Įkraunama...
Įkraunama...

Ką reikia žinoti apie indaploves?

Nu žinokit ir aš ilgai naudojau tik tabletes. O kai nutariau pabandyt su milteliais, nes turėjau "užspaudus", tai doh.gif ilgai spjaudžiaus, šaukiau, kad pabaigsiu ir daugiau nebepirksiu schmoll.gif . Bet kol pabaigiau, matyt įgudau ko ir kiek reikia ir vėl nusipirkau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Ir visai dabar gerai, ir pigiau išeina, tik žinoma terlionė...tabletės patogiau.
Atsakyti
aš naudojau tabletes,bet greit teko jų atsisakyti.Naudojant jas indaplovė pakankamai neišdžiovindavo indų o ir pati labai aprasojusi.Tad nutarėm išbandyti viską atskirai,na ir ką reikalai susitvarkė,dabar viskas išdžiovinama normaliai.

ir dar vienas klausimas: niekur nerandu indaplovei calgono kvepaliukų,gal kas netyčia šiom dienom pirkot?
Atsakyti
IKI yra fainu pigiu kvepaliuku, tikrai ilgai uztenka , kainuoja apie 3Lt.Atrodo "Apta", kodel nori tik Calgon?
Atsakyti
QUOTE(katiniuks @ 2006 06 09, 19:20)

ir dar vienas klausimas:  niekur nerandu indaplovei calgono kvepaliukų,gal kas netyčia šiom dienom pirkot?

visai neseniai pirkau IKI parduotuvėje
Atsakyti
kas turit indaplovę su pusiniu pakrovimu- ar apsimoka? juk vis tiek ir priemonės, ir elektra naudojasi, tik vandens mažiau unsure.gif
ar naudojatės visom indaplovės funkcijom? man atrodo, kad naudosiu tik kelias, tai gal neverta labai superinės dairytis? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2006 06 18, 20:46)
kas turit indaplovę su pusiniu pakrovimu- ar apsimoka? juk vis tiek ir priemonės, ir elektra naudojasi, tik vandens mažiau  unsure.gif
ar naudojatės visom indaplovės funkcijom? man atrodo, kad naudosiu tik kelias, tai gal neverta labai superinės dairytis?  unsure.gif


As manau, kad indaplove turi buti superine.Butinai reikia, kad dziovintu , funkcijomis naudojuosi visomis, cia priklauso nuo valganciuju skaiciaus.Po baliaus sudedu lekstes ir irankius , tai paplaunu ilgiau, o stiklinius indus atskirai- trumpas rezimas.Kai seimos buna mazai tai, kartais prirenku indu net 3 dienu blush2.gif tai-plaunu labai ilgai.Dabar girdejau, kad yra skal. masinos su 10 min. praplovimo funkcija, pavalgei, sudejai, praskalavai ir renki toliau.Taip indai ne taip labai pridziuna ir nera tokio kvapo.
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2006 06 18, 19:46)
ar naudojatės visom indaplovės funkcijom? man atrodo, kad naudosiu tik kelias, tai gal neverta labai superinės dairytis?  unsure.gif

Iš pradžių išbandžiau visas funkcijas tongue.gif Bet realiai naudoju tik vieną programą ax.gif Ir dar trumpą 15 min praplovimą, jei valgom prieš išvažiuojant kelioms dienoms ir žinau, kad nėra laiko plauti, tai tik praplaunu, kad nepridžiūtų, o grįžusi plaunu normliai 4u.gif
Skalbimo mašina juk irgi daug fukcijų turi, bet tikrai ne visomis naudojamės doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2006 06 18, 21:14)
Iš pradžių išbandžiau visas funkcijas  tongue.gif  Bet realiai naudoju tik vieną programą  ax.gif  Ir dar trumpą 15 min praplovimą, jei valgom prieš išvažiuojant kelioms dienoms ir žinau, kad nėra laiko plauti, tai tik praplaunu, kad nepridžiūtų, o grįžusi plaunu normliai  4u.gif
Skalbimo mašina juk irgi daug fukcijų turi, bet tikrai ne visomis naudojamės  doh.gif

vat galvoju, kad man tas pats gresia, remiuosi skalbyklės naudojimo praktika doh.gif
Atsakyti
Perskaiciau visa tema bet ko nors i mano problema panasaus neradau. O problema tokia: kartais neisplauna indu (masina Zanussi DCE 5655 nedidele toki 6 komplektu) bet ne tai kad pilksvi stikliniai o visai kaip neplauti keciupas lekstese palieka ir problema kaip ir radau tik nesugalvoju kaip isspresti. Kiek pastebejau kartais nustoja suktis tas "propelaris" kuris vandeni laisto klausiau meistru sake kad propeleri varo vandens srove o ne koks varikliukas, taigi ijungiu indaplove ir klausausi ar vanduo purskia ne i viena vieta nes kai sukasi tai girdisi kaip vanduo musa i skirtingus indus. Jei sustoja atidarau su ranka pasuku ir vel uzdarau gali buti kad toliau viskas tvarkoje bet gali ir vel sustoti bet jei sustoja tai toje pacioje vietoje jei taip nutinka kelis kartus tada paziuriu kas toje vietoje stovi ir pkeiciu to indo padeti arba vieta ir problema dingsta. Taigi kiek supratau priklauso nuo indu isdestimo tik nesuprantu kame reikalas nera jokios logikos toje problemoje jei ta pati inda perdedi i kita vieta kodel ta vandens srove "neuzkliuna" kitoje vietoje? Gal kam yra taip buve o gal kreiptis i meistrus gal ta vandens srove per silpna, bet nuvezus meistram galiu geda aptureti nes buna kad 20 kartu gali plauti be problemu.
Atsakyti
Na, mums taip nėra buvę (tfu tfu tfu), bet kiek aš pastebėjau, tai pas mus tą "propelerį: galima nuimt - galbūt jis pas jus parasčiausiai apsivėlęs visokiais dalykais. Dėl užkliuvimo - aš, kai sudedu indus, jei būna kalnas didelis, ar kokia nors kliūtis, tai visad ranka patikrinu, ar netrukdo sukimuisi 4u.gif
Atsakyti
As turiu indaplove, bet naudojuosi ....labai retai , na nebent po baliuko lotuliukas.gif
Nemegstu indu kruvos, o jau rinkt indus 3 dienas blink.gif man visai nepriimtina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sanija @ 2006 06 19, 00:21)
As turiu indaplove, bet naudojuosi ....labai retai , na nebent po baliuko  lotuliukas.gif 
Nemegstu indu kruvos, o jau rinkt indus 3 dienas  blink.gif  man visai nepriimtina  doh.gif

irnesakyk.gif kai į indaplovę sudedi, krūvos nebesimato biggrin.gif
Atsakyti