Įkraunama...
Įkraunama...

Kruiziniai Laivai

Sveiki visi,

Labai noriu išbandyti Aida laivus. Jų puslapis yra tik vokiečių kalba. Gal kas žino kokiose angliškuose puslapiuose galima nusipirkti jų kompanijos akcijinių pasiūlymų?
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2014 10 02, 15:41)
siandien jau atsiunte kruizo dokumentus ir kajute nurodyta thumbup.gif


Ir kokia kajute ? Esam pirke toki varianta tai viena karta gavom apacioje laivo vidine, kita karta vidine prieki laivo, bet auksciau ir esam superion gave biggrin.gif pasiseke tada bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(dtania1973 @ 2014 10 02, 21:24)
Sveiki visi,

Labai noriu išbandyti Aida laivus. Jų puslapis yra tik vokiečių kalba. Gal kas žino kokiose angliškuose puslapiuose galima nusipirkti jų kompanijos akcijinių pasiūlymų?


Na nepamirskite, kax laive taip pat isa info bus vokieciu kalba, darbuotojai kalbes angliskai, bet visi dienos apzvalgos, shou programos, eskursijos ir t.t. vokieciu kalba. Taip pat visi turistai vokieciai ir tik keletas kitos tautybes. Vienos keliones metu musu lietuvaiciu netoli 200 kolektyvas gavosi lotuliukas.gif vokieciai buvo pasipiktine net kai kurie kodel ju laive tiek daug pasalieciu 😀
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rykute: 03 spalio 2014 - 20:29


Skubėti tikrai neverta - jūsų kajutė jums jau paskirta, vokuose sudėti visi leidimai su jūsų vardais. Būkite ramūs...

QUOTE(AJIRA @ 2014 09 30, 11:04)
Rykute, dar iskilo klausimas  cool.gif  , del kajutes g.gif anksciau issirinkdavom kajute pirkdami bilietus, o dabar paskirs kajute tik atvykus, man tai visai nepatiko g.gif. Ar jums teko su sita nauja tvarka plaukti?
ar reiketu skubeti kuo anksciau buti laive?

Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2014 10 03, 21:34)
Ir kokia kajute ? Esam pirke toki varianta tai viena karta gavom apacioje laivo vidine, kita karta vidine prieki laivo, bet auksciau ir esam superion  gave  biggrin.gif  pasiseke tada  bigsmile.gif

Pirkom vidine ir gavom tokia, tik gerai kad viduryje laivo, o ne gale smile.gif laukiu nesulaukiu wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Medėja @ 2014 10 04, 18:33)
Skubėti tikrai neverta - jūsų kajutė jums jau paskirta, vokuose sudėti visi leidimai su jūsų vardais.  Būkite ramūs...

Jau ramus smile.gif
Atsakyti
Rykute, reikia jusu patarimo.
Deduosi garderoba ir kaip visada neaisku del drabuziu vakarienes metu cool.gif ir europoj nesu
plaukus g.gif
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2014 10 14, 13:35)
Rykute, reikia jusu patarimo.
Deduosi garderoba ir kaip visada neaisku del drabuziu vakarienes metu  cool.gif ir europoj nesu
plaukus g.gif


Koks skirtumas kur plaukiat, as visada deduosi tokias pat sukneles klasikines ir keleta papuosalu. Sukneles mano dazniausiai iki keliu tad kartais pazaidziu su saliais ir pedkelnem spalvotom, kad neatrodyciau vienodai kas vakara. Jei savaite tik kruizo tai realiai isidedu beveii kas vakarui skirtinga suknia ( jos pas mane lengvos) jei zinau, kad laive bus vadinamas formal stilius ar kaip mes vadinam kapitono vakariene tai turiu kazka pasiruosus puosnesnio is papuosalu ir sukneliu, bet jos nera tikrai ilgos balines mirksiukas.gif
Na nezinau ka ir patart, nes mano garderobe vien sukneles ir tik 1 dzinsai ir 2 tympos, kelnes 😀 tad as dabar plauksiu dviem savaitem ir realiai galiu susideti 14 sukneliu be problemu 😂
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2014 10 15, 22:04)
Koks skirtumas kur plaukiat, as visada deduosi tokias pat sukneles klasikines ir keleta papuosalu. Sukneles mano dazniausiai iki keliu tad kartais pazaidziu su saliais ir pedkelnem spalvotom, kad neatrodyciau vienodai kas vakara. Jei savaite tik kruizo tai realiai isidedu beveii kas vakarui skirtinga suknia ( jos pas mane lengvos) jei zinau, kad laive bus vadinamas formal stilius ar kaip mes vadinam kapitono vakariene tai turiu kazka pasiruosus puosnesnio is papuosalu ir sukneliu, bet jos nera tikrai ilgos balines  mirksiukas.gif 
Na nezinau ka ir patart, nes mano garderobe vien sukneles ir tik 1 dzinsai ir 2 tympos, kelnes 😀 tad as dabar plauksiu dviem savaitem ir realiai galiu susideti 14 sukneliu be problemu 😂

aciu 4u.gif uz patarimus
bet neradau info ar bus kapitono vakariene cool.gif kur suzinot g.gif
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2014 10 16, 10:23)
aciu 4u.gif uz patarimus
bet neradau info ar bus kapitono vakariene cool.gif kur suzinot g.gif


Bijau suklysti, bet manau bus toks vakaras ir patieks lobsterius (galima rinktis ir kitus patiekalus) smile.gif taip pat pamenu buvo skani svogunu sriuba smile.gif steikas irgi super... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2014 10 16, 11:32)
Bijau suklysti, bet manau bus toks vakaras ir patieks lobsterius (galima rinktis ir kitus patiekalus) smile.gif taip pat pamenu buvo skani svogunu sriuba smile.gif steikas irgi super...  wub.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Rykute gal zinot ka reiskia Bordguthaben cool.gif
Atsakyti
Rykute, Bordguthaben 50 euru cia perkant bilieta kaip dovana, nezinot ekskursija galima uz juos pirkti?
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2014 10 17, 09:13)
Rykute,  Bordguthaben 50 euru cia perkant bilieta kaip dovana, nezinot ekskursija galima uz juos pirkti?


Siaip kiek esu gavus pinigu i kajute (dovanu) tai galima buvo viska uz juos pirkti. Mes vienos keliones metu tai arbatpinigius apmokejom ☺ aisku dar dadet teko truputi ☺
Atsakyti