Įkraunama...
Įkraunama...

Kruiziniai Laivai

QUOTE(Gerdele @ 2013 11 06, 16:57)
Aciu smile.gif AIDA labai vilioja. Ten kaip suprantu daug kas iskaiciuota i kaina (gerimai, alkoholis). Pirtys taip pat lyg nemokamai, taip?


Tikrai esu rašiusi apie Aida. Tai gėrimai įskaičiuoti, alkoholis t.y vynas ir alus pietu ir vakarienės metu nemokamai. Pirtys nemokamos ir labai puikios, įspūdingos tik ten visi nuogi būna ir aišku jos bendros smile.gif
Programa vokiečių kalba, bet visi kalba angliškai tad gaoima klausti jei ko nesuprasit. O shou dažniausiai šokiai, miuziklai tad viską suprasit, tik gal man vieni orastesniu pasirodymų vikieciai kurią.
Šiaip šį kompanija mano favorite wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2013 11 07, 21:18)

Rykute, kai plaukiojot po Kanarus, galima buvo pasideginti ant denio? Kanaruose ziema buna gerokai vejuota, tai laive dar labiau turetu jaustis. Galvoju, gal su Aida Blu sausio pabaigoje ar vasari i Kanarus...
Atsakyti
QUOTE(Gerdele @ 2013 11 07, 21:24)
Rykute, kai plaukiojot po Kanarus, galima buvo pasideginti ant denio? Kanaruose ziema buna gerokai vejuota, tai laive dar labiau turetu jaustis. Galvoju, gal su Aida Blu sausio pabaigoje ar vasari i Kanarus...


Kanarai visuomet panašaus oro, bet kaip bus jums plaukiojant niekas nežino. Vienais metais su ilgom rankovem vaikščiojau nes man buvo saltoka nors kitiems sakė kaip tik smile.gif kitais ketais deginomes.maudemes ir tikrai super oras buvo, dar kitais metais buvo labai vėjuota ir jet į vieną salą neįleido dėl.stipraus vėjo. Bet kas man laive patiko tai gali rasti užuovėja, o saulutės.pakanka ir pasideginti. Tad dėl oro pasakyti jums niekas neatsakys, nes gali būti visaip wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Gerdele @ 2013 11 07, 20:24)
Rykute, kai plaukiojot po Kanarus, galima buvo pasideginti ant denio? Kanaruose ziema buna gerokai vejuota, tai laive dar labiau turetu jaustis. Galvoju, gal su Aida Blu sausio pabaigoje ar vasari i Kanarus...

Kanaruose esu daug kartu buvusi sausio men., tai vakarais rudenines striukes daznai reikia, o diena buna silta, buna ir smarkus vejas.
Atsakyti
Labai patiko "pabandymas" kruiziniu laivu pakeliauti, vasara, negalvojom, kad gali taip patikti smile.gif plaukem per guliverio keliones, per 4 dienas aplankem: Estija, Suomija, Svedija, Latvija, visas sostines thumbup.gif nakti plauki, pramogauji ir jau kitoj sali, priesingai nei autobuse, cia vyksta veiksmas, patogu miegoti ir t.t thumbup.gif zinom tai, kad butinai plauksim kruiziniu po vidurzemio jura, nes labai uzkrete smile.gif
Atsakyti
Sveiki planuojam kova leistis i kruiza po karibus ar uzplaukiant i meksika g.gif sakykit koks ten keleiviu kontingentas ir i ka orientuota? Pazystama dirbus ant kruiziniu sako kad pagrinde pensininkai ten g.gif ir aplamai jaunesniems nelabai yra ka veikt g.gif beje kokias kompanijas rekomenduotumet? Kad royal carribean gera jau supratau ir koki aplamai imt kruiza kad butu idomesnis ne vien jura ir palmes pamatyt g.gif per kokius psl ieskot variantu? Dekoju labai
Atsakyti
QUOTE(Cheerafa @ 2013 12 16, 01:29)
Sveiki planuojam kova leistis i kruiza po karibus ar uzplaukiant i meksika g.gif  sakykit koks ten keleiviu kontingentas ir i ka orientuota? Pazystama dirbus ant kruiziniu sako kad pagrinde pensininkai ten  g.gif ir aplamai jaunesniems nelabai yra ka veikt g.gif  beje kokias kompanijas rekomenduotumet? Kad royal carribean gera jau supratau ir koki aplamai imt kruiza kad butu idomesnis ne vien jura ir palmes pamatyt g.gif  per kokius psl ieskot variantu? Dekoju labai


Po karibus plaukiojant Meksikos sustojimas buna kozumelio saloje. Labai grazi sala, bet jei norite pamatyti piramides tai teks pirkti eskursija laive, nes patys nespesit tiesiog, kadangi jos toli ir dar reikia kełtis keltais.
Del kontingento jau rasiau, kad tai priklauso nuo laivo, marsruto ir laikotarpio. Jei ispuola vaiku atostogos, tai daug seimu su vaikais ir t.t
Jei reiketu rekomenduoti tai butu Royal caribic Oasis laivu, jis uzplaukia Meksikos sala, Jamaika ir Haitis (turistai buna privaciame aptvertame papludimy kaip pusiasalis). Laivas ispudingas, veikti yra labai daug ka ir zmoniu mase, pensininku nedaug :-D

Mes planuojam 2014 rudeni transatlantini su Norvegian Epic, mazytei bus metukai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rykute: 19 gruodžio 2013 - 11:35
QUOTE(Rykute @ 2013 12 19, 12:28)
Mes planuojam 2014 rudeni transatlantini su Norvegian Epic, mazytei bus metukai smile.gif

Sveika,
sakai jau bus gerai kruize su metukų vaikiuku? Aš vis pagalvoju, kada kaži jau galima ruoštis g.gif norisi ir programas pažiūrėti, ir valgyti restorane ax.gif
O čia bus pirma jūsų kelionė su dukryte? Mes planuojame gegužės mėn į Turkiją, dukrytei bus 9 mėn. Manau neperanksti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cheerafa @ 2013 12 16, 00:29)
Sveiki planuojam kova leistis i kruiza po karibus ar uzplaukiant i meksika g.gif  sakykit koks ten keleiviu kontingentas ir i ka orientuota? Pazystama dirbus ant kruiziniu sako kad pagrinde pensininkai ten  g.gif ir aplamai jaunesniems nelabai yra ka veikt g.gif  beje kokias kompanijas rekomenduotumet? Kad royal carribean gera jau supratau ir koki aplamai imt kruiza kad butu idomesnis ne vien jura ir palmes pamatyt g.gif  per kokius psl ieskot variantu? Dekoju labai


Kiek man yra tekę kruizintis, tai iš tikro didžioji dalis keleivių vyresnio amžiaus, net ir tuose pačiuose karibuose. Gal trumpesniuose kruizuose ten būna ir jaunesni žmonės, bet paprastai per Atlantą iš Europos gi neskrendama dėl 5 dienų kruizo (nebent tada kruizas jau tik kaip ilgesnės kelionės dalis yra), ilgesniuose visgi daugelis vyresni. Bet man tie vadinamieji pensininkai nė karto netrukdė mėgautis kruizu, ypač kai užsieniečiai žymiai vikresni ir geriau išsilaikę, kitas senas amerikonas daugiau energijos ir geros nuotaikos turės negu jaunas lietuvaitis, deja. Tai jau patiems reikėtų nuspręsti, ar labai jus varžytų vyresnis kontingentas laive, nes kaip sakiau, man viskas OK buvo, o štai mano vyras taip ir nesutinka kruizintis, nes jam neva nebūtų gera pensininkų apsuptyje..
Dėl firmos tai Royal Carribean be konkurencijos mirksiukas.gif O dėl įdomumo, Meksiką kitu būdu aplankiau, su kruizu, jau kaip Rykute atsakė, be turbūt nemažai kainuojančios laivo ekskursijos vargu ar pavyks ką istoriškesnio pamatyti. O salos tai visgi pirmiausia dėl savo nuostabių paplūdimių garsios, aišku yra irgi įvairių ekskursijų į mums egzotiškas plantacijas ar ką turi iš kolonijinio laikotarpių kokių pastatų parodo, bet gimus ir gyvenant Europoje tie pastatai bent jau man mažą įspūdį padaro. Visgi, man Karibai pirmiausia gamta rolleyes.gif Ir beje, kiek tekę keliauti, gražiausia gamta pasaulyje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2013 12 20, 14:51)
Sveika,
sakai jau bus gerai kruize su metukų vaikiuku? Aš vis pagalvoju, kada kaži jau galima ruoštis g.gif norisi ir programas pažiūrėti, ir valgyti restorane ax.gif
O čia bus pirma jūsų kelionė su dukryte? Mes planuojame gegužės mėn į Turkiją, dukrytei bus 9 mėn. Manau neperanksti g.gif


Na jei pagautume gera kaina pavasari tai su malonumu ir su mazesniu lekciau i kruiza smile.gif siaip i restorana pirma nueis vyras ir uzsakys valgi kol mes susiruosim. Tad kai ateisim jau nereikes laukti. Na, o jei ir iskils kapriziukas visuomet galima eiti i bufeta. Manau kruizas puikiai tinka su vaikais, nes viskas vietoj, baseinai, restoranai ir t.t.


Papildyta:
QUOTE(Elizad @ 2013 12 20, 18:54)
Kiek man yra tekę kruizintis, tai iš tikro didžioji dalis keleivių vyresnio amžiaus, net ir tuose pačiuose karibuose. Gal trumpesniuose kruizuose ten būna ir jaunesni žmonės, bet paprastai per Atlantą iš Europos gi neskrendama dėl 5 dienų kruizo (nebent tada kruizas jau tik kaip ilgesnės kelionės dalis yra), ilgesniuose visgi daugelis vyresni. Bet man tie vadinamieji pensininkai nė karto netrukdė mėgautis kruizu, ypač kai užsieniečiai žymiai vikresni ir geriau išsilaikę, kitas senas amerikonas daugiau energijos ir geros nuotaikos turės negu jaunas lietuvaitis, deja. Tai jau patiems reikėtų nuspręsti, ar labai jus varžytų vyresnis kontingentas laive, nes kaip sakiau, man viskas OK buvo, o štai mano vyras taip ir nesutinka kruizintis, nes jam neva nebūtų gera pensininkų apsuptyje..
Dėl firmos tai Royal Carribean be konkurencijos mirksiukas.gif O dėl įdomumo, Meksiką kitu būdu aplankiau, su kruizu, jau kaip Rykute atsakė, be turbūt nemažai kainuojančios laivo ekskursijos vargu ar pavyks ką istoriškesnio pamatyti. O salos tai visgi pirmiausia dėl savo nuostabių paplūdimių garsios, aišku yra irgi įvairių ekskursijų į mums egzotiškas plantacijas ar ką turi iš kolonijinio laikotarpių kokių pastatų parodo, bet gimus ir gyvenant Europoje tie pastatai bent jau man mažą įspūdį padaro. Visgi, man Karibai pirmiausia gamta rolleyes.gif Ir beje, kiek tekę keliauti, gražiausia gamta pasaulyje smile.gif


Na mes daznai vaziuojam nemazom grupelem tai bendraujam tarpusavyje, bet kartais norisi pasilepinti vienatve ir ramybe. O del zmoniu tai jau rasiau, kad tikrai ivairiai -pastebejau, kad jauniausias kontingentas Costa laivuose, bet man jie maziausiai patinka.
Atsakyti
sveiki, su naujais visus, su naujom kelionem! turiu klausimeli del kruizu, nesu bandzius taip keliaut, bet uzsimaniau smile.gif kaip ten su supimu buna? musu kompanijoj yra vienas asmuo, kuri supimas ant vandens pykina (na, cia kalba eina apie daug mazenius laivelius). As tikiuosi, kad tuose didziuosiuose nieko nesijaustu? ar geriau tam zmogui tokiu budu nekeliaut?
Atsakyti
QUOTE(3lena @ 2014 01 02, 02:02)
sveiki, su naujais visus, su naujom kelionem! turiu klausimeli del kruizu, nesu bandzius taip keliaut, bet uzsimaniau smile.gif kaip ten su supimu buna? musu kompanijoj yra vienas asmuo, kuri supimas ant vandens pykina (na, cia kalba eina apie daug mazenius laivelius). As tikiuosi, kad tuose didziuosiuose nieko nesijaustu? ar geriau tam zmogui tokiu budu nekeliaut?


Dideliuose laivuose praktiškai nesupa, nebent į kokią didesnę audrą laivas pataikytų, bet tas būna ypač retai. Tai viskas priklauso nuo žmogaus jautrumo, žinoma, kažkokia tai vibracija laive yra ir nuo plaukimo ir nuo šiaip variklių įjungtų, yra skirtumas kur ant lygios žemės stovėti, kur kruiziniu laivu plaukti, bet manau, kad bloga nuo to tik super jautriam žmogui gali pasidaryti, o gi yra ir visokių žolinių vaistukų, kurie neva padeda, kad visi tie pykinimai laive nesukiltų, tai dėl atsargos galima tokį vaistuką įsimesti į kelionę mirksiukas.gif O ir gydytojas laive yra, kuris turbūt dar ir ko stipresnio pasiūlytų, jei žmogui visai bloga pasidarytų g.gif Bet aš visgi sakyčiau, kad ta tikrąja jūros liga susirgti kruiziniame laive labai mažai tikimybės mirksiukas.gif
Atsakyti