Is karto galiu pasakyti, kad prasti stalo irankiai, prastos skardos kepimui rudija.
Bet daiktas, tai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif. Ir visai nesvarbu, ar vienas gyveni, ar penkiese.
Atsakyti
Vienitelis nuostolis, kurį kol kas tikrai galim susieti su indaplove - tai medinių lentučių išnykimas iš namų biggrin.gif. Įdedi - išplauna, išdžiovina, o po kelių tokių procedūrų, žiū, turi dvi mažas lentutes pjaustymui lotuliukas.gif . Užtai kokia proga įsigyti naujų - dabar turim iš stiklo thumbup.gif
Atsakyti
O jos perpus skyla? unsure.gif Manajai medinei lentelei kol kas nieko nenutiko, nors plaunu jau daugiau nei pusę metų unsure.gif Gal per trumpai plaunu? lotuliukas.gif Arba ji per stora tongue.gif
Atsakyti
medinės lentelės netinka indaplovėsė plauti, bet aš irgi sumetu jas.laukiu kol nusibaigs.jau dvi stiklines nusipirkau, pamažu išstumsiu medines
Atsakyti
Gal kartais kuri nors turit staline indalpove?Matem senukuose, bet stabdo tai, kad ten puodai tai jau tikrai netilps, o kaina kaip normalios.Bet pas mus kaip ir nera kur tos indaploves kisti, bet reikia laaaaaaabai, nes indu plovimas nei man, nei vyrui ne prie sirdies schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Tuja @ 2006 07 30, 10:00)
medinės lentelės netinka indaplovėsė plauti, bet aš irgi sumetu jas.laukiu kol nusibaigs.jau dvi stiklines nusipirkau, pamažu išstumsiu medines

Aš Thomas Philipse visą rinkinį nusipirkau thumbup.gif . 6 vnt ir dar laikiklis good.gif
Atsakyti
QUOTE(satin @ 2006 07 30, 14:03)
Gal kartais kuri nors turit staline indalpove?Matem senukuose, bet stabdo tai, kad ten puodai tai jau tikrai netilps, o kaina kaip normalios.Bet pas mus kaip ir nera kur tos indaploves kisti, bet reikia laaaaaaabai, nes indu plovimas nei man, nei vyrui ne prie sirdies  schmoll.gif


Manau i ja idesi kelias lekstes, kelis puodukus ir viskas. Ko gero ir neekonomiska bus sanaudu atzvigiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dukra @ 2006 07 31, 19:10)
Manau i ja idesi kelias lekstes, kelis puodukus ir viskas. Ko gero ir neekonomiska bus sanaudu atzvigiu  g.gif

Gal ir neekonomiška, bet jei šeima nedidelė, tų indų neprisirenka tiek daug, tai turėtų būti gerai. Iš patirties: mano indaplovė didelė, tai kol ją prikrauni, tai anksčiau įdėti indai ,,apskremba", apdžiūna, po to blogai išsiplauna...
Atsakyti
QUOTE(Eglėmama @ 2006 08 01, 16:40)
Gal ir neekonomiška, bet jei šeima nedidelė, tų indų neprisirenka tiek daug, tai turėtų būti gerai. Iš patirties: mano indaplovė didelė, tai kol ją prikrauni, tai anksčiau įdėti indai ,,apskremba", apdžiūna, po to blogai išsiplauna...

Kad to nebūtų, reikia naudotis nuplovimo programa, kuri indus nuplauna tik po šaltu vandeniu mirksiukas.gif
Atsakyti
blush2.gif O as turiu ir ja nesinaudoju, nematau reikalo del 5 leksciu jungti indaplove... schmoll.gif Ir musu nera didele, bet man ji paskutineje vietoje, tai daiktas kurio isvis niekada nepirkciau.... smile.gif Na nebent namie rengi vakarelius arba pokylius.. arba esi labai labai uzimtas zmogus.
Atsakyti
QUOTE(nuobodi @ 2006 07 21, 23:32)
skardą galima , matyt
o va, ant keptuvės teffal parašyta jog indaplovėje neplauti

O aš vakar keptuvę nusipirkau Tefal, parašyta, kad galima g.gif Tik išplovus reikia aliejum sutepti smile.gif
Atsakyti