Įkraunama...
Įkraunama...

Kruiziniai Laivai

QUOTE(lahti @ 2015 07 22, 21:03)
Ne taip gal išsireiškiau biggrin.gif Turėjau omeny, ant tos pievelės, kuri šalia to bokštelio biggrin.gif Na, kad nebūtų taip, jog žmonių masės ir kas porą metrų vis žmonės susėdę... Bet supratau, mąstysim tiesiog pagal nuotaiką, kur ir ką pirmiau pamatyti (((:


Tai tikriausiai skirtumo nera, nebent traukiniu tvarkarastis turi itakos. Priklauso nuo Jusu pasirinkimo. Galvoju kad as po Florencijos jau tingeciau dar i Piza vaziuot, tai turbut del to ja pirma aplankyciau, o likusi laika jau Florencijai skirciau wub.gif Butinai pasikelkit ant kalvos su Mikelandzelo Dovydu, panorama n u o s t a b i wub.gif
Atsakyti
Sveikos kruizų mylėtojos 4u.gif

Mes su vyru plauksime MSC Viduržemio jūra rugsėjo antroje pusėje. Noriu paklausti ar verta imti pačiame laive ekskursiją į Pompėją? Gal kas bandėte ir galėtumėte patarti šiuo klausimu? wub.gif
Ačiū !
Atsakyti
QUOTE(shponka @ 2015 08 01, 21:23)
Sveikos kruizų mylėtojos  4u.gif

Mes su vyru plauksime MSC Viduržemio jūra rugsėjo antroje pusėje. Noriu paklausti ar verta imti pačiame laive ekskursiją į Pompėją? Gal kas bandėte ir galėtumėte patarti šiuo klausimu?   wub.gif
Ačiū !


Mes dar nebuvome, bet planuojame pirktis atskirai. http://www.pompeitic...al-walking-tour štai čia ekskursija su gidu angliškai tikrai nedaug kainuoja, palyginus su laivo kainomis. O jau iki pompėjos, manau, arba su taksi, arba kažkaip kitaip nusigausim ir vis tiek daug pinigų sutaupysim.

O dar turiu klausimą, kaip dėl dokumentų? Ką konkrečiai turėti į Royal Caribbean? Suprantu, kad pasas reikalingas ir boarding pass, bet ar nereikia kažko daugiau (pvz foto savo ar dar ko, nes ekskursijose bent jau rašo, kad pasiimti reikia SeaPass card and photo identification, tai tą photo identification mums duos, ar patiems reikia kažką pasidaryti)? Ieškojau info jų puslapyje, bet neradau ;o
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lahti: 02 rugpjūčio 2015 - 11:07
QUOTE(lahti @ 2015 08 02, 11:05)
O dar turiu klausimą, kaip dėl dokumentų? Ką konkrečiai turėti į Royal Caribbean? Suprantu, kad pasas reikalingas ir boarding pass, bet ar nereikia kažko daugiau (pvz foto savo ar dar ko, nes ekskursijose bent jau rašo, kad pasiimti reikia SeaPass card and photo identification, tai tą photo identification mums duos, ar patiems reikia kažką pasidaryti)? Ieškojau info jų puslapyje, bet neradau ;o


del sito nesukit sau galvos - lipant i laiva jus nufotkins ir iskart isduos ta SeaPass card. Ji ir bus kartu ir jusu foto (ja nuskanavus jie matys jusu foto). Ir ja bus butina tureti islipant is laivo uostuose, tikrins griztant. Taip pat tai bus jusu pinigine/mokejimo kortele viso kruizo metu. laive reikia nesiotis tik ja ir galima naudotis viena visai seimai, ta prasme laive nereikia nesiotis kiekvienam, uztenka vienos, bent jau MSC 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(lahti @ 2015 08 02, 11:05)
Mes dar nebuvome, bet planuojame pirktis atskirai. http://www.pompeitic...al-walking-tour štai čia ekskursija su gidu angliškai tikrai nedaug kainuoja, palyginus su laivo kainomis. O jau iki pompėjos, manau, arba su taksi, arba kažkaip kitaip nusigausim ir vis tiek daug pinigų sutaupysim.


del Pompejos tai svarbiausia nepaveluokit sutartu laiku, nes gidai ilgiau 5 minuciu nelaukia..., ypac sezono metu, mums taip buvo, reikejo kita skubiai susiorganizuot, bet gali buti ir taip kad nebus laisvu... nes vieniems vaikscioti po Pompeja tikrai nerekomenduociau, ypac kai esi priristas prie laivo. Ten didziulis plotas, keli isejimai, tikrai nesunku pasiklysti ir paskui nespeti grizti laiku.
Atsakyti
QUOTE(shponka @ 2015 08 01, 22:23)
Sveikos kruizų mylėtojos  4u.gif

Mes su vyru plauksime MSC Viduržemio jūra rugsėjo antroje pusėje. Noriu paklausti ar verta imti pačiame laive ekskursiją į Pompėją? Gal kas bandėte ir galėtumėte patarti šiuo klausimu?   wub.gif
Ačiū !


Islipus is laivo buvo.pilna taksų kurie siule ir.i pompeja ir i ugnikalni... Laive labai brangu, bet taksista Reikiapakalbinti ir paziureti kokie jo anglu k igudziai biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(lahti @ 2015 08 02, 12:05)
Mes dar nebuvome, bet planuojame pirktis atskirai. http://www.pompeitic...al-walking-tour štai čia ekskursija su gidu angliškai tikrai nedaug kainuoja, palyginus su laivo kainomis. O jau iki pompėjos, manau, arba su taksi, arba kažkaip kitaip nusigausim ir vis tiek daug pinigų sutaupysim.

O dar turiu klausimą, kaip dėl dokumentų? Ką konkrečiai turėti į Royal Caribbean? Suprantu, kad pasas reikalingas ir boarding pass, bet ar nereikia kažko daugiau (pvz foto savo ar dar ko, nes ekskursijose bent jau rašo, kad pasiimti reikia SeaPass card and photo identification, tai tą photo identification mums duos, ar patiems reikia kažką pasidaryti)? Ieškojau info jų puslapyje, bet neradau ;o


Kai kuriuose uostuose del saugumo.praso parodyti kortele ir dokumenta su foto pvz teises arba ID bet tai ne laivas, o uostas. Del.to laivas ispeja.tureti laivo kortele ir dokumenta su foto, bet esu neturejus, praleido ir tiek biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rykute: 03 rugpjūčio 2015 - 22:14
Paskaiciau kad temoje dalinami geri patarimai. Man kaip pirmakartei kyla pirmi klausimai smile.gif Iki kitu metu vaaros dar daug laiko tai speju kad kils ju i daugiau. Pirmam kruizui pasirinkom MCS melody laiveli. Kaip suprantu tai toks ne kazka kas liecia prabangos elementus, bet gaila kad neturim kito pasirinkimo. As negaliu skristi lektuvais, todel musu seimos keliones auto arba va kaip dabar laivu. Planuojam keltu persikelti i Kyli ir tiesiiai is ten kruiziniu po Norvegijos fiordus prasiplaukti savaite. KRUIZAS NR4

Jeigu mano norima data neduoda man rinktis kajutes su balkonu ar tai reiskia kad jau nebera blink.gif Tai pries kiek laiko reikia rezervuotis kajute? Juk mano atveju net metai laiko liko o vietos kaip suprantu jau nebera sad.gif ar as klystu?
ar visi kruizai sitaip graibstomi? Man verta skubeti nedelsiant kaip suprantu?

Ar tikrai vaikai turi uzimtumo sakykim tokiam ne paciam didziausiam "pramogu centre"?

Ar verta rezervuotis per lietuvos agentus (jie padetu tinkamai susgaudyti) ar geriau ieskoti tiesiai per uosta ar kompanija?

aciu
Atsakyti
QUOTE(nessta @ 2015 06 20, 14:23)
Man kelionių agentūroj sako, kad gruodžio mėnesi daug geriau važiuot į kanarus nei kovo  g.gif . kovo mėnesį didesnė tikimybė kad bus vėjai.  Aš kažko mąsčiau kitaip biggrin.gif . Gal kuri buvot sustojusios tenerifės uoste? Gal ten kursuoja hiphop autobusiukai?Kaži kaip reiktų susiplanuoti, kad pamatyt Tenerifės širdį Teidę  blush2.gif



Cia priklauso kaip pats reaguoji i temperatura...(kai kam turkijoje prie 40 salta smile.gif bent jau man sausio men tenerifeje buvo normaliai, nei per karsta nei per salta, pats tas oras keliauti, vat pliaze degintis jau per karsta man buvo. cia kalba eina apie pietine. kas liecia kruiza-laivas laipins turbut sostineje, kuri yra siaurineje dalyje, o ten ziema buna daugiau lietaus ir vesiau. esu buvus tenerifeje ir galiu pasakyti kad be masinos ten kaip be ranku. tad mano pasiulymas is anksto issinuomoti masina ir nuvaziuosit kur norite (aisku jeigu su vairavimu viskas ok) mes patys su vyru naujametiniame kruize is genujos atplauksim i tenerife tai planuoju issinuomoti masina ir su nulekti dar karta iki Loro parko ir Teides jei liks laiko uzsukti i las teresitas papludimi, ar jo panorama pasigrozeti arba i sostine pasizvalgyti. kelione su masina nuo laivo iki loro parko-teides ir atgal yra tik 150 km (4 val kelio) bent po 2 val reiketu skirti parkams, kitaip neapsimoka. tad jei yra tiek laiko galite organizuotis
Papildyta:
Beja gal yra plaukusiu is Genujos uosto? Domina nuvaziavimas is Milano iki Genujos. kazkaip nesinori imti msc transfero uz 62 eur zmogui, traukiniais turetu buti pigiau...bet niekaip man naismeta kainu ir grafiko http://www.trenitalia.com/
Atsakyti
QUOTE(moliugiuke @ 2015 08 10, 02:17)
Cia priklauso kaip pats reaguoji i temperatura...(kai kam turkijoje prie 40 salta smile.gif bent jau man sausio men tenerifeje buvo normaliai, nei per karsta nei per salta, pats tas oras keliauti, vat pliaze degintis jau per karsta man buvo. cia kalba eina apie pietine. kas liecia kruiza-laivas laipins turbut sostineje, kuri yra siaurineje dalyje, o ten ziema buna daugiau lietaus ir vesiau. esu buvus tenerifeje ir galiu pasakyti kad be masinos ten kaip be ranku. tad mano pasiulymas is anksto issinuomoti masina ir nuvaziuosit kur norite (aisku jeigu su vairavimu viskas ok) mes patys su vyru naujametiniame kruize is genujos atplauksim i tenerife tai planuoju issinuomoti masina ir su nulekti dar karta iki Loro parko ir Teides jei liks laiko uzsukti i las teresitas papludimi, ar jo panorama pasigrozeti arba i sostine pasizvalgyti. kelione su masina nuo laivo iki loro parko-teides ir atgal yra tik 150 km (4 val kelio) bent po 2 val reiketu skirti parkams, kitaip neapsimoka. tad jei yra tiek laiko galite organizuotis
Papildyta:
Beja gal yra plaukusiu is Genujos uosto? Domina nuvaziavimas is Milano iki Genujos. kazkaip nesinori imti msc transfero uz 62  eur zmogui, traukiniais turetu buti pigiau...bet niekaip man naismeta kainu ir grafiko http://www.trenitalia.com/


Seniai buvo hau, bet vaziavom su traukiniu ir pestute nuo stoties iki laivo biggrin.gif daiktu daug neturejom nors ir su vaikais.

Del tenerifes tai islipus galima pestute nueiti i autobusu stoti ir nuvaziuit i miesteli kur liro parkas mirksiukas.gif ne karta taip vaziavom ir super thumbup.gif dėl oro tai labai ivairu, daznuausiai buvus esu lapkricio arba balandzio mėnesiais ir vis skirtingai su tais orais, tad ziuret reikua kaina, marsruta, laiva ir neziuret kas ka sako, nes orai gali papult karsti, pusiau karsti ar net vesoki 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rykute: 11 rugpjūčio 2015 - 14:02
Labas rytas, gal kas plaukia iš Genujos į Madierą rugsėjo 24d MSC Splendida?
Atsakyti
Sveiki,

klausimas kas plaukė su aidos laivais. Kiek suprantu į kainą yra viskas įskaičiuota. Ar arbatpinigiai įskaičiuoti, ar ir kokteiliai įskaičiuoti. Kokie gėrimai vaikams įskaičiuoti?
Ar nemokat vokiečių galima su jais plaukti? Ar vakarinės programos vedamos tik vokiškai?
Atsakyti
Gal kam pravers. Surasau kainas kokios buvo plaukiant MSC Splendida:

Heineken alus 40cl - 4,90 €
Vanduo 100cl - 2,60 €
Vanduo 50cl - 1,55€
Cola 30cl - 2,50€
Nutella Milk Shake - 4,20€
Bacardi mix kokteilis - 6,50€
Mojito - 6,70€
Vyno taure - 5,00€
Vyno butelis - 25€
Apelsinu sulciu (stikline) - 2,50€
Mango sultys (buteliukas) - 2,80€
Cafe Late - 2,20€
Karstas sokolodas - 2,50€
Capuccino - 2,20€
Saltos arbatos skardine - 2,80€
Caipirinha - 6,70€
Limoncello - 3,90€
Pina Colada - 6,70€
Mojito Zero (bealkoholinis kokteilies vaikams) - 4,20€
Margarita - 6,70€
Fruit Smoothie - 4,20€
Tequila Sunrise - 6,70€
Campari Orange - 6,50€

Macaron'sas 1 vnt. - 1,00€ (buvo skanus)

Dar prie visu siu kainu prisideda + 15% service charge
4u.gif

Atsakyti
QUOTE(dtania1973 @ 2015 09 04, 10:23)
Sveiki,

klausimas kas plaukė su aidos laivais. Kiek suprantu į kainą yra viskas įskaičiuota. Ar arbatpinigiai įskaičiuoti, ar ir kokteiliai įskaičiuoti. Kokie gėrimai vaikams įskaičiuoti?
Ar nemokat vokiečių galima su jais plaukti? Ar vakarinės programos vedamos tik vokiškai?


Aida arbatpinigiai iskaiciuoti, kokteiliai ir kt gerimai baruosr mokami. Nemokama yra restoranuose alus ir stalo vynai (baltas, raudonas) jie grafinuose jau stovi ant stalu. Vaikams aparatai buna, nes ju restoranai bufeto tipo, tad colos ir t.t nemokamai restoranuose.
Programa tik vokieciu kalba, bet daznai buna muzikiniai shou kur nekalba biggrin.gif o personalas puikisi bendtsuja angliskai mirksiukas.gif
Atsakyti