Įkraunama...
Įkraunama...

Kruiziniai Laivai

QUOTE(Rykute @ 2015 01 18, 12:28)
Manau del to, kad pirmas kruizas ir pirma karts karibus isvydau. Bet siaip laivas nors ir mazas, jis nuostabus, baseinai patogiai isdestyti (naujuose Aida nepatinka) labai gera buvo programa vakarais (daba suprastejus) o maistas kaip visada pas juos nerealus  wub.gif  labai dideli ispudi paliko prie baseina kepamas tunas. Tunas pakabintas didesnis nei as pati, tiesiai pjauste ir kepe su darzovem  wub.gif  taip pat marsrutas buvo labai geras, daug pamaciau. Ai dar laive kalidoriuose itaisyti kraniukai ir gali piltis vandens (paprastas ir gazuotas) atrodo smulkemena, bet man tas labai patiko biggrin.gif

drinks_cheers.gif Aida Cara irgi yra vandens kraniukai labai patogu
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2015 01 19, 13:34)


sveika, tu matau paskutine is cia plaukei su Aida. Mes nusipirkom kovo menesi kelione, todel domina sio laivo specifika. Rykute pasakojo apie pirtis, todel noriu paklausti, kas ieina i nemokamas pirtis ? Ar verta pirkti dar kazka papildomai ? Ir dar klausimas apie a la carte restoranus, ten gerimai tik mokami ? Nes leido nemokamai rezervuoti. O kaip su ta alaus darykla ? smile.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Adade @ 2015 01 24, 18:46)
sveika, tu matau paskutine is cia plaukei su Aida. Mes nusipirkom kovo menesi kelione, todel domina sio laivo specifika. Rykute pasakojo apie pirtis, todel noriu paklausti, kas ieina i nemokamas pirtis ? Ar verta pirkti dar kazka papildomai ? Ir dar klausimas apie a la carte restoranus, ten gerimai tik mokami ? Nes leido nemokamai rezervuoti. O kaip su ta alaus darykla ? smile.gif Aciu  4u.gif


Pirtys nemokamai ir labai fainos, bet baseino uzdara oaze yra mokama (ne visuose laivuose yra) bet laive daznai buna akciju, perkant spa gauni iejimus i ta oaze ir t.t. tad manau ten nuvyke apziurekit ir nuspreskit ar verta, mes nepirkom, nes man uzteko lauke baseinu....
A la carte restoranai yra mokami, bet mokestis budavo nedidelis ir vienkartine suma zmogui, mes nejom, nes bufetuose tiek skanumynu or pasirinkomas per tris restoranus nezmoniskai platus wub.gif
Alaus bravoras nerealus ir verta apsilankyti, maistas nekainuoja, tik alus sviezias ir labai skanus thumbup.gif maistas tradocinis vokieciu t.y. desreles, karka...
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2015 01 24, 22:41)
Pirtys nemokamai ir labai fainos, bet baseino uzdara oaze yra mokama (ne visuose laivuose yra) bet laive daznai buna akciju, perkant spa gauni iejimus i ta oaze ir t.t. tad manau ten nuvyke apziurekit ir nuspreskit ar verta, mes nepirkom, nes man uzteko lauke baseinu....
A la carte restoranai yra mokami, bet mokestis budavo nedidelis ir vienkartine suma zmogui, mes nejom, nes bufetuose tiek skanumynu or pasirinkomas per tris restoranus nezmoniskai platus wub.gif
Alaus bravoras nerealus ir verta apsilankyti, maistas nekainuoja, tik alus sviezias ir labai skanus  thumbup.gif  maistas tradocinis vokieciu t.y. desreles, karka...


aciu 4u.gif
senokai cia buvau, kokios geros naujienos, jau dukryte turit wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Adade @ 2015 01 25, 11:06)
aciu  4u.gif
senokai cia buvau, kokios geros naujienos, jau dukryte turit  wub.gif


Taip mazoji musu wub.gif priedo jau perplauke atlanta biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2015 01 25, 10:57)
Taip mazoji musu  wub.gif  priedo jau perplauke atlanta  biggrin.gif  wub.gif

oho!!! na jus kaip visada nepavejami 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2015 01 18, 23:43)
O as dideli pliusa dedu Royal caribian ir aisku laivams Oasis ir Allure  wub.gif  su malonumu plaukciau kas kart, bet jie dideli ir deja marsrutas ju tas pats beveik, nes kiti uostai nepajegus tokio dydzio laivu priimti. Holand amerika irgi patinka, Princess taip pat....
Tiesa pasakius kai tiek praplaukioji turbut jau didelio skirtumo nebwmatai  biggrin.gif  man svarbu saule ir poilsis  bigsmile.gif


Sveiki, minėjote, kad MSC apskritai visi gėrimai mokami, tai kaip ir neapsimoka. Gal galite pasakyti, kaip yra situacija Royal Caribbean laivuose su maistu ir gėrimais (konkrečiai laivas - Oasis)? Žinau, kad informacija kartojasi, bet perskaičius visą temą vėl susimaišė viskas galvoj ir neberandu jau tos info...
Atsakyti
QUOTE(lahti @ 2015 01 29, 16:02)
Sveiki, minėjote, kad MSC apskritai visi gėrimai mokami, tai kaip ir neapsimoka. Gal galite pasakyti, kaip yra situacija Royal Caribbean laivuose su maistu ir gėrimais (konkrečiai laivas - Oasis)? Žinau, kad informacija kartojasi, bet perskaičius visą temą vėl susimaišė viskas galvoj ir neberandu jau tos info...


Oasis nerealus laivas wub.gif nealkoholiniai gerimai nemokamai visa para. Labai super shou programos ir siaip noreciau sugryzti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2015 01 29, 22:49)
Oasis nerealus laivas   wub.gif  nealkoholiniai gerimai nemokamai visa para. Labai super shou programos ir siaip noreciau sugryzti  thumbup.gif


Ačiū už atsakymą, bet paprašysiu dar patarimo {: Radau tris pasiūlymus, visi turi savų minusų ir pliusų. Renkamės medaus mėnesio kelionę, tai norisi apgalvoti viską ir sulaukti patarimų iš jau keliavusių kruizais.

1. Su Allure (pasirodė ne Oasis jis, bet kiek žiūrėjau, klasė ta pati ir Jums abu patinka biggrin.gif ) laivu kruizas iš Barselonos 7 naktims. Be lango 950, su langu 1060 eurų. Pliusai, kad iš Barselonos, nes MB dar nėra joje buvęs, todėl galėtume savaitę paatostogauti joje. Taip pat pliusas, kad laivas laaabai didelis ir kajutės bent jau nuotraukose atrodo gražiausiai, nei kituose pasiūlymuose. Minusas - diena vien tik laive yra viena, tai atrodo, kaip ir nespėsim mes to didelio laivo nei išžiūrėti, nei juo pasimėgauti.

2. Su Vision of the seas laivu kruizas iš Barselonos 12 naktų. Be lango 1000 eu, su langu - 1340 eurų. Pliusai, jei imtumėm be lango, jis pigiau kainuotų, nei Allure kajutė su langu, o kruizas ilgesnis net 5 naktim! Iš jų - 5 dienos vien laive, tai kaip pirmam kartui kruize galėtumėm labiau pasimėgauti pramogom ir pajusti būtent ką reiškia laivu keliauti. {: Minusai - kajutės ne tokios gražios, plius MB būtinai nori lango, nes anot jo čia Būtinas dalykas. biggrin.gif Tai pasakykit, ar kajutė su langu tikrai žymiai geriau, nei be lango? Barselona kaip uostas jau kaip ir nebetenka prasmės, nes būtume joje tik porą dienų ir vis tiek reikėtų ten sugrįžti.

3. Na ir trečias pasiūlymas iš Romos 7 naktim su Rhapsody of the seas. Be lango - 620, su langu - 650 eu. Minusas, kad iš Romos, nes joje jau buvome, o kaip minėjau, jei kruizas trunka 7 dienas, norisi savaitę dar pačiame išvykimo mieste pabūti, tai Barselona tam labiau tiktų. Kajutės labai panašios, kaip ir Vision laive, tai nėra bėdos. Pliusai - Kaina kaina kaina. Beveik dvigubai pigiau, nei kiti pasiūlymai, drąsiai galime imti ir su langu, nes priemoka itin maža. Na, ir iš bėdos, gi galime susirasti kokį kurortėlį šalią romos, kur papoilsiautume likusią savaitę.

Va. ax.gif Gal galite patarti, ką mano vietoje pati darytumėte? Ir kaip dėl to lango kajutėje - ar tikrai daugiau komforto su juo, ar įmanoma ir be lango išsiversti?, ypač kai priemoka vienam žmogui - 340eu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lahti: 31 sausio 2015 - 14:50
QUOTE(lahti @ 2015 01 31, 15:47)
Ačiū už atsakymą, bet paprašysiu dar patarimo {: Radau tris pasiūlymus, visi turi savų minusų ir pliusų. Renkamės medaus mėnesio kelionę, tai norisi apgalvoti viską ir sulaukti patarimų iš jau keliavusių kruizais.

1. Su Allure (pasirodė ne Oasis jis, bet kiek žiūrėjau, klasė ta pati ir Jums abu patinka  biggrin.gif )  laivu kruizas iš Barselonos 7 naktims. Be lango 950, su langu 1060 eurų. Pliusai, kad iš Barselonos, nes MB dar nėra joje buvęs, todėl galėtume savaitę paatostogauti joje. Taip pat pliusas, kad laivas laaabai didelis ir kajutės bent jau nuotraukose atrodo gražiausiai, nei kituose pasiūlymuose. Minusas - diena vien tik laive yra viena, tai atrodo, kaip ir nespėsim mes to didelio laivo nei išžiūrėti, nei juo pasimėgauti.

2. Su Vision of the seas laivu kruizas iš Barselonos 12 naktų. Be lango 1000 eu, su langu - 1340 eurų. Pliusai, jei imtumėm be lango, jis pigiau kainuotų, nei Allure kajutė su langu, o kruizas ilgesnis net 5 naktim! Iš jų - 5 dienos vien laive, tai kaip pirmam kartui kruize galėtumėm labiau pasimėgauti pramogom ir pajusti būtent ką reiškia laivu keliauti. {: Minusai - kajutės ne tokios gražios, plius MB būtinai nori lango, nes anot jo čia Būtinas dalykas. biggrin.gif Tai pasakykit, ar kajutė su langu tikrai žymiai geriau, nei be lango? Barselona kaip uostas jau kaip ir nebetenka prasmės, nes būtume joje tik porą dienų ir vis tiek reikėtų ten sugrįžti.

3. Na ir trečias pasiūlymas iš Romos 7 naktim su Rhapsody of the seas. Be lango - 620, su langu - 650 eu. Minusas, kad iš Romos, nes joje jau buvome, o kaip minėjau, jei kruizas trunka 7 dienas, norisi savaitę dar pačiame išvykimo mieste pabūti, tai Barselona tam labiau tiktų. Kajutės labai panašios, kaip ir Vision laive, tai nėra bėdos. Pliusai - Kaina kaina kaina. Beveik dvigubai pigiau, nei kiti pasiūlymai, drąsiai galime imti ir su langu, nes priemoka itin maža. Na, ir iš bėdos, gi galime susirasti kokį kurortėlį šalią romos, kur papoilsiautume likusią savaitę.

Va.  ax.gif  Gal galite patarti, ką mano vietoje pati darytumėte? Ir kaip dėl to lango kajutėje - ar tikrai daugiau komforto su juo, ar įmanoma ir be lango išsiversti?, ypač kai priemoka vienam žmogui - 340eu?


Man asmeniskai nesvarbu kajute su langu ar be, net daba naujuose laivuose su langu kajutes yra apacioj, nes visos kitos su balkonais smile.gif tad kadangi klaustrofobija nesergu tai man geriau auksciau ir vidinej gyvent. Visa diena buni isejus, pareini persirenkt ir nakti pamiegot.
O ka rinktis tqi zourekit ko norit, as labiau rinkciausi 2 savaites kruizo, bet jei neplauke tai galit savaite kaip pirmam kartui ir savaite sausumoj smile.gif Barselona verta aplankyt, man labiau patiko nei Roma biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2015 01 31, 17:23)
Man asmeniskai nesvarbu kajute su langu ar be, net daba naujuose laivuose su langu kajutes yra apacioj, nes visos kitos su balkonais smile.gif  tad kadangi klaustrofobija nesergu tai man geriau auksciau ir vidinej gyvent. Visa diena buni isejus, pareini persirenkt ir nakti pamiegot.
O ka rinktis tqi zourekit ko norit, as labiau rinkciausi 2 savaites kruizo, bet jei neplauke tai galit savaite kaip pirmam kartui ir savaite sausumoj smile.gif Barselona verta aplankyt, man labiau patiko nei Roma  biggrin.gif


O kaip laivai jums atrodo? Suprantu, kad Allure favoritas, bet kituose dviejuose gal esate buvusi ir galėtumėt palyginti?

Dėl Barselonos buvau ir joje, tai nežinau net, kas fainiau pačiai biggrin.gif Tik Barselona mažesnė lyg ir, patogiau ((:

Beje, kaip orai rugpjūčio mėnesį viduržemio jūroje? Galima degintis prie baseino ar nelabai?
Atsakyti
QUOTE(lahti @ 2015 01 31, 18:40)
O kaip laivai jums atrodo? Suprantu, kad Allure favoritas, bet kituose dviejuose gal esate buvusi ir galėtumėt palyginti?

Dėl Barselonos buvau ir joje, tai nežinau net, kas fainiau pačiai biggrin.gif Tik Barselona mažesnė lyg ir, patogiau ((:

Beje, kaip orai rugpjūčio mėnesį viduržemio jūroje? Galima degintis prie baseino ar nelabai?


Man visi royal laivai patinka, esu plaukus net su maziausiu ju biggrin.gif su tais dviem man rodos neplaukiau, bet jie is naujesniu pastatyti pries allure ar oasis. Tikrai smagu bus ir anuose, servisas ju man patinka, maistas skanus.
Del deginimosi tai as vasara niekada neplaukus, man darbymetid, bet jei rugpjuti LT galima degintis, ten tuolabiau biggrin.gif as spalio- lakricio men dar degintis sugebejau lotuliukas.gif
Atsakyti