Įkraunama...
Įkraunama...

Ką reikia žinoti apie indaploves?

QUOTE(Dilma @ 2006 02 26, 00:14)
Pirkom Tompas Philips - ir nebrangi ta priemonė, ir pasirodė geresnė, nei tos, kur iš Maximos ar Iki 4u.gif

Girdejau kad Tomas Philips neblogos tos plovimo priemones, bet taip pat girdejau ir apie Amwei 4u.gif
Atsakyti
Na, šita, kur iš TP tikrai buvo geresnė, nei Yplon iš Maximos 4u.gif
Atsakyti
nagi pasakok pasakok kokius pirkai, nes aš nusipirkau iš TP tabletkas indaplovei, tai po kokio trečio plovimo teko blizgiklio pilt, ko su colgate jau senai nedariau
Atsakyti
jus man tundrai dar karta isvardinkit kokiu priemoniu ir kas kiek laiko reikia.ir kur isigyt.nusipirkom indaplove,tai teks naudotis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pacific @ 2006 02 26, 15:58)
jus man tundrai dar karta isvardinkit kokiu priemoniu ir kas kiek laiko reikia.ir kur isigyt.nusipirkom indaplove,tai teks naudotis smile.gif

Druskos, miltelių ir blizgiklio 4u.gif Gali naudoti tabletes, bet geriau visos priemonės atskirai 4u.gif
Druskos 1 maišelio užtenka maždaug mėnesiui (aišku, dar svarbu kokio kietumo vanduo), blizgiklį ir miltelius naudoju jau 3 mėn- dar nesibaigė thumbup.gif
Atsakyti
Kodėl atskirai geriau? Nė karto per dvejus metus nenaudojom blizgiklio atskirai, visą laiką pirkom tas priemones, kur kartu - thumbup.gif blizga indai, jokių dėmių nebūna.
Tiesa, ne per seniausiai nusipirkom Somat, berods, tablečių - nieko gero (švelniai pasakyta biggrin.gif )
Atsakyti
Naudojam tabletes-ten jau viskas toj tabletej yra ir kiek reikia,taip,kad nei padauginsi kokios priemones,nei per mazai idesi-imetei tablete is spakaina!Irgi,kaip minejot-calgonitas vadinasi... bigsmile.gif nu tikrai gerai indukai blizga po plovimo! thumbup.gif
Atsakyti
As tai naudoju atskirai druska, skalavimo skysti ir miltelius ax.gif na va, pagaliau uzsidege ir pas mane druskos indikatorius, manau, kad buvau nemazai priberus ten, jei tiek ilgai neuzsidege biggrin.gif O vakar atradau "bajeri", kad indaplove per klaida sumaisius buvo prijungta prie karsto vandens blink.gif ph34r.gif huh.gif censored2.gif Siandien klaida bus atitaisyta unsure.gif tikiuosi nieko tokio? g.gif ale plove tai labai gerai lotuliukas.gif ir "ekonomiskai" bigsmile.gif
Atsakyti
Merginos as pasimeciau, skaiciau skaiciau ir pradejau nieko nesuprasti. kaip zinoti kiek ir ko pilti. Mes dar tik nusipirkome AEG Favorit montuojama indaplove, kol kas nei vienos neturejus. Nezinau kei kas nei kaip. bandziau maximoj ziureti priemoniu bet nei drusku maciau, tik kazkokio skalbiklo skysto indaplovei. gal kas apibendrintai galetu pasakyt kur geriausia tas priemones ir kokias pirkti. Kiek suprantu 3 in1 tai ta funkcija turi tureti indaplove, siaip deti negalima?
Atsakyti
QUOTE(lile @ 2006 06 09, 11:33)
Merginos as pasimeciau, skaiciau skaiciau ir pradejau nieko nesuprasti. kaip zinoti kiek ir ko pilti. Mes dar tik nusipirkome AEG Favorit montuojama indaplove, kol kas nei vienos neturejus. Nezinau kei kas nei kaip. bandziau maximoj ziureti priemoniu bet nei drusku maciau, tik kazkokio skalbiklo skysto indaplovei. gal kas apibendrintai galetu pasakyt kur geriausia tas priemones ir kokias pirkti. Kiek suprantu 3 in1 tai ta funkcija turi tureti indaplove, siaip deti negalima?


Mes bandem tabletes 3 viename, bet nepatiko, aisku ir pirkom pigiausias, gal brangesnes geresnes. Bet instrukcijoj parasyta kad druskos vistiek reikia, bent jau as taip supratau, tai mes pylem druska ir tada dedavom viena tablete.
O dabar naudojame druska, ja ipili ir jos uztenka tarkim pusmeciui, dar ipilam skalavimo skyscio, jo irgi uztenka ilgam, o kiekviena karta uzstatant indaplove ipilam milteliu, naudojam Calgonit produkcija. 4u.gif
Visko yra maximoje.

Atsakyti
mes bandem pradzioj viska pirkti atskirai,bet gi nesamone smile.gif,daba tik tabletes :)Perkam tomas filips(nezinau kaip teisingai rasyt) tai ten ir nebrangu uz 60 tableciu mokam 30 lt.
Atsakyti

QUOTE(Will @ 2006 02 26, 18:05)
Druskos, miltelių ir blizgiklio  4u.gif  Gali naudoti tabletes, bet geriau visos priemonės atskirai  4u.gif
Druskos 1 maišelio užtenka maždaug mėnesiui (aišku, dar svarbu kokio kietumo vanduo), blizgiklį ir miltelius naudoju jau 3 mėn- dar nesibaigė  thumbup.gif



thumbup.gif thumbup.gif AŠ TAI TIK UŽ TABLETES
3 in 1 thumbup.gif
Atsakyti