Įkraunama...
Įkraunama...

Ką reikia žinoti apie indaploves?

QUOTE(Zilvinas @ 2005 08 29, 14:49)
Kad nebutu nemalonaus kvapo indaploveje, tam yra skirta specialus gaivikliai indaplovems. Dazniausia jie pritvirtinami prie krepsio, i kuri dedami indai.


taip, yra tokie kvepalai, kaip i masinas kabinamos eglutes, taip buna tokios citrinos ir pan. formos kvepaliukai. ieskot manau galima kokiam thomas philips, topocentras senukai ir pan.

QUOTE(laurynaa @ 2005 08 29, 15:28)
bet tai vadinasi tas kvapas nemalonus yra normalu?a? nes as jau persigandau,kad kazka ne ten pilu  blush2.gif
o as niekur nerandu tokiu "kvepalu" kur jie buna pirkti? ax.gif


gali kvapai atsirasti ir del seniai valyto vandens filtro (na toks apacioje yra, ir jame cirkuliuojant plovimo metu is vandens yra pasalinami visokie nesvarumai atlipe nuo indu). O siaip po normalaus dziovinimo ciklo (t.y. kai atidarius dureles neissivercia lauk garu gusis, o visa dregme pasalinama) man tokiu kvapu niekad neteko uzuosti. Siaip itariu dar tas kvapas gali buti nuo plovikliu, tu milteliu - taigi ten ne fairy citrinos kvapo, o stipri chemija wink.gif
Atsakyti
QUOTE(kettis @ 2005 08 30, 12:04)
Siaip itariu dar tas kvapas gali buti nuo plovikliu, tu milteliu - taigi ten ne fairy citrinos kvapo, o stipri chemija wink.gif


As kita karta sakaiu pirksiu sitrinu kvapo ploviklio ax.gif Nors ta problema kvapo, kuris vis tiek atsiranda, jei indai palaikomi nesvarus indaploveje doh.gif tai taip pat sprendziau su pakabinamu "smirduku" (cia mes taip vadinam blush2.gif ), pirkau senukuose, buvo prie calgonit kitu priemoniu ax.gif Yra citrinu ir apelsinu kvapai mirksiukas.gif
Ele, o tu druskos papildomai pili? g.gif Nes jei imi tik puse tabletes 3in1, tai druskos turetu per mazai buti? g.gif
Na, reikes man dar isbandyti ta plovikli, kur reikia tuscia indaplove paleisti visam ciklui su juo, tokis melynas buteliukas blush2.gif O ji kiek pamenu parasyta deti i irankiu dezute, o ta dezute reikia kur deti - virsuj, ar apacioj geriau? blush2.gif Nes siaip visada ji pas mus apacioj buna, o virsus paaukstintas, nes leksciu aukstu turim doh.gif
Atsakyti
Na va, dvi zinutes issiunte kompas doh.gif Tai paklausiu dar, kai ta higienini valikli dedi, tai kaip su druska ir blizgikliu? g.gif Nustatyti, kad nenaudotu, ar kaip? blush2.gif Gal kas jau bandet? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo turtle: 31 rugpjūčio 2005 - 09:39
O aš tai vis klausau ir klausau reklamos apie tabletes indaplovėms 4 in 1 ir niekaip kaip chemikė negaliu suprasti, kas ten per 4-as komponentas kuris apsaugo stiklą nuo korozijos (apskritai kas tai yra stiklo korozija.. kažkur matyt išsilavinimo skylė, bet neteko girdėti, kad stiklas korunduotų schmoll.gif). Ką jie turi omeny?
Atsakyti
QUOTE(elos @ 2005 09 01, 15:33)
O aš tai vis klausau ir klausau reklamos apie tabletes indaplovėms 4 in 1 ir niekaip kaip chemikė negaliu suprasti, kas ten per 4-as komponentas kuris apsaugo stiklą nuo korozijos (apskritai kas tai yra stiklo korozija.. kažkur matyt išsilavinimo skylė, bet neteko girdėti, kad stiklas korunduotų schmoll.gif). Ką jie turi omeny?


manau eilinis reklaminis triukas, neturintis jokios įtakos plovimo ar stiklo išsaugojimo rezultatui smile.gif tiesiog visi turi 3-in-1, tai Calgonit sumastė 4-in-1 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laurynaa @ 2005 08 29, 15:28)
o as niekur nerandu tokiu "kvepalu" kur jie buna pirkti? ax.gif


Kvepalas toks pakabinamas Citrinos kvapo ir isvaizdos yra pirkti Thomas Plillipse, prie kasu padeta.
Atsakyti
QUOTE(turtle @ 2005 09 03, 11:44)
Zinai, as irgi taip galvojau galvojau pirma karta isgirdus  g.gif Galvoju, gal cia as nezinau tik  blink.gif O siaip jau laukiu, kada kas isleis 5in1  biggrin.gif Tik vat, problema, niekaip nesugalvoju, ko dar gali pridet?  doh.gif Tai gal kas atsakys apie ta higienini plovikli, kaip ji nuadoti?  blush2.gif


jei turi omenyje ta "praplovikli", su kuriuo tiesiog praplaunama pati indaplove, tai kai as naudojau vienakart, tai pamenu buvo nurodyta tiesiog ipilti i indaplove ant dugno, ir paleisti standartine programa, su 50 ar 60 laipsniu vandeniu smile.gif siaip manau turetu ant pakuotes buti instrukcija kaip naudoti ta praplovikli smile.gif
Atsakyti
QUOTE(turtle @ 2005 09 03, 11:44)
Tai gal kas atsakys apie ta higienini plovikli, kaip ji nuadoti?  blush2.gif


Man labiau patinka miltelių pavidalu, tik negalima berti ant būgno, reikia aplinkui pribarstyti. Aš jį naudoju kartą per tris mėnesius. Jokių kvapų atidarius indaplovę nėra. Tiesa, sudėjus nešvarius indus, visada įjungiu skalavimo progravimą.
Atsakyti
QUOTE(turtle @ 2005 09 03, 10:44)
Tai gal kas atsakys apie ta higienini plovikli, kaip ji nuadoti?  blush2.gif
kai plovykle pradeda falsyvinti, ant indu lieka kazkokiu skrebuciu , panaudoju ta plovikli
perku TP
esu naudojusi miltelius, bet skystis man patiko labiau, nes miltelius reikia akuratnai paberti, negalima ant filtro, zodziu ten parasyta instrukcija
o skystas praploviklis paprasciau-nuplesei nuo buteliuko kamstelio popierine plevele, ant kamstelio yra skylutes
pastatai apversta buteliuka i irankiu laikikli ir paleidai masina.Psio
masinka dirba vel gerai
Atsakyti
QUOTE(turtle @ 2005 09 03, 11:44)
O siaip jau laukiu, kada kas isleis 5in1  biggrin.gif Tik vat, problema, niekaip nesugalvoju, ko dar gali pridet?  doh.gif Tai gal kas atsakys apie ta higienini plovikli, kaip ji naudoti?  blush2.gif


matyt ir bus įdėtas tas higieninis ploviklis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(turtle @ 2005 08 31, 10:33)
Ele, o tu druskos papildomai pili?  g.gif Nes jei imi tik puse tabletes 3in1, tai druskos turetu per mazai buti?  g.gif

Nieko papildomai nededu. Gal ir blogai darau, nežinau, bet kol naudojau Yplon druską, tai ant indų apnašų likdavo, o dabar ji baigėsi, ir viskas ok. smile.gif
Atsakyti
neseniai įsigijom indaplovę, tai dar truputį "žali" blush2.gif sakykit, kai atsuki tą kamštį kur druską pilt iš ten išbėga nemažai vandens ar taip turi būti g.gif aš galvoju, kad jeigu ten pripilt druskos, tai jinai vandeny ištirps ir per pirmą plovimą ją visą išplaus unsure.gif vienu žodžiu, kas suprantat paaiškinkit ar turi ten būt tas vanduo ax.gif
Atsakyti