Įkraunama...
Įkraunama...

Kruiziniai Laivai

QUOTE(moliugiuke @ 2015 12 18, 00:40)
Aciu. Supratau. Tai va man kazkaip nesinori kruizo metu dar skaiciuoti kiek mes jau cia isgerem, ar nevirsysim normos ir pan.. todel mastau apie paketa, mums su vyru 11 naktu gausis 520 eur vien tik gerimai, atrodo didele sumele  blink.gif bet kai pradedi skaiciuoti kiek ir ko mazdaug galedum isgerti per diena gaunasi ta pati suma tik akad dar save riboji  g.gif O tam pakete gerimu kaip supratau ieina daugiau visko (jie vadinasi All inclusive paketais ir yra 2 rusiu) tik man neaisku ka reiskia iskaitant taure vyno? ar cia tik viena taure vyno galesiu isgerti ar kaip? va ju paketai
ALLEGRISSIMO SUAUGUSIEMS: kaina 26 eur/asm
Neribotas vartojimas alkoholinių ir nealkoholinių gėrimų įskaitant taurę vyno ( baltas, raudonas, rožinis ir putojantis pasirinkti iš „Allegrissimo rinkinio“), pilstomas alus, gaivieji gėrimai, mineralinis vanduo, karštieji gėrimai ir platus pasirinkimas iš gėrimų ir kokteilių esančių baro meniu, taip pat kaip ledai išsinešimui pasirinktinai ar kūgyje ar taurėje.
ALLEGRISSIMO PREMIUM SUAUGUSIEMS: 44 eur/asm
Neribotas alkoholinių ir nealkoholinių gėrimų vartojimas, įskaitant vyną ( "taurės" meniu), pilstomą ir jau supilstytą į butelius alų, gaiviuosius gėrimus, mineralinį vandenį, karštuosius gėrimus ir visus gėrimus iš baro ( įskaitant šampaninius kokteilius, vieno salyklo viskį, aukštesnės klasės brendį ir kitą aukščiausios kokybės spiritą ), gėrimus iš mini baro ir mineralinį vandenį jūsų kabinoje, taip pat visų prekių iš „Gelateria“ ir Konditerijos Parduotuvės meniu bei maisto iš Kambarių aptarnavimo meniu.


tikrai man patiko kai nereikia sukti galvos kiek cia ko galiu isgerti drinks_cheers.gif ir mes dar plaukem sausio-vasario menesiais kai nekarsta, o jeigu siltesniu metu tai vien gaiviuju gerimu kiek papildomai dar isgertum.
dabar kai suraset paketus tai matau, kad musu buvo Allegrissimo uz 26€. Pilnai uzteko thumbup.gif Iskaitant vyno taure tai reiskiasi kad gali rinktis raudona arba balta koki jau turi toki ir duoda, jis pilstomas, nerusinis. Bet prie pietu geriamas drinks_cheers.gif Pagal aprasyma rusinis kaip ir neieitu, bet pirma vakara pasiemiau buteli rusinio sicilietisko tai man uz ji irgi nieko nepaskaiciavo, tiksliau paskaiciavo 0,00 (patiko man tokias saskaitas pasirasineti biggrin.gif ) kitus vakarus irgi neskaiciavo nors to pacio vyno tikrai daugiau nei buteli isgeriau... tai arba pamirso arba nezinau rolleyes.gif tai tik per vakarienes ir kartais pietus vyna ir gerem, o taip tai visuose baruose, diskotekose standartiniai kokteiliai nemokami: cuba liber, mojito, sex on the beach, long ireland, margarita, pinacolada, capirinha ir t.t. visi ieina i si paketa. Meniu tik reikia pasiziureti kartais raso, su zvaigzdute man rodos, kad sitas neieina. Bet to kas buvo pilnai uzteko. Uz ka pipildomai mokejom tai buvo tik cigarai ir macaronsai Piazzetos kavinukej, daugiau issivertem kas buvo iskaiciuota 4u.gif


QUOTE(Rykute @ 2015 12 18, 07:31)
Del paketu nezinau, niekad neemem ju ir tai pakankamai nauja, nes su costa ir msc plaukiau labai seniai. Taure vyno gali buti is meniu issirinkus, nes pakete dazniausiai papeasius vyna atnesa stalo kaip grafina lygtais, o rusinis jau neieina  g.gif  bet galiu klysti. Dar kazkas minejo, kad tie paketai gerimu skaitosi tik restorane pietu vakarienes metu, o va diskotekose ar baruose jau ne, tad siulau dar pasiskaityti tiksliai, gal kas jau eme is cia  forumo  g.gif 


Taure vyno tai arba balto, arba raudono - visas pasirinkimas biggrin.gif su rusiniu tai nesupratau ar pasiseke ar vis tik ieina irgi, reiktu vietoj pasiklausti.
Kas link Paketu galiojimo vakarieniu/pietu metu ar visada, tai tie 2 kur nurode moliugiuke tai galioja visuose baruose. Bet dar yra tik vyno arba alaus paketai, maciau tokius kaip kuponus duoda, tai jie gali buti kad tik vakarienes ir pietu metu galioja drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(moliugiuke @ 2015 12 17, 23:40)
  o jei ne paslaptis kurie cia kruizai siulo kur viskas jau buna iskaiciuota ir gerimai ir pan?



QUOTE(Rykute @ 2015 12 18, 06:31)
Aida - alus ir vynas stalo pietu, vakarienes metu nemokamai, taip pat colos ir kt gerimai. Pirtys neralios ir nekainuoja.


be Aidos,dar galiu rekomenduoti TUI Mein Schiff thumbup.gif cia buna 24val gerimai inklusive , man sitie laivai labiau patinko nei Aida, nors vel sausi plaukiam su Aida,nes palygine kainas Mein Shiff su Aida,Aida pigiau ax.gif si karta i Karibus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(wolke7 @ 2015 12 19, 20:46)
be Aidos,dar galiu rekomenduoti TUI Mein Schiff  thumbup.gif cia buna 24val gerimai inklusive , man sitie laivai  labiau patinko nei Aida, nors vel sausi plaukiam su Aida,nes palygine kainas Mein Shiff  su Aida,Aida pigiau  ax.gif si karta i Karibus  bigsmile.gif


Neplaukeme, reikes kada isbandyti thumbup.gif drinks_cheers.gif siaip visada planavom kada Queen Mary tik kaina kandziojasi, o ir aplinka ipareigoja tam tikrus apdarus kuriuos temtis butu sudetinga jei kepiauji menesiui, I ne tik kruizui savaites biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2015 12 18, 08:31)

tik dvi sios kompanijos kaip MSC ir Costa neduoda nei gaiviuju gerimu, nei I pirtis leidzia  doh.gif



Ale tai issirinkom kompanija doh.gif dvi tik neduoda gerimu ir butinai reikejo viena is ju issirinkti.. va taip ir buna kai napaskaitai forumu pries ka nors uzsisakant schmoll.gif

Na skambinsiu ir issiaiskinsiu as viska del tu gerimu, kaip ten kas
Atsakyti
Sveikos,

mes ruosiames plaukti 11 dienu is Genujos i Haifa (Izraeli) ir atgal su MSC Fantasia su vaikais. Rezervavome kajute su balkonu.
Pirma karta lauksime su MSC, pries tai plaukeme su Norwegian EPIC.

Del gerimu reikes ir man pagalvoti del paketo. Bet kas plaukete prasau pasakykite, kad MSC bufete kavos ir arbatos galima nemokamai isipilti? Nes as kavos daug geriu biggrin.gif Butu liudna, jei uz kiekviena puodeli reikes po 2 EUR moketi doh.gif

Dar labai domintu jusu atsiliepimai kaip geriausia nuvykti ir ka geriausia pamatyti siuose sustojimuose:
- Pirėjus, Graikija
- Rhodes, Graikija
- Haifa, Izraelis
- Heraklion, Graikija (Heraklione esu buvusi, tik idomu ar kruizas toli nuo miesto sustoja, kaip nuvykti iki centro)
- Roma), Italija - irgi esu buvusi ne karta, bet aktualu kaip nuo uosto iki centro nuvykti, kiek skaiciau traukiniu ar autobusu per 1.5 val galima nuvykti?
Papildyta:
QUOTE(Rykute @ 2015 12 18, 07:31)
Mes tai mazai geriam alko, daznai isinesam koki paka vyno ar alaus ir uztenka vakare pagurksnoti


Tu labai daug plaukiojusi wub.gif Gal gali truputeli placiau apie tai papasakoti. Mes niekada alkoholio nebandeme isinesti, kodel i "paka"? Gal jo nepraskanuoja? ax.gif

Sakykite, o sulciu/vandens galima isinesti ir gerti kajuteje, jei laive mokamas?
Atsakyti
QUOTE(renatyte.r @ 2015 12 20, 08:03)
Del gerimu reikes ir man pagalvoti del paketo. Bet kas plaukete prasau pasakykite,  kad MSC bufete kavos ir arbatos galima nemokamai isipilti? Nes as kavos daug geriu  biggrin.gif Butu liudna, jei uz kiekviena puodeli reikes po 2 EUR moketi  doh.gif

-  Roma), Italija - irgi esu buvusi ne karta, bet aktualu kaip nuo uosto iki centro nuvykti, kiek skaiciau traukiniu ar autobusu per 1.5 val galima nuvykti?


Tik per pusrycius duoda kavos ir arbatos. Kava is termosu buna, o arbata pakeliais (karstu vandeniu uzpilama). Dienos metu nebebuna schmoll.gif Bent jau pastebejau, kad tie aparatai po pusryciu budavo uzdengiami gaubtais. O normali kava ir per pusrycius tik mokama,i paketus ieina, tada gali gerti kiek nori ir kokios nori. As tai irgi buciau numirus be normalios kavos biggrin.gif 4u.gif

I Roma/is Romos mes traukiniu vaziavom. Labai patogu thumbup.gif Bet mes plaukem is Romos. Jeigu sustojus dienai i Roma vaziuoti ir shuttlus siule nelabai brangiai, kiek pamenu primeciau, kad palyginus nelabai daug brangiau nei su traukiniu isejo. Bet cia nesezono metu buvo, tai gal del to...
Atsakyti
QUOTE(renatyte.r @ 2015 12 20, 09:03)
Sveikos,

mes ruosiames plaukti 11 dienu is Genujos i Haifa (Izraeli) ir atgal su MSC Fantasia su vaikais. Rezervavome kajute su balkonu.
Pirma karta lauksime su MSC, pries tai plaukeme su Norwegian EPIC.

Del gerimu reikes ir man pagalvoti del paketo. Bet kas plaukete prasau pasakykite,  kad MSC bufete kavos ir arbatos galima nemokamai isipilti? Nes as kavos daug geriu  biggrin.gif Butu liudna, jei uz kiekviena puodeli reikes po 2 EUR moketi  doh.gif

Dar labai domintu jusu atsiliepimai kaip geriausia nuvykti ir ka geriausia pamatyti siuose sustojimuose:
-  Pirėjus, Graikija
- Rhodes, Graikija
- Haifa, Izraelis
- Heraklion, Graikija (Heraklione esu buvusi, tik idomu ar kruizas toli nuo miesto sustoja, kaip nuvykti iki centro)
-  Roma), Italija - irgi esu buvusi ne karta, bet aktualu kaip nuo uosto iki centro nuvykti, kiek skaiciau traukiniu ar autobusu per 1.5 val galima nuvykti?
Papildyta:
Tu labai daug plaukiojusi  wub.gif Gal gali truputeli placiau apie tai papasakoti. Mes niekada alkoholio nebandeme isinesti, kodel i "paka"? Gal jo nepraskanuoja?  ax.gif

Sakykite, o sulciu/vandens galima isinesti ir gerti kajuteje, jei laive mokamas?


Idedam I lagaminus kur priduodam servisui. Perpilam I plastikia tara, o vyna pakuose. Taip nemato jie biggrin.gif bet I kitus laivus galima nestis candeni ir gaiviuosius kiek nori. O Costoj mums beleido Sprite isinesti net doh.gif apsurdas, nuo to karto daugiau neziurim I tas kompanijas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(renatyte.r @ 2015 12 20, 07:03)
Dar labai domintu jusu atsiliepimai kaip geriausia nuvykti ir ka geriausia pamatyti siuose sustojimuose:
-  Pirėjus, Graikija
- Rhodes, Graikija
- Haifa, Izraelis
- Heraklion, Graikija (Heraklione esu buvusi, tik idomu ar kruizas toli nuo miesto sustoja, kaip nuvykti iki centro)



mes rugpjuti buvom Haifoj,plaukem su Aida,pacioj Haifoj niekur nebuvom,vaziavom i Jeruzale wub.gif Haifoj vienas is labiausiai lankomu objektu - kabantys Bahai sodai 4u.gif

Papildyta:
dar norejau pasakyt,kad iki ju galima ir pestute nueit,iejimas ten mokamas,man atrodo ir gana nepigiai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wolke7: 20 gruodžio 2015 - 20:33
Merginos, dar pasidalinkite įspudžiais apie užsiėmimus laive vaikams. 4u.gif

Kokios būna pramogos vaikams? Žinau yra žaidimų kambariai, baseinai.
Idomu ar žaidimų kambaryje galima vaikus palikti visai dienai (jei ilipti i kranta be vaiku): ar nuveda juos pamaitinti (vaikams 4 ir 7 metai)? Ar jie tik tam tikrom valandom atsidaro? Ar užsiima su vaikais? Kaip susikalba?
Ar būna pramogų mažiems vaikams vakare: diskotekos ir pan?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renatyte.r: 30 gruodžio 2015 - 11:50
QUOTE(renatyte.r @ 2015 12 30, 12:49)
Merginos, dar pasidalinkite įspudžiais apie užsiėmimus laive vaikams.   4u.gif

Kokios būna pramogos vaikams? Žinau yra žaidimų kambariai, baseinai.
Idomu ar žaidimų kambaryje galima vaikus palikti visai dienai (jei ilipti i kranta be vaiku): ar nuveda juos pamaitinti (vaikams 4 ir 7 metai)? Ar jie tik tam tikrom valandom atsidaro? Ar užsiima su vaikais? Kaip susikalba?
Ar būna pramogų mažiems vaikams vakare: diskotekos ir pan?



Kiekvienam laive skirtingai, bet kabariai buna, nuo keliu metu galim apalikti net nepamenu. Zinau, kad vaikai jau didesni tai patys nueidavo ir uzsirasydavo, tada patys ir iseiti galedavo, o jei atvedi tai jau turi ir pasiimti biggrin.gif Veda juos ir valgyti ir visokios temos buna. Karta ir i kranta vede kaip eskursija su zaidimais ir prizais. Kalba buna tokia kokia laivo t.y. jei italu tai italiskai ir angliskai, bet daznai dirbdavo ir rusiu, tai rusiskai kalbedavo biggrin.gif zinoma rusu tik tevams reikalinga, vaikai juk angliskai kalba puikiai biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki. Planuojame kruiza kovo men. Tas pats kruizas "Saite" ir "Westexpress" agenturose labai skiriasi kainomis. Ar turite patirties su viena ir kita agentura? Kruizas is MSC. Aciu

Visiems nuostabiu Naujuju Metu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astukas @ 2016 01 01, 23:22)
Sveiki. Planuojame kruiza kovo men. Tas pats kruizas "Saite" ir "Westexpress" agenturose labai skiriasi kainomis. Ar turite patirties su viena ir kita agentura? Kruizas is MSC. Aciu

Visiems nuostabiu Naujuju Metu  4u.gif



Patarčiau iš agentūrų nepirkti nes brangiau. Patariu pirktis iš mano minėto puslapio anksčiau.
Mes ir plauksim kova su Costa
Atsakyti