Įkraunama...
Įkraunama...

Kruiziniai Laivai

QUOTE(Thea! @ 2013 04 07, 17:17)
Ar jau grįžot? Laukiam įspūdžių ir nuotraukų bigsmile.gif


Gryzom ir kaip visuomet super ;-) oras galejo buti ir siltesnis, bet nesusalom ir truputi idegem :-)
Maljorka nuostabi ir be galo dziaugiuosi, kad po kruizo pasilikom keletai dienu.
Atsakyti
sveiki,
ką tik grįžau iš kruizo su Norwegian Spirit laivu po kanarų salas. kelione esu labai patenkinta. Išplaukėm iš Barselonos. Iš oro uosto iki viešbučio nusigavom viešuoju transporto. Iki laivo nuo Kolumbo paminklo veža mėlyni autobusiukai (2,5 Eur).
Forume buvo rašyta, kad supimas nesijaučia. Galiu pasakyt, kad jaučiasi net stovinčiame laive. O kai vandenyne buvo bangos virš 4m, tai ir pavaikščioti nelabai ėjo. Man tabletukės nepadėjo, nes per vėlai išgėriau. Teko met.punkte pabuvot. Suleidžia injekciją nuo pykinimo, bet ir užmigdo.
be šio niuanso viskas labai patiko. jei turit klausimų rašykite smile.gif
Atsakyti
Sveikutes. Mes plauksim rudeni laivu MSC poesia, kadangi tai bus pirmasis musu kruizas,tai yra siokiu tokiu neaiskumu. Pvz. ar verta pirkti gerimu paketa ,jeigu 4d praleisim krante.Kita vertus vakare malonu prisesti su vyno taure ir atsipalaiduoti. O kai laivas plaukia visa diena tai manau noresis ir diena ko pagurksnoti... O kaip su gerimu isinesimu i laiva, sako negalima, bet kaip yra realiai. gaiviuosius ir atima? Gal kas galetu patarti , pasidalinti patirtim. Manau, kad ir kituose MSC laivuose tvarka tokia pati.
unsure.gif
Atsakyti
Vandenį mes įsinešėme be problemų. O degtinę įsipylėm į mineralinio butelį. Po to darėmės kokteilį. Vienam bare nusipirkęs gėrimą gali vaikščioti su tuo gėrimu per visą laivą.
Atsakyti
QUOTE(poilsiautoja @ 2013 04 08, 09:22)
Sveikutes. Mes plauksim rudeni laivu MSC poesia, kadangi tai bus pirmasis musu kruizas,tai yra siokiu tokiu neaiskumu. Pvz. ar verta pirkti gerimu paketa ,jeigu 4d praleisim krante.Kita vertus vakare malonu prisesti su vyno taure ir atsipalaiduoti. O kai laivas plaukia visa diena tai manau noresis ir diena ko pagurksnoti... O kaip su gerimu isinesimu i laiva, sako negalima, bet kaip yra realiai. gaiviuosius ir atima? Gal kas galetu patarti , pasidalinti patirtim. Manau, kad ir kituose MSC laivuose tvarka tokia pati.
unsure.gif

Tik šeštadienį grįžau iš kelionės su MSC Orchestra. Kadangi plaukiau su sese, o ji jau ne pirmą kartą, tai patarė nepirkti jokių gėrimų paketų. Sakė, kad nieko jai neišėjo pigiau, nes pabaigoj jau gėrimus gėrė per prievartą... biggrin.gif Į laivą keletą kartų nešėmės ir alkoholio, ir gaiviųjų gėrimų, tai niekas nieko nesakė. O šiaip kelione ir visu aptanavimu likau labai patenkinta. Plaukiau pirmą kartą, tai neturiu su kuo lyginti. Bet šiaip pakerėjo mane tokios atostogos wub.gif Nublanko Turkijos ir Egiptai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo brasta: 22 balandžio 2013 - 15:42
Sveikos, jei sita tema dar vis gyva, tai norejau paklausti, gal kas plauke su Princess firmos kruizais? Gal galetumete kazka placiau papasakoti, kaip ten maistas, pramogos, aptarnavimas, esame plauke su MSC, kazin ar neprasciau cia bus? Kas galite pasidalinkite savo ispudziais:) Tiesa, laivo pilnas pavadinimas "Princess Ruby"
Atsakyti
QUOTE(*Rusne* @ 2013 05 12, 16:05)
Sveikos, jei sita tema dar vis gyva, tai norejau paklausti, gal kas plauke su Princess firmos kruizais? Gal galetumete kazka placiau papasakoti, kaip ten maistas, pramogos, aptarnavimas, esame plauke su MSC, kazin ar neprasciau cia bus? Kas galite pasidalinkite savo ispudziais:) Tiesa, laivo pilnas pavadinimas "Princess Ruby"


Manau tikrai patiks, servisas truputi skirsis nuo MSC, bet mano nuomone i gera mirksiukas.gif
O kaip jums patiks tai jau lauksim cia aprasymo 4u.gif
Papildyta:
Kam idomu imetu kaip atrodo vidine kajute AIDA laive (is paskutinio kruizo) 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image

fotkinta sutelefonu tad kokybe nekokia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2013 05 12, 19:50)
Manau tikrai patiks, servisas truputi skirsis nuo MSC, bet mano nuomone i gera  mirksiukas.gif 
O kaip jums patiks tai jau lauksim cia aprasymo  4u.gif
Papildyta:
Kam idomu imetu kaip atrodo vidine kajute AIDA laive (is paskutinio kruizo)  4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image

fotkinta sutelefonu tad kokybe nekokia  biggrin.gif


Aciu uz info:) pakeliausim, parasysiu ispudzius:) Tiesa sakant, tai man tuose laivuose visos tokios pacios tos kajutes, kiek macius biggrin.gif Rykute, o cia Aidos firmos, tai vokieciu laivai ar klystu?
Atsakyti
QUOTE(*Rusne* @ 2013 05 12, 22:20)
Aciu uz info:) pakeliausim, parasysiu ispudzius:) Tiesa sakant, tai man tuose laivuose visos tokios pacios tos kajutes, kiek macius  biggrin.gif Rykute, o cia Aidos firmos, tai vokieciu laivai ar klystu?


Taip tai vokieciu kompanija, apie ja rasiau senesnese temose 4u.gif Del kajuciu tai pritariu jos daug maz vienodos, kazkiek tik dizainas skiriasi, bet kas neplauke kruizu sunkiai isivaizduoja todel ir pafotkinau kaip realiai atrodo, tik cia tamsoka, nes nesudegiau viso apsvietimo biggrin.gif
Atsakyti
o kaip MSC Divina laivas?

esu plaukusi su Norwegian Spirit laivu, tai ten siaip viskas patiko - maistas, aptarnavimas, tik tiek, kad aplink vien pensininkai buvo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sakuros @ 2013 05 13, 13:24)
o kaip MSC Divina laivas?

esu plaukusi su Norwegian Spirit laivu, tai ten siaip viskas patiko - maistas, aptarnavimas, tik tiek, kad aplink vien pensininkai buvo  ax.gif


Pensininkai gali buti ir MSC tiesiog laikas toks, pvz per atostogas buna daug vaiku, o kai jau sezonas baigiasi ir kainos geros, bet atostogu nera tai dazniau plaukia pensininkai, nes jiems juk i darba nereikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2013 05 13, 18:42)
Pensininkai gali buti ir MSC tiesiog laikas toks, pvz per atostogas buna daug vaiku, o kai jau sezonas baigiasi ir kainos geros, bet atostogu nera tai dazniau plaukia pensininkai, nes jiems juk i darba nereikia biggrin.gif

cia tai logiska smile.gif

o kaip pats laivas?
Atsakyti