Įkraunama...
Įkraunama...

Ką reikia žinoti apie indaploves?

Na aš kiek žiūrėjau,tai labai "įstrigo"Elektroliuks 6kompl.pastatoma ant baldų..Bet tik kad įtartinai ji maža,nesuprantu kaip į ją reiktų įdėti puodą g.gif Dar lyg ir nieko Beko,ji didesnė ir pigesnė ax.gif Taigi,gal kas ją turit,pasidalinkit patirtim..
Jolyta,o kiek vandens sunaudoja Bosch'as?
Atsakyti
As tai nusiziurejau Baumatik uz 1200, 8 komplektams 45 cm plocio pilnai integruojama, tiesa B klases, bet pamaniau, kad visvien vos ne nakti jungsiu- tai dzin ta klase - juk tada ir elektra pigesne.

Manau, kad neverta pirkti mazesne, nors mes tik 2 valgytojai drinks_cheers.gif
Atsakyti
reikia pirkti kuo didesne - vistiek prikrausit pilna kai ir puodus plausit. o mazesne tai tik suksit be reikalo. Nors kiti sako, kad puodu neplaus - tipo tik lekstes, puodukus. Bet pagal mane, tai kaip tik puodus ir sunkiausia plauti, juos pirmus i indaplove sukishu ax.gif
musu gorenje. Visai neblogos. Jau 6 metai kaip dziaugiuosi - be jos ir gyvent nemokeciau. reikalingesnis daiktas uz skalbimo masinas ir kitus buitinius prietaisus. thumbup.gif
Atsakyti
dar svarbu kad butu praktiska - na tie strypeliai nusilenktu - kad toj pacioj vietoj ir lekstes ir puodus plaut galetum. Labai svarbu mirksiukas.gif
nes pas tevus pigesne, no tokia "paslanki". Tai maziau indu susikisha..
Atsakyti
Turim AEG OKO-FAVORIT. Ji didelė (60x60). Jau kokie penki metai bus. Tai modelis iš senesnių, tų klasių jau neatsimenu. Atrodo plovimas A, džiovinimas C. Ten dar modelis su dviem purškiklių mentelėm. Dabar jau gamina su trim kiek žinau.
Esu labai patenkinta. Dirba gana tyliai, išplauna labai neblogai. Ir su puodų išplovimu problemų beveik nebūna. Kažkada buvo tema apie miltelius indplovėm, tai paaiškėjo, kad aš per nežinojimą naudojau pačius prasčiausius blush2.gif Bet ir su jais plovė gerai. Dabar perku šiek tiek geresnius (bent jau pagal forumiečių atsiliepimus), tai jau pamiršau kada kokią problemą su neišplovimu turėjau.
Tokią tikrai pirkčiau ir antrą kartą thumbup.gif .
Atsakyti
O apytiksliai per kiek laiko isplauna ir isdziovina indus indaplove?
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2005 05 05, 06:46)
O apytiksliai per kiek laiko isplauna ir isdziovina indus indaplove?



mano pilna programa trunka kokia 1,30 val g.gif
Atsakyti
Maniškė AEG Eco 50 programą atlieka 157 minutes
Atsakyti
QUOTE(nere @ 2005 05 05, 11:08)
Maniškė AEG Eco 50 programą atlieka 157 minutes


oho- beveik 3 val. blink.gif reikes atkreipti tada demesi i plovimo trukme.
Atsakyti
as apie tokia mastau - gal nieko, tik kad vandenuko 19 Lt naudoja ir visos klases B
http://www.bilezbozi.cz/dt/?c=31589
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2005 05 05, 16:56)
as apie tokia mastau - gal nieko, tik kad vandenuko 19 Lt naudoja ir visos klases B
http://www.bilezbozi.cz/dt/?c=31589


Aš turiu A klasės sąnaudas ir vandeniui, ir elektrai. Tas kainos skirtumas tikrai atsipirks, juolab, kad elektra nepinga. Man atrodo, kad nebuvo paminėtas indaplovių plotis. Mes labai gundėmės pirkt 45 cm, bet labai džiaugiuosi, kad nusipirkom 60 cm.
Atsakyti
QUOTE(rosa @ 2005 05 05, 19:25)
Aš turiu A klasės sąnaudas ir vandeniui, ir elektrai. Tas kainos skirtumas tikrai atsipirks, juolab, kad elektra nepinga. Man atrodo, kad nebuvo paminėtas indaplovių plotis. Mes labai gundėmės pirkt 45 cm, bet labai džiaugiuosi, kad nusipirkom 60 cm.


as irgi gal dziaugciausi nusipirkusi 60 cm plocio- tik paskui verkciau cry.gif nes virtuveje netilptu ax.gif
todel ir renkuosi 45, be to pasiziurejau, kad i kai kurias 6o-tines tie patys 8 indu komplektai tetelpa ax.gif
O koki didesni puoda tai ir paciai nesuunku ishsiplauti- juk dabar- tai viskas rankytem, rankytem- man svarbiausia lekstes ir irankius, o tie bliudai tai nelabai ir tepasi nuo kokiu salotu, plakamo kiausinio ar vaisiu.
Atsakyti