Įkraunama...
Įkraunama...

Ką reikia žinoti apie indaploves?

QUOTE(alina @ 2005 09 11, 22:00)
neseniai įsigijom indaplovę, tai dar truputį "žali" blush2.gif  sakykit, kai atsuki tą kamštį kur druską pilt iš ten išbėga nemažai vandens ar taip turi būti g.gif  aš galvoju, kad jeigu ten pripilt druskos, tai jinai vandeny ištirps ir per pirmą plovimą ją visą išplaus unsure.gif  vienu žodžiu, kas suprantat paaiškinkit ar turi ten būt tas vanduo ax.gif


Viskas ten gerai, vanduo turi būti, o mašina pasiims druskos tiek, kiek jai reikia. Kai druskos trūks, užsidegs raudona lemputė, tuomet ir papildysit.
Atsakyti
QUOTE(rosa @ 2005 09 12, 08:45)
Viskas ten gerai, vanduo turi būti, o mašina pasiims druskos tiek, kiek jai reikia. Kai druskos trūks, užsidegs raudona lemputė, tuomet ir papildysit.


taip, ir reikia pripilti druskos tol kol jos bus pilna, iki virsaus, o nesustot pilti kai pradeda vanduo begti - tiesiog druska nereikalinga vandeni is ten isstumia smile.gif be to, druska nera panaudojama kiekviena karta, ji kas kuri laika papildo vandens minkstinimo irenginio "geruju jonu" (kurie "sugaudo" is vandens kietuma salygojancius jonus) atsargas.
Atsakyti
Na, as dar noreciau apie ta higienini skysti pasitikslinti? blush2.gif O druska ir indu skalavimo skysti palikti kaip buvo ar nustatyti, kad ju nenaudotu per ta plovima? blush2.gif Na, sito nerao ant buteliuko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(turtle @ 2005 09 12, 11:00)
Na, as dar noreciau apie ta higienini skysti pasitikslinti?  blush2.gif O druska ir indu skalavimo skysti palikti kaip buvo ar nustatyti, kad ju nenaudotu per ta plovima?  blush2.gif Na, sito nerao ant buteliuko  blush2.gif



Vakar kaip tik ploviau su tuo skysčiu.Palikau viską kaip yra, nedėjau jokių indų, jokių tablečių.Tik tą buteliuką žemyn galva, ir viskas.Išplovė švariai, gaiviai kvepėjo.Tik ar ilgam.Instrukcijoj parašyta plauti kas mėnesį.
Atsakyti
Sveikos, sakykit man neisprususiai, kuom skiresi bosch nuo beko ar tik kaina ir pavadinimu, ar tikrai daug geriau ten tas boschas viska daro? nes kaip ir planuoju pirkt bet kaina tai skires dvigubai, ar tikrai verta tiek moket?
Atsakyti
QUOTE(kika @ 2005 10 24, 10:04)
Sveikos, sakykit man neisprususiai, kuom skiresi bosch nuo beko ar tik kaina ir pavadinimu, ar tikrai daug geriau ten tas boschas viska daro? nes kaip ir planuoju pirkt bet kaina tai skires  dvigubai, ar tikrai verta tiek moket?


tikrai ne tik pavadinimu ir kaina.
Beko nepirkciau niekad. Bosho nepirkciau kokioj lenkijoj rinkto ar tailande kokiam, bet galima paieskoti tarpiniu firmu, kur kaina zemesne nei Bosho, o kykybe zymiai geresne nei Beko. Pakalbekit su paciais pardavejais-konsultantais pardduotuvese, kazin ar nors vienas patartu pirkti Beko.
Atsakyti
Nusipirkom ir mes indaplovę ir dabar didžiausias mano rūpestis kaip ten teisingai indus sudėti, užveikia, kai išplauna ir priskrenta, tai va vis mokausi mokausi tongue.gif O dar neišsiaiškinau kam ta hygiene programa reikalinga g.gif O beje, kokioje temperatūroje dažniasuiai plaunate indus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Linda @ 2003 09 06, 00:28)
Miltelius ir tabletes turbut visus isbandeme. O dabar perkame tik AQUAZUR POUDRE LAVE-VAISSELLE. Atradome juos IKI parduotuveje. Labai gerai isplauna, nelieka jokio ikiraus kvapo ir kainuoja ne daug.

Ir mums sitie patys geriausi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Upė @ 2005 11 22, 15:28)
Planuoju ir aš pagaliau įsigyti indaplovę, tad reikia patarimo kokios markės indaplovę verta pirkti ir kokios NE. Taip pat įdomu kiek susitaupo vandens (turiu minty karšto) ir kiek padidėja elektros sąnaudos. Pasidalinkit patirtimi 4u.gif  ax.gif

Mes pirkom AEG naujausią,kuri pati pagal indų užterštumą pasiima kiek reikia vandens.Naudoju automatinę programą,kurios metu pati pasirenka plovimo laiką pagal indų užkrovimą.Plauna gerai.Tik vieną kartą blogai išplovė,nes vyras miltelių neįdėjo.Bet kaip be miltelių- super gerai,tik taurė neblizgėjo.Ji naudoja tik šaltą vandenį,o dėl elektros sąnaudų ,tai padidėjimo nepajutome.
Atsakyti
Sveukutės, mes taip pat naudojamės AEG indaplove, kaip rašo instrukcijoje, jei lieka miltelių dėmės ar vandens lašeliai ant indų, tai jau kažkas negerai. Nes šiaip ji plauna nepriekaištingai. Ten galima pasirinkti norimą režimą, priklausomai nuo indų.
Mūsų indaplovė, pagal indų svorį nustato, kiek minučių skalbsis ir pagal programą, kiek sunaudos vandens. Aš per visą dieną prikraunu indų ir vakare užstatu ant ilgiausios programos, tai išnaudoja 30 litrų vandens. Per visą dieną tikrai būčiau išnaudojusi kur kas daugiau. Jei plauni tik stiklą, išnaudoja 5 litrus, bent jau taip rašo instrukcijoje.
Kiek žinau, ji naudoja šaltą vandenį ir jį taip įkaitina, jog pirštuko tikrai neįkištum, taip ji indus ne tik išplauna, bet ir išdezinfekuoja smile.gif
Man ji patinka smile.gif
Atsakyti
Mes turim ELEKTROLUX ir esam patenkinti.

UPE-indaploves vandeni kaitina pacios,o plovimo temperatura gali pasirinkti tu(berods nuo 55°C),nustatydama atitinkama programa(viskas surasyta instrukcijoje). book.gif .
Pirkit A kategorijos-sunsudoja maziausiai energijos ir vandens
Nors mes turim B kategorijos,bet buvau maloniai nustebinta,pamacius vandens ir elektros skaitikliu parodymus! thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrianna @ 2005 11 23, 03:14)
UPE-indaploves vandeni kaitina pacios,o plovimo temperatura gali pasirinkti tu(berods nuo 55°C),nustatydama atitinkama programa(viskas surasyta instrukcijoje). book.gif .

blink.gif Matomai aš blogai formuluoju klausimus, kagi pati kalta. Aš žinau, kad indaplovės naudoja tik šaltą vandenį ir jį pakaitina iki tam tikros programoje nustatytos temperatūros.
QUOTE(Adrianna @ 2005 11 23, 03:14)
Pirkit A kategorijos-sunsudoja maziausiai energijos ir vandens
Nors mes turim B kategorijos,bet buvau maloniai nustebinta,pamacius vandens ir elektros skaitikliu parodymus! thumbup.gif  thumbup.gif

Štai čia ir yra tas atsakimas, kurio aš laukiau ir esmė to, ko aš klausiau mirksiukas.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti