Įkraunama...
Įkraunama...

Kruiziniai Laivai

QUOTE(enura @ 2015 04 15, 14:07)
na taip Palermo buvo pilna sicilieciu siulanciu ekskursijas ir taxi, bet tai mes ejom ir praejom galvas purtydami, niekas per jega netempe  biggrin.gif ai dar vieno pasiklausem, tai siule uz 90 eur su taxi marsruta. O Jums uz kiek siule? Nes itariu sausio men. ir balandzio turbut skiriasi kainos  g.gif

man kai labai patinka Italija ir Sicilija, tai tas chaosas visai netrukdo, netgi patinka  biggrin.gif

NCL jeigu neklystu ir kitos nares cia temoj gyre. Sakiau reiks irgi isbandyti ateity  ax.gif
O kas ten geriau buna NCL? Geresni muzikantai? Idomesni pasirodymai? As MSC tai tik vienakart buvau tam Theatre vienam pasirodyme, tai tikrai nesuzavejo  schmoll.gif O baruose tai man geriausia muzika buvo La Piazzetta bare, arba dar eidavom i diskoteka i Purple Jazz bara, tai ten kaip kuria diena repertuaras budavo  biggrin.gif




NCL daugiau barų kur gali pasirinkti muzika pagal savo skonį. Viename bardo muzika, kitame jazz, klubinė, romantinė ir t.t. La Piazzetta man nepatiko, nes iki 24 arba animatoriai absurdus darydavo (prasti buvo), arba šokių žingsnelius mokindavo. Tai ir miegot užsimanydavom smile.gif. Aš kaip be vyro, tai šitame laive su pasišokimu buvo sunkiau. NCL buvo keli klubai kur galėjo žmogus įsilieti į bendrą minią ir šokti smile.gif. Kaip naktiniuose pas mus smile.gif. MCS laive tik jaunimas tokį klubą turėjo smile.gif.
NCL laive didesnis užimtumas ir jeigu iš laivo neišlipi. Įvairūs žaidimai, kvizai, kalbų mokymai, kulinarijos mokymai ir t.t smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dtania1973 @ 2015 04 16, 10:17)
NCL daugiau barų kur gali pasirinkti muzika pagal savo skonį. Viename bardo muzika, kitame jazz, klubinė, romantinė ir t.t. La Piazzetta man nepatiko, nes iki 24 arba animatoriai absurdus darydavo (prasti buvo), arba šokių žingsnelius mokindavo. Tai ir miegot užsimanydavom smile.gif. Aš kaip be vyro, tai šitame laive su pasišokimu buvo sunkiau. NCL buvo keli klubai kur galėjo žmogus įsilieti į bendrą minią ir šokti smile.gif. Kaip naktiniuose pas mus smile.gif. MCS laive tik jaunimas tokį klubą turėjo smile.gif.
NCL laive didesnis užimtumas ir jeigu iš laivo neišlipi. Įvairūs žaidimai, kvizai, kalbų mokymai, kulinarijos mokymai ir t.t smile.gif


na nezinau mes i Piazzetta ateidavom jau po vakarienes apie 22 val., tai tiesiog muzikantai grodavo ir viskas, gal koki karta ir moke zingsneliu, jau nepamenu, bet tai man kaip tik faina, nori gali pasimokyt, o jei ne, kaip nori taip ir soki biggrin.gif Buvo ispanisku dainu vakaras tai man labai patiko, kita diena kazkas buvo ne mano skonio tai ejom kitur.
O pasisokti, taip kaip Jus sakot, buvo galima Purple jazz bare. Nereikejo butinai poros tureti, butent ten labai daug kas iseidavo po viena sokti, o dar ir animatorius sokdindavo vienisas damas biggrin.gif

Del kitu renginiu laive, tai nepasigedau as ju unsure.gif nes mes visada lipdavom i kranta, o grizus, per visa likusia dienos dali, net nespedavom visur nueiti kur noredavom ax.gif
Kulinarijos pamokeles irgi maciau siule MSC, bet tai nebuvo kada doh.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

Turim nusipirkę kruizą is Soundhamptono į Karibus. Mausim per Atlantą blink.gif
Gal kas esate išbandę tokią avantiūrą?
Atsakyti
merginos, noriu patarimo...gal plauket kruiziniu laivu MSC iš genujos link Madeiros - rugsėjo gale? Kaip su orais? Ar reikia pasiimti šiltų drabužių? Ar maudytis basienuose ne šalta? Ar reikalinga pasiimti chalatą?
Atsakyti
QUOTE(Boruziene @ 2015 05 05, 10:36)
merginos, noriu patarimo...gal plauket kruiziniu laivu MSC iš genujos link Madeiros - rugsėjo gale? Kaip su orais? Ar reikia pasiimti šiltų drabužių? Ar maudytis basienuose ne šalta? Ar reikalinga pasiimti chalatą?

reikia pasiimti šiltų rūbu, chalatas paprastai būna
Atsakyti
QUOTE(Boruziene @ 2015 05 05, 10:36)
merginos, noriu patarimo...gal plauket kruiziniu laivu MSC iš genujos link Madeiros - rugsėjo gale? Kaip su orais? Ar reikia pasiimti šiltų drabužių? Ar maudytis basienuose ne šalta? Ar reikalinga pasiimti chalatą?


Rugsejo gale dar tikrai turetu buti silta, bet siltesni ruba tai vis tiek reikia isimesti. Buvo baseinuose, t.y. jacuzzi besimaudanciu lauke ir sausio menesi biggrin.gif cia jau nuo uzsigrudinimo laipsnio ir noro priklauso biggrin.gif
as kai plaukiau dabar su MSC nebuvo kajutese nemokamu chalatu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2015 05 05, 13:31)
Rugsejo gale dar tikrai turetu buti silta, bet siltesni ruba tai vis tiek reikia isimesti. Buvo baseinuose, t.y. jacuzzi besimaudanciu lauke ir sausio menesi  biggrin.gif cia jau nuo uzsigrudinimo laipsnio ir noro priklauso  biggrin.gif
as kai plaukiau dabar su MSC nebuvo kajutese nemokamu chalatu  schmoll.gif


Kai kuriose.kompanijose buna.chalatai, kai kuriose tik vip kabinose buna smile.gif
Papildyta:
QUOTE(NOTA BENE @ 2015 04 23, 09:26)
Sveikos,

Turim nusipirkę kruizą is Soundhamptono į Karibus. Mausim per Atlantą  blink.gif
Gal kas esate išbandę tokią avantiūrą?


Per atlanta plaukiau ne karta ir cia rasius esu tad pasiskaitykit tema mirksiukas.gif arba konkreciai suformuokit klausima biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2015 05 06, 22:51)
Kai kuriose.kompanijose buna.chalatai, kai kuriose tik vip kabinose buna smile.gif


drinks_cheers.gif va va MSC Splendidoj buvo parasyta, kad nemokami chalatai tik Yachtclube'e
Atsakyti
Sveikos,
Gal kas parašys kaip kasablsnkoj ir tendžere. Ar uostas nuo mirsto toli, kokiy budu geriausia butu pazinti siuos miestus?
Atsakyti
QUOTE(nessta @ 2015 06 06, 18:36)
Sveikos,
Gal kas parašys kaip kasablsnkoj ir tendžere. Ar uostas nuo mirsto toli, kokiy budu geriausia butu pazinti siuos miestus?

Kasablankoje kas 30 min. veziojo autobusas nuo uosto iki miesto ir atgal. Ryte isvaziavom, apejom senaji miesta ir turgu. Per pietus grizom su autobusu i laiva, papietavome ir vel isvykome i miesta. Tada pasukome i kita miesto dali,link mecetes. Ziurint kiek turesit laiko. Tik nuo mecetes neikit palei pakrante, isejimo i miesta nera. Mums teko brautis per statybas paskui vietinius rolleyes.gif
Atsakyti
Ačiū!! Kas galėtų man pasakyt kažką gero apie mcs opera biggrin.gif labai vilioja gera kaina, geras maršrutas ir geras laikas... bet nerimauju, kad senokas laivas 2004 , nors šiais metais atrestauruotas, kad bebus vaikui 5 m ką veikt, jeu bys vėlesnės dienos ir nefalės maudytis baseine , nes vidinio nėra. Gazdina ir tai, kad pakankamai ženi atsiliepimai apie jį. Gal kas plaukė ir pasakytų savo nuomonę , o gal girdėjo kažka smile.gif
Atsakyti
Turiu dar klausimėlį blush2.gif . Ar gruodžio mėnesį tinkamas metas plaukti iš genujos link kanarų? Viršuje nesitikiu gerų orų, bet ar kanaruose denyje butų įmanoma pasideginti?
Atsakyti