Įkraunama...
Įkraunama...

Ką reikia žinoti apie indaploves?

QUOTE(kettis @ 2005 08 23, 08:55)
galimas dalykas kad dėl to ir lieka tos dėmės, kad naudoji 4-in-1 tabletes, pabandyk naudoti įprastines priemones - skalavimo skystį, regeneruojančią druską ir plovimo miltelius. Šias priemones gali įsigyti daugumoje buitinių prekių parduotuvių, ir instrukcijoje pažiūrėk kaip jas supilti (tikrai turi būti nurodyta). Skalavimo skystį ir druską supilsi iškart didelį kiekį, kurio užteks keliems mėnesiams, o paskui tik kaskart plaunant reikės įpilti 20-30 g. miltelių. Džiovinimo funkcija turėtų veikti po kiekvieno plovimo, ir jokios papildomo džiovinimo funkcijos neturėtų reikėti pasirinkinėti... bet mano kitokia indaplovė, todėl nesu tikras.


as cia biski ne i tema, bet pasakyk, kokis priemones tu perki, kokia druska, skalavimo skysti ir plovimo priemone, nes mano tableciu 3in 1 nepriima, reikia visko atskirai, bet dar nzn ka pirkti
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laurynaa @ 2005 08 23, 13:03)
as cia biski ne i tema, bet pasakyk, kokis priemones tu perki, kokia druska, skalavimo skysti ir plovimo priemone, nes mano tableciu 3in 1 nepriima, reikia visko atskirai, bet dar nzn ka pirkti
aciu 4u.gif


kiek zinau ne taip ir svarbu kokios firmos, svarbiausia neimti pigiausio, nes sake blogai veikia. as kadangi turiu zanusi indaplove, tai perku elektrolux techniniam servise verkiu 29, ten turi jie visokiu priemoniu, pseudo-firmines elektroluxo smile.gif
Atsakyti
Labas rytas,
ačiū už išsamų atsakyma ketti ax.gif bet mano indaplovės instrukcijoje yra nurodyta kad galima įjungti papildomą džiovinimą, tik aš nesuprantu kaip jis veikia ir išvis ar veikia g.gif
Reikės ir man pradėti naudoti atskirus priedus indų plovimui ir atsisakyti tų 4 in 1... pas mus namuose labai kietas vanduo... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Labi @ 2005 08 24, 07:04)
Labas rytas,
ačiū už išsamų atsakyma ketti  ax.gif  bet mano indaplovės instrukcijoje yra nurodyta kad galima įjungti papildomą džiovinimą, tik aš nesuprantu kaip jis veikia ir išvis ar veikia  g.gif
Reikės ir man pradėti naudoti atskirus priedus indų plovimui ir atsisakyti tų 4 in 1... pas mus namuose labai kietas vanduo...  verysad.gif


Gal pas tave lieka demiu, nes neuztenka druskos vandeniui minkstinti? g.gif As tai naudoju kol kas atskiras priemones calgonit'o mirksiukas.gif Bet instrukcijoj radau parasyta, kad naudojant visas 3in1 pataria dar ir truputeli druskos berti, o druskos atsisakyti galima tik esant nedideliam vandens kietumui mirksiukas.gif Taip kad susizinok vandens kietuma savo name. Jeigu tu is Vilniaus, tai as buvau ankstesniuose puslapiuose idejusi vandens kietuma atskiruose rajonuose mirksiukas.gif
Atsakyti
mamos ir teciai, pasakykite prasau, kuo jums kvepia jusu indaplove baigus plauti ir atidarius dureles?a? g.gif , nu zinokit, man maniske smirda riebalais!!!ar ka ne taip darau ar kas cia yra!?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurynaa: 29 rugpjūčio 2005 - 10:27
g.gif g.gif nežinia nuo ko čia... šiaip pas mane irgi kai baigia plauti atidarius jauciasi toks specifinis kvapas, nesusimasciau ar jis riebalu... gal reiktų ilgiausią režimą naudot... tuomet neliktu jokių kvapų. Tiesa sakant net nežinau, gal tikrai kas turit kokių patarimų... blush2.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(EViki @ 2005 08 29, 10:36)
g.gif  g.gif  nežinia nuo ko čia... šiaip pas mane irgi kai baigia plauti atidarius jauciasi toks specifinis kvapas, nesusimasciau ar jis riebalu...  gal reiktų ilgiausią režimą naudot... tuomet neliktu jokių kvapų. Tiesa sakant net nežinau, gal tikrai kas turit kokių patarimų... blush2.gif  4u.gif  4u.gif


siaip as tikejausi atsidarius uzuosti plovimo priemones kvapa ar kazka panasaus, bet man tas kvapelis,kuri jauciu dabar labai ir labai nepatinka, pirma mintis, kuri sauna i galva, kad isimsiu indus visus riebaluotus, nors taip nera!(tas paguodzia mirksiukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(laurynaa @ 2005 08 29, 11:24)
mamos  ir teciai, pasakykite prasau, kuo jums kvepia jusu indaplove baigus plauti ir atidarius dureles?a?  g.gif , nu zinokit, man maniske smirda riebalais!!!ar ka ne taip darau ar kas cia yra!?


Kad nebutu nemalonaus kvapo indaploveje, tam yra skirta specialus gaivikliai indaplovems. Dazniausia jie pritvirtinami prie krepsio, i kuri dedami indai.
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas @ 2005 08 29, 13:49)
Kad nebutu nemalonaus kvapo indaploveje, tam yra skirta specialus gaivikliai indaplovems. Dazniausia jie pritvirtinami prie krepsio, i kuri dedami indai.


bet tai vadinasi tas kvapas nemalonus yra normalu?a? nes as jau persigandau,kad kazka ne ten pilu blush2.gif
o as niekur nerandu tokiu "kvepalu" kur jie buna pirkti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laurynaa @ 2005 08 29, 15:28)
o as niekur nerandu tokiu "kvepalu" kur jie buna pirkti? ax.gif

Visur yra didžiuosiuse pr. centruose Maximoj, Iki, Norfoj. Pažiūrėk atidžiau.
Atsakyti
Aš Thomas Philips pirkau tą gaiviklį indaplovei.
Atsakyti
QUOTE(turtle @ 2005 08 24, 10:09)
Gal pas tave lieka demiu, nes neuztenka druskos vandeniui minkstinti?  g.gif As tai naudoju kol kas atskiras priemones calgonit'o  mirksiukas.gif Bet instrukcijoj radau parasyta, kad naudojant visas 3in1 pataria dar ir truputeli druskos berti, o druskos atsisakyti galima tik esant nedideliam vandens kietumui  mirksiukas.gif ...

Išbandžiau daug įvairių priemonių- man geriausia calgonit'o 3in1- tik su juo išplauna be priekaištų- jokių dėmių, viskas blizga. Pas mane- Elektroliuks, 40 cm., tai dedu pusę calgonit'o tabletės (perpjaunu peiliu, nes norisi mažiau tos chemijos)- ir tiek visiškai pakanka thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ele: 30 rugpjūčio 2005 - 11:26