Įkraunama...
Įkraunama...

Ką reikia žinoti apie indaploves?

Merginos , ar bandėt amerikiečių Amway kompanijos priemones indaplovėm? Jos ekologiškos , pvz į sudėtį įeina kondensuotas palmių aliejus, alijošius, žalioji citrina. Išsiplauna indai fantastiškai, be dryžių ir kitų nuosėdų, o svarbiausiai žinai jog produktas natūralus be chemikalų. Man labiausiai patinka tabletės 3-1 .
Jei ką domina rašykit į az 4u.gif
Atsakyti
gal paaiškintumėt kas tas yra TP?
Gal kas turit AEG Favorit65060 i ? Blyn, man instrukcijos nedavė jokia suprantama kalba, vien suomiškai, olandiškai ir dar keliom paukščių kalbom, blyn, tai eksperimentuoju ir , atrodo, tuoj tom papūgos kalbom imsiu kalbėt smile.gif Nesuprantu, yra pas mane f-ja 3in1 ar ne? Ant durelių rašo turbodry, bet indus išimu šlapius, kai plaunu 30min, o gal per greit atidarau? Skalavimo kysčio kai pilu, tai neatsisuka joks dangtelis, taip ir bandau pro tarpelį įtaikyt, bet nedaug jo telpa, tuoj per viršų ima bėgt...
O dar kairiam šone tokia rankenėlė yra, bandžiau ją nuimt ir pažiūrėt, kas po ja - nenusiplėšė bjaurybė biggrin.gif (o instrukcijoj apie ją rašo: "oppna diskmaskinsluckan. Plocka ut den undre korgen fran diskmaskinen. Vrid vredet for salttillforsel till 0 eller 1. Satt tillbaka den undre korgen) Spėju, čia kažkas apie druską?
O gal iš kur galima tą instrukciją parsisiųsti?
Atsakyti
QUOTE(mamyteRasyte @ 2006 02 09, 18:12)
O gal iš kur galima tą instrukciją parsisiųsti?

Įvesk modelį į paiešką, turėtum rasti anglišką instrukciją 4u.gif Arba dar AEG tinlalapyje gali paieškoti
Atsakyti
radau tik vokiškai sad.gif
Atsakyti
MamyteRasyte, pas mane AEG 86070. Gal kažkas panašaus?
Atsakyti
QUOTE(Maxima @ 2006 01 12, 21:50)
Mes vis naudojom Yplon miltelius, tai kartais gerai isplaudavo, kartais blogiau. O dabar nusipirkom Calgonit, tai is viso tragiskai plaut pradejo: lieka ant indu taskai ir indai surus. Gal kam taip buvo, gal as per daug ju pilu. Nors atrodo, viska darau, kaip ir su Yplonu. Tiesa, druska naudojam is Thomas filips, ji ne Calgonito, bet tikriausiai tai itakos neturetu tureti.

Pas mus irgi porą kartų buvo taip - indai taškuoti ir sūrūs. Bet priežastį labai greitai nustatėm - druskos įpyliau, o dangtelį kaip padėjau šalia, tai taip ir palikau doh.gif . O Calgonit jokių problemų nesukėlė, pasirodo. Nors tabletės labiau patinka smile.gif
Atsakyti
tos AEG iš principo gal visos panašios?
Dar čia mamos rašo apie jų plotį ir talpą. Kaip suprantu, manoji nesiaura, bet niekas man netelpa, nors praktiškai esam tik du smile.gif, juk vaiko bliūdelis ir šaukštelis nesiskaito smile.gif
Aišku, jei kraučiau tik lėkštes, sutalpinčiau daug, bet jei reik įdėt kokį porą bliūdų, porą puodų, keptuvę, vietos nebeužtenka...
Nu vien žo, šito žaislo norėjo mano vyras, bet pats ja nesinaudoja, o aš plaunu rankomis, nes man taip greičiau, patikimiau, ir apskritai, ne be reikalo rankų darbas yra labiau vertinamas tongue.gif
Atsakyti
Pas mus 45 cm Ardo - telpa viskas kuo puikiausiai - ir puodai, ir keptuvė, dar ir garpuodžio sudėtinės dalys... palauk, per pusmetį išmoksi viską ten sutalpint irnesakyk.gif
Nors rankų darbas ir labiau vertinamas biggrin.gif , aš išuo atveju renkuosi laikotaupymo programą 4u.gif
Atsakyti
O aš neįsivaizduoju gyvenimo be indaplovės doh.gif Man labai patogu. Aš turiu dviejų stalčių indaplovę - labai patogu - gali plauti abejuose stalčiuose, gali tik viename. Viename išplauni ir palieki indus, į kitą dedi nešvarius ir t.t. Pažiūrėti galit čia:Dviejų stalčių indaplovė
Vienu žodžiu - kaip tik tinginiams ax.gif Ir gali plauti vienos dienos indus.


Kol kas naudoju Yplon miltelius, man viskas tvarkoje g.gif Aš jų pilu labai nedaug.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Li ute: 10 vasario 2006 - 12:45
pas mus siemens indaplove , tiesiog nepamainomas daiktas thumbup.gif
juolab,kad gyvenam amžinose statybose,kur nėra dar normaliai įrengta virtuvė,tad jei nebūtų indaplovės reiktų eiti indų plauti į vonią,tai jau tikrai nekas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(katiniuks @ 2006 02 10, 13:45)
pas mus siemens indaplove , tiesiog nepamainomas daiktas  thumbup.gif
juolab,kad gyvenam amžinose statybose,kur nėra dar normaliai įrengta virtuvė,tad jei nebūtų indaplovės reiktų eiti indų plauti į vonią,tai jau tikrai nekas  schmoll.gif


Mes irgi tik dabar virtuvę užsisakinėjam, o gyvenam jau pusmetį. blush2.gif . Tai nuo indų plovimo vonioje abiem su vyru nugaros parėjo. jau trečia diena naudojamės indaplove. Nors ir sena (9 metų), bet nerealus dalykas. dar prieš pusmetį sakiau, kad tai bereikalingas pinigų švaistymas. Dabar visoms sakysiu - pirkit, nepasigailėsit. Vandens sunaudojam tikrai mažiau, negu vonioj plaudam, nugaros sveikos, rankos sveikos (taip ir neišmokau indų su pirštinėm plauti), o ir laiko vienas kitam daugiau lieka biggrin.gif .
Atsakyti
Aš irgi indaplovę laikau vienu sėkmingiausių pirkinių thumbup.gif Indai išplauti, blizga, aš sutaupau daug laiko, vandens sąnaudos sumažėjo thumbup.gif
Atsakyti