Įkraunama...
Įkraunama...

Ką reikia žinoti apie indaploves?

QUOTE(Rasked @ 2005 05 04, 13:30)
Na va,turiu problemėlę:nutarėm nusipirkt indaplovę ir nežinau kokią rinktis g.gif Gal kas turit,naudojat ir galit patarti?


Mes tai turime Zanussi. Plauna ir džiovina puikiai, tik šiek tiek galėtų tyliau veikti. Tačiau jei virtuvė yra pakankamai izoliuota, tuomet indaplovės skleidžiamas garsas rekšmės neturi. Tiesa, norint, kad tyliau veiktų, apsimoka rinktis tokią, kurios trikšmingumas ne daugiau nei 42 decibelai (mūsiškė 54). Ir be je, svarbu, kad turėtų kuo daugiau "A" (jei, žinoma, kaina yra nesvarbi) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(artlt @ 2005 05 05, 21:08)
Mes tai turime Zanussi. Plauna ir džiovina puikiai, tik šiek tiek galėtų tyliau veikti. Tačiau jei virtuvė yra pakankamai izoliuota, tuomet indaplovės skleidžiamas garsas rekšmės neturi. Tiesa, norint, kad tyliau veiktų, apsimoka rinktis tokią, kurios trikšmingumas ne daugiau nei 42 decibelai (mūsiškė 54). Ir be je, svarbu, kad turėtų kuo daugiau "A" (jei, žinoma, kaina yra nesvarbi)  mirksiukas.gif


mano nusiziuretoje (http://www.bilezbozi.cz/dt/?c=31589) 53 Db, bet montuojama- tai gal nebus garsiai o virtuve su kambariu bendra, bet plovima nakciai nustatyciau- tai gal pakenciamas garsas tas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2005 05 05, 15:27)
oho- beveik 3 val.  blink.gif  reikes atkreipti tada demesi i plovimo trukme.



o koks skirtumas, šiaiap jau mirksiukas.gif . Užprogramuoju nakčiai, ir lai dirba, juk ne rankom plaunu 3 valandas biggrin.gif .Bet užtai tai ekonominė programa, tik 1 kilovatas elektros, ir 12 litrų vandens tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2005 05 05, 21:18)
mano nusiziuretoje (http://www.bilezbozi.cz/dt/?c=31589)  53 Db, bet montuojama- tai gal nebus garsiai o virtuve su kambariu bendra, bet plovima nakciai nustatyciau- tai gal pakenciamas garsas tas g.gif



juodai ir as noreciau tokio baumatiko, orkaite pas mane baumatik ir dujinis stalvirsis!!!reikia vyra labiau paspausti, oi kaip noriu!!! ax.gif
Atsakyti
Turiu neįmontuojamą ZANUSSI indaplovę, mat ji atsirado mūsų namuose gerokai vėliau negu baldai. Šiek tiek triukšminga, nes virtuvė be durų. Bet miegoti tikrai netrukdo, nors plaunu kaip ir daugelis naktimis. Patogu, kad yra laiko atidėjimas. Dažniausiai naudoju 60 laipsnių f-ją, kuri trunka apie 30 min, sunaudoja 7 l vandens ir kažkiek nadaug elektros (žinoma, jei indai nepridžiūvę).
Atsakyti
Na va,nusipirkau 4u.gif Rinkaus,rinkaus ir išsirinkau LG.Visos A.Vandens 15l.indų kompl.12.Iš pradžių galvojau bus per didelė,bet vyras sako"nebus".O kokia patenkinta esu 4u.gif Skraidau padebesiais :mirksiukas:Buvo vaikų gimtadienia tai aš būčiau praplovusi tuos indus visą dieną,o dabar sudėjau ir viskas thumbup.gif Nu gerai,gana man čia girtis biggrin.gif
Atsakyti
Na apie mano idaplovę rasi šioje nuorodoje http://ru.lge.com/pr...play=LD-2060SH#
Nu nemoku aš sumažinti tos nuorodos blush2.gif
Atsakyti
Man patinka Dish Drops Automatic tabletės indaplovėms, be to ši priemonė pigesnė nei Calgonit bei galima grąžinti prekę, jei nepatinka.
Atsakyti
aha, geras dalyks indaplovė, bet....dabar tenka sudėt ir išimt indus laugh.gif va vakar irgi, vyras dėjo pusę dviejų nakties ir atėjęs sako - na juk jei reiktų plaut, tai tikrai gi neplaučiau, bet kad užtenka tik sudėt, tai neina pro šalį praeit, juk ryte bus švarūs indai wink.gif

tik va norėjau paklaust, kažkur lyg buvo rašyta, ar jūs plaunat atskirai tik indaplovę? nes mačiau tam reikalui skirtą skystį, tai va ir galvoju, gal reik praplaut g.gif
Atsakyti
va norėjau paklaust, kažkur lyg buvo rašyta, ar jūs plaunat atskirai tik indaplovę? nes mačiau tam reikalui skirtą skystį, tai va ir galvoju, gal reik praplaut g.gif

Vat ir aš galvoju g.gif Šiaip naudoju tokį Fairy indų blizgiklį 2 in 1 su indaplovę plaunančiu skysčiu... Tai daba misliju reik atskirai be indų indaplovę prasukt, ar savaime su tuo blizgikliu ir indaplovė išsivalo? Gal reiks kartelį praplaut be indų g.gif .Bet vandens gaila doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raganiūkštė: 15 liepos 2005 - 18:51
Mes nusipirkom BOSCH indaplove su visom A klasem, 60 cm plocio (kitaip tektu per 2 kartus plauti blink.gif ), paklojom vir 2 tukst., taciau man ji neisdziovina taip gerai kaip tikejausi. Mes naudojame 3 in 1 tabletes, nes ten yra tokia funkcija, tai dabar vyras sake pabandysim visas priemones pirkti atskirai (raso, kad nuo skalavimo priemones priklauso ir dziovinimas, nors logisko paaiskinimo neradau), tai, jei ir tada nebus kaip noriu, eisiu i parduotuve aiskintis mad.gif biggrin.gif
Na o kaip seksis parasysiu.
Beje, kitais atzvilgiais indaplove thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2005 05 05, 15:27)
oho- beveik 3 val.  blink.gif  reikes atkreipti tada demesi i plovimo trukme.


Visos indaploves plauna panasiai. Zinoma ten yra ir 30 ir 45 minuciu programos, bet vidutiniskai 2- 3 val yra normalu, jei plauni daug ir ivairiu indu smile.gif
Atsakyti