Įkraunama...
Įkraunama...

Kruiziniai Laivai

Sveikos mergaite,
patarkite kaip ieskoti kruizo 5 asmenu seimai - reikia ieskoti 2 kajuciu? (2 suauge + 3 vaikai).
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2015 01 05, 10:26)
Rykute, gal plaukete Aliaskos kruiza? noreciau jusu nuomones del sito kruizo bigsmile.gif

[URL=Alaska 8 Tage ab/an Vancouver ab 706 € p.P.
HOLLAND AMERICA
Noordam
» merken »
Schiff: Noordam
Dauer: 7 Nächte
Abfahrt: 09.05.15,
Route: Vancouver - Kanada, Inside Passage - Kanada, Tracy Arm Fjord - Alaska (USA), Juneau - Alaska (USA), Skagway - Alaska (USA), Glacier Bay, Alaska - USA, Ketchikan - Alaska (USA), Inside Passage - Kanada, Vancouver - Kanada


Nea, as Aliaska neplaukus, nepatinka man saltis. Net NO man per salta, o vasara negaliu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(~chiquita~ @ 2015 01 12, 22:11)
Sveikos mergaite,
patarkite kaip ieskoti kruizo 5 asmenu seimai - reikia ieskoti 2 kajuciu? (2 suauge + 3 vaikai).


Realiai tai taip jau butu d i kajutes g.gif nes yra keturvieyes tik kiek zinau.
Jei iseina tai laivuose buna kajutes.kurios sujungtos durimis ir jei reikia jas atrakina, sujungia. Bet visvien mokama kaip dvi kabinos.
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2015 01 13, 17:10)
Nea, as Aliaska neplaukus, nepatinka man saltis. Net NO man per salta, o vasara negaliu  biggrin.gif
Papildyta:
Realiai tai taip jau butu d i kajutes  g.gif  nes yra keturvieyes tik kiek zinau.
Jei iseina tai laivuose buna kajutes.kurios sujungtos durimis ir jei reikia jas atrakina, sujungia. Bet visvien mokama kaip dvi kabinos.

Rykute,
Kuri laiva/ kompanija patartumete pasirinkti vidurzemio- kanaru kruizui - MSC sinfonia ar Norvegian Jade? Marsrutas panasus, noretume su laivu neapsigauti smile.gif
Atsakyti
o man irgi idomu pasidare ar labai skiriasi pvz MSC laivai realiai? suprantu, kad yra naujesniu, grazesniu, vienas turi koki mini golfa arba yacht cluba kitas neturi. Bet cia tik detales. O pats servisas kazkuo skiriasi? Aptarnavimas, asortimentas, maistas ir pan.? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~chiquita~ @ 2015 01 17, 14:23)
Rykute,
Kuri laiva/ kompanija patartumete pasirinkti vidurzemio- kanaru kruizui - MSC sinfonia ar Norvegian Jade? Marsrutas panasus, noretume su laivu neapsigauti smile.gif


Norvegian laivuose labiau laisvas stilius, interjeras paprastesnis ir praktiskesnis. Laivas kiek is foto matau yra naujesnis. Restoranai bus geri, bet ne tokie prabangus ir ne iscackinti auksais ir t.t. ir aptarnaujama paprasciau. Bet maistas skanus. Pliusas tas, kad yra nemazai restoranu ir vandens nereikia pirkti smile.gif
MSC daugiau isciustita, blizga ir prabangiau sukurtas vaizdas, maistas skanus, bet kiek zinau ir pamenu restorane net vandens neduoda, reikia pirkti. Va tik idomu nepamenu ar yra kaip visuose laivuose kava, arbata ir uzkandziai visa para? Cia reiketu, kad atsakytu daugiau plauke su sia kompanija, man teko tik karta ir seniai jau 4u.gif
As asmeniskai rinkciausi pagal kaina turbut biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(enura @ 2015 01 17, 17:04)
o man irgi idomu pasidare ar labai skiriasi pvz MSC laivai realiai? suprantu, kad yra naujesniu, grazesniu, vienas turi koki mini golfa arba yacht cluba kitas neturi. Bet cia tik detales. O pats servisas kazkuo skiriasi? Aptarnavimas, asortimentas, maistas ir pan.?  ax.gif  4u.gif


Kuo naujesnis.laivas, tuo smagiau. Niekas nenudrenkta ir viskas sviezia. Siaip labai didelio skirtumo nera jei jie skiriasi 2-3 metai, bet jei 10 metu, jau skirtumas bus. Nors yra laivas i kuri tikrai noriu gryzti wub.gif bet ir marsruta panasu imciau biggrin.gif tiesiog nostalgija.
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2015 01 17, 22:33)
MSC daugiau isciustita, blizga ir prabangiau sukurtas vaizdas, maistas skanus, bet kiek zinau ir pamenu restorane net vandens neduoda, reikia pirkti. Va tik idomu nepamenu ar yra kaip visuose laivuose kava, arbata ir uzkandziai visa para? Cia reiketu, kad atsakytu daugiau plauke su sia kompanija, man teko tik karta ir seniai jau  4u.gif
As asmeniskai rinkciausi pagal kaina turbut  biggrin.gif
Papildyta:
Kuo naujesnis.laivas, tuo smagiau. Niekas nenudrenkta ir viskas sviezia. Siaip labai didelio skirtumo nera jei jie skiriasi 2-3 metai, bet jei 10 metu, jau skirtumas bus. Nors yra laivas i kuri tikrai noriu gryzti  wub.gif  bet ir marsruta panasu imciau biggrin.gif tiesiog nostalgija.


cia i kuri ? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2015 01 18, 01:35)
cia i kuri ?  bigsmile.gif


Aida aura wub.gif plaukem po karibus 2 savaites, tai pirmas mano kruizas pries 9 metus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2015 01 18, 00:50)
Aida aura  wub.gif  plaukem po karibus 2 savaites, tai pirmas mano kruizas pries 9 metus  bigsmile.gif


todel, kad buvo pirmasis paliko toki ispudi? ar del kazko kito? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2015 01 18, 12:52)
todel, kad buvo pirmasis paliko toki ispudi? ar del kazko kito?  ax.gif  4u.gif


Manau del to, kad pirmas kruizas ir pirma karts karibus isvydau. Bet siaip laivas nors ir mazas, jis nuostabus, baseinai patogiai isdestyti (naujuose Aida nepatinka) labai gera buvo programa vakarais (daba suprastejus) o maistas kaip visada pas juos nerealus wub.gif labai dideli ispudi paliko prie baseina kepamas tunas. Tunas pakabintas didesnis nei as pati, tiesiai pjauste ir kepe su darzovem wub.gif taip pat marsrutas buvo labai geras, daug pamaciau. Ai dar laive kalidoriuose itaisyti kraniukai ir gali piltis vandens (paprastas ir gazuotas) atrodo smulkemena, bet man tas labai patiko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2015 01 18, 12:28)
Manau del to, kad pirmas kruizas ir pirma karts karibus isvydau. Bet siaip laivas nors ir mazas, jis nuostabus, baseinai patogiai isdestyti (naujuose Aida nepatinka) labai gera buvo programa vakarais (daba suprastejus) o maistas kaip visada pas juos nerealus  wub.gif  labai dideli ispudi paliko prie baseina kepamas tunas. Tunas pakabintas didesnis nei as pati, tiesiai pjauste ir kepe su darzovem  wub.gif  taip pat marsrutas buvo labai geras, daug pamaciau. Ai dar laive kalidoriuose itaisyti kraniukai ir gali piltis vandens (paprastas ir gazuotas) atrodo smulkemena, bet man tas labai patiko biggrin.gif


o dabar po Karibus su kokia kompanija plauktumet?
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2015 01 13, 17:10)
Nea, as Aliaska neplaukus, nepatinka man saltis. Net NO man per salta, o vasara negaliu  biggrin.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2015 01 19, 00:24)
o dabar po Karibus su kokia kompanija plauktumet?


Siaip plaukciau su tais kas kaina gera duotu biggrin.gif AIDA mani nr 1 visuomet buvo ir turbut bus, bet ji daznai brangoka buna ir retai akcijos pasitaiko. O as dideli pliusa dedu Royal caribian ir aisku laivams Oasis ir Allure wub.gif su malonumu plaukciau kas kart, bet jie dideli ir deja marsrutas ju tas pats beveik, nes kiti uostai nepajegus tokio dydzio laivu priimti. Holand amerika irgi patinka, Princess taip pat....
Tiesa pasakius kai tiek praplaukioji turbut jau didelio skirtumo nebwmatai biggrin.gif man svarbu saule ir poilsis bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rykute: 18 sausio 2015 - 23:45