Įkraunama...
Įkraunama...

Kruiziniai Laivai

O kas nepatiko Norvegiam Epic konkreciau?

Ir dar klausimas del aprangos per gala vakariene ax.gif vyrui svarko ir man kokteilines sukneles uztenka? tikuosi smokingu ir ilgu sukniu nereikia veztis rolleyes.gif
ir apskritai jeigu ne gala vakariene kaip ten publika vakarais buna labai pasipuosus ar uztenka tik siek tiek? kadangi bagazas ribotas tai planuojuosi garderoba ax.gif ir dar galvoju paciam laive ziemos laikotarpiu viduje buna silta ar nelabai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2014 11 18, 05:44)
Restorane pilsto padavejas vandeni ir gali daugiau nieko ir negerti.


Bet dažniausiai užsimanai kokio vynelio blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(brasta @ 2014 11 18, 12:16)
Bet dažniausiai užsimanai kokio vynelio  blush2.gif  biggrin.gif


na taip smile.gif bet galvoju jeigu vakarieniauti ne a la carte, o tam bendram restorane tai ir be alkoholio galima ax.gif gal geriau po vakarienes jau i koki bariuka rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2014 11 18, 22:17)
na taip  smile.gif bet galvoju jeigu vakarieniauti ne a la carte, o tam bendram restorane tai ir be alkoholio galima  ax.gif gal geriau po vakarienes jau i koki bariuka  rolleyes.gif

Mes tai visad vakarieniauti eidavom i normalu restorana, o vaikai, kaip juokaudavom, dar "dasimusti" ka akys mato ir i bendra nulekdavo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(brasta @ 2014 11 19, 08:43)
Mes tai visad vakarieniauti eidavom i normalu restorana, o vaikai, kaip juokaudavom, dar "dasimusti"  ka akys mato ir i bendra nulekdavo  biggrin.gif


o tai tam bendram taip blogai kad neidavot visai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2014 11 18, 11:01)
O kas nepatiko Norvegiam Epic konkreciau?

Ir dar klausimas del aprangos per gala vakariene  ax.gif vyrui svarko ir man kokteilines sukneles uztenka? tikuosi smokingu ir ilgu sukniu nereikia veztis  rolleyes.gif
ir apskritai jeigu ne gala vakariene kaip ten publika vakarais buna labai pasipuosus ar uztenka tik siek tiek? kadangi bagazas ribotas tai planuojuosi garderoba  ax.gif ir dar galvoju paciam laive ziemos laikotarpiu viduje buna silta ar nelabai  g.gif

manau tikrai uzteks vyrui svarko ir jums kokteilines sukneles, mes dabar kai plaukem tai publika nepasakyciau, kad issipuosus, tikrai tik siek tiek. O laive viduje tai tikrai silta bus.
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2014 11 19, 13:09)
manau tikrai uzteks vyrui svarko ir jums kokteilines sukneles, mes dabar kai plaukem tai publika nepasakyciau, kad issipuosus, tikrai tik siek tiek. O laive viduje tai tikrai silta bus.


Aciu 4u.gif tuo geriau, kad labai puostis nereikia biggrin.gif
O dar toks klausimelis iskilo blush2.gif pvz einant i baseina ar spa tai kaip eit apsirengus? ax.gif negi eisi iskart su maudymuku per visa laiva? O su visais rubais eit irgi be rysio ... Kaip ten vaikstoma? su chalatais? tunikom? tuo labiau kad plauksim saltuoju metu laiku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2014 11 19, 15:20)
Aciu  4u.gif tuo geriau, kad labai puostis nereikia  biggrin.gif
O dar toks klausimelis iskilo  blush2.gif pvz einant i baseina ar spa tai kaip eit apsirengus?  ax.gif negi eisi iskart su maudymuku per visa laiva? O su visais rubais eit irgi be rysio ... Kaip ten vaikstoma? su chalatais? tunikom?  tuo labiau kad plauksim saltuoju metu laiku  ax.gif

i pirti, spa galima su chalatais, buna kajuteje
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2014 11 19, 10:15)
o tai tam bendram taip blogai kad neidavot visai?  g.gif

Viskas ten gerai. Tačiau tuomet norisi daug ko paragauti biggrin.gif ir tas skanu atrodo, ir anas. O finale visko primakaluoji nakčiai į tą skrandį. Nu gal čia aš tokia silpnavalė blush2.gif Aš sakiau, kad vakarienei neidavom, o dieną tai eidavom.
Atsakyti
QUOTE(brasta @ 2014 11 19, 18:36)
Viskas ten gerai. Tačiau tuomet norisi daug ko paragauti  biggrin.gif ir tas skanu atrodo, ir anas. O finale visko primakaluoji nakčiai į tą skrandį. Nu gal čia aš tokia silpnavalė  blush2.gif Aš sakiau, kad vakarienei neidavom, o dieną tai eidavom.

drinks_cheers.gif ir mes taip
Atsakyti
QUOTE(brasta @ 2014 11 19, 18:36)
Viskas ten gerai. Tačiau tuomet norisi daug ko paragauti  biggrin.gif ir tas skanu atrodo, ir anas. O finale visko primakaluoji nakčiai į tą skrandį. Nu gal čia aš tokia silpnavalė  blush2.gif Aš sakiau, kad vakarienei neidavom, o dieną tai eidavom.



QUOTE(AJIRA @ 2014 11 19, 18:47)
drinks_cheers.gif ir mes taip


ai del to cia biggrin.gif ne, as tai jau neatsisakysiu skaniai pavalgyti ir nakciai biggrin.gif o ir nakti ten yra kas veikti, ner ko miegot cool.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2014 11 19, 19:25)
ai del to cia  biggrin.gif ne, as tai jau neatsisakysiu skaniai pavalgyti ir nakciai  biggrin.gif o ir nakti ten yra kas veikti, ner ko miegot  cool.gif

Oi smagu jums bus plaukti thumbup.gif , mes pries tris savaites grizom po kruizo, gera buvo wub.gif
Atsakyti