Įkraunama...
Įkraunama...

Ką reikia žinoti apie indaploves?

QUOTE(ritauso @ 2006 02 11, 08:39)
Patarkite, kokios firmos indaplovės yra geros kokybės, į ką reikia atkreiti dėmesį renkantis indaplovę.

As manau firma ypatingos reiksmes neturi, pas mus Zanussi, pas drauge Boch, o pas kita Ardo, tai geriausiai ia musu indus isplauna Ardo. Manau reikia demesi atkreipti i klases, geriausia kai visos A klases kad ir kokia firma butu, jei plovimo klase bus B tai prasciau plaus, o jei dziovinimo klase B ( tokia pas mane) tai kartais prasciau isdziovins. dar yra elektros ir vandens sanaudu klases, manau irgi geriausia kai jos A, nors to ant "indu" nematysi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ritauso @ 2006 02 11, 07:39)
Patarkite, kokios firmos indaplovės yra geros kokybės, į ką reikia atkreiti dėmesį renkantis indaplovę.


Dabar kai turiu, atkreipčiau dėmesį į : ar pasikelia viršutinis stalčius, pasigendu programos proceso indikatoriaus (neaišku kurioj vietoj programa, kiek laiko dar liko ir pan.). Oi tiek norėjau parašyt ir pamiršau doh.gif blush2.gif Pas mane paprastutė indaplovė, bet visvien gerai, nors irgi atrodo, kad niekas ten netelpa schmoll.gif Nu gal išmoksiu doh.gif
Atsakyti
Kažkasm minėjo ECO programą, kuriai reikalingi fermentiniai plovikliai ar pan....Maniškėj AEG Favorit irgi yra ta ECO 50 laipsnių programa, irgi parašyta apie tuos spec. ploviklius, bet aš jų nepirkau, neieškojau.Pilu tuos pačius SOMAT ar Calgonit ir puikiai išplauna thumbup.gif Tai ir neieškau daugiau nieko g.gif.
Kai pradėjau naudoti naujają savo AEG Favorit, tai ką galiu pasakyt...Lyginant su sename bute buvusia ir palikta neįmontuojama Siemens, tai priekaištų neturiu nė vienai - abi liuks dirba thumbup.gif (na abiejų A klasės visos ir programų daug). Siemens nurodytas triukšmingumas buvo 49db, AEG - 45db, bet skirtumo nepajaučiau jokio schmoll.gif. Tik Siemens siurbliukas, išpumpuojantis vandenį gal truputį garsesnis.
AEG gal truputį greičia plauna: automatinė programa SIEMENS, pilnai prigrūdus mašiną trukdavo iki 130 min., AEG - max 110 min.Dar toks pastebėjimas: nors abiejose indaplovėse deklaruojama talpa - 9 kompl., man susidarė įspūdis, kad SIEMENS (šiaip ji stacionari, neįmontuojama) - vos vos talpesnė. Gal visos įmontuojamos ne tokios talpios?
Apie Baumatic: draugai pirko, tai vargsta iki šiol: ko tik nebandė - ir miltelius/ blizgiklius keist; vandens kietumą/ blizgiklio kiekį reguliuot į visas puses - rezultatas nelabai koks. Neblizga indai nors tu ką, o apie stiklą tai nėr ko net kalbėt doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raganiūkštė: 13 vasario 2006 - 10:29
QUOTE(Raganiūkštė @ 2006 02 13, 08:28)
AEG gal truputį greičia plauna: automatinė programa SIEMENS, pilnai prigrūdus mašiną trukdavo iki 130 min., AEG - max 110 min.Dar toks pastebėjimas: nors abiejose indaplovėse deklaruojama talpa - 9 kompl., man susidarė įspūdis, kad SIEMENS (šiaip ji stacionari, neįmontuojama) - vos vos talpesnė. Gal visos įmontuojamos ne tokios talpios?


Indaplovės talpa priklauso nuo jos tūrio ir... nuo to kaip gamintojas sugeba išnaudoti išdėstant laikiklius lėkštėms, stiklinėms, krepšelius įrankiams ir t.t.
Atsakyti
Nieko nesuprantu, gal kokiu 10 kartų indus paploviau, o jau užsidegė druskos lempelė... Suprantu, maono mašina ne pirmo sjaunystės, bet ar taip gali būti?... Ar vėl meistrus kviestis. Mano mašina itališka, tai detalių laukėm daugiau nei pusmetį doh.gif . .... Daugiau to malonumo nebenoriu schmoll.gif .
Atsakyti
QUOTE(maniute @ 2006 02 13, 17:56)
Nieko nesuprantu, gal kokiu 10 kartų indus paploviau, o jau užsidegė druskos lempelė... Suprantu, maono mašina ne pirmo sjaunystės, bet ar taip gali būti?... Ar vėl meistrus kviestis. Mano mašina itališka, tai detalių laukėm daugiau nei pusmetį  doh.gif . .... Daugiau to malonumo nebenoriu  schmoll.gif .



Man rodos tau nėra ko panikuot- gal vanduo kietas ir daugiau sueina tos druskos, kuri minkština vandenį g.gif gal 10 plovimų nėra tiek mažai....
Atsakyti
QUOTE(maniute @ 2006 02 13, 14:56)
Nieko nesuprantu, gal kokiu 10 kartų indus paploviau, o jau užsidegė druskos lempelė... Suprantu, maono mašina ne pirmo sjaunystės, bet ar taip gali būti?... Ar vėl meistrus kviestis. Mano mašina itališka, tai detalių laukėm daugiau nei pusmetį  doh.gif . .... Daugiau to malonumo nebenoriu  schmoll.gif .



Druska reikalinga, kad minkštintų vandenį. Tavo mašina nekalta 4u.gif Kaltas kietas vanduo. Kuriam rajone gyveni?
Atsakyti
QUOTE(maniute @ 2006 02 10, 14:22)
. dar prieš pusmetį sakiau, kad tai bereikalingas pinigų švaistymas. Dabar visoms sakysiu - pirkit, nepasigailėsit.  .

Aš indaplovę turiu jau virš 8 metų, tai tiek prisiklausiau priekaištų, kad be reikalo ją pirkom ir pn. Visa laimė, kad vyras palaikė mano užsispyrimą biggrin.gif O dabar dauguma draugių 100 procentų pritaria, kad tai puikus daiktas.
O prie privalumų galiu priskirti dar vieną, indų stipriai mažiau sudaužoma, nes plaunant kriauklėse, nori nenori vienas į kitą indai daužosi ir po niolikto karto tik taukšt ir suskilę.
Atsakyti
Klausimas: gal kuri žinot, kur yra pirkt priemonės indaplovei, nuimančios riebalus, na žodžiu buvo pirkt "iki" parduotuvėse calgonit, apie 6 lt kainavo, o dabar niekur nerandu. Su ta priemone reikia plaut tuščią indaplovę, ir tada ten viskas išsivalo, išsidezinfekuoja ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(zelionuska @ 2006 02 24, 12:33)
Klausimas: gal kuri žinot, kur yra pirkt priemonės indaplovei, nuimančios riebalus, na žodžiu buvo pirkt "iki" parduotuvėse calgonit, apie 6 lt kainavo, o dabar niekur nerandu. Su ta priemone reikia plaut tuščią indaplovę, ir tada ten viskas išsivalo, išsidezinfekuoja ir t.t.

As tai pirkau maximoj, riebalams turbut ir kalkems nuimti, vienzo su rugstim, gal 1 ar 2 Lt tekainavo, buvau pirkus ir brangesniu bet dabar pabandziau sita, tinka ir indaplovei ir skalbimo masinai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zelionuska @ 2006 02 24, 11:33)
Klausimas: gal kuri žinot, kur yra pirkt priemonės indaplovei, nuimančios riebalus, na žodžiu buvo pirkt "iki" parduotuvėse calgonit, apie 6 lt kainavo, o dabar niekur nerandu. Su ta priemone reikia plaut tuščią indaplovę, ir tada ten viskas išsivalo, išsidezinfekuoja ir t.t.

senukuose pažiūrėk,neseniai aš ten mačiau.
Atsakyti
Pirkom Tompas Philips - ir nebrangi ta priemonė, ir pasirodė geresnė, nei tos, kur iš Maximos ar Iki 4u.gif
Atsakyti