Įkraunama...
Įkraunama...

Kruiziniai Laivai

QUOTE(varo @ 2014 07 31, 15:01)
Sveikos merginos gal kuri plauket mazuoju kruizu Ryga - Stokholmas - Ryga? Man idomu nuplaukus i Stokholmas ar lengva rasti kuo nusigabent i centra ir kaip sugrist atgal?

Galima ir pesciomis, visai smagu nueiti iki centro...
Atsakyti
QUOTE(rasa-rasa @ 2014 07 31, 21:59)
Iš terminalo į centrą paprasčiausia vykti 76 (iki karalių rūmų), 1 ir 72 autobusais http://www.tallinksi...kholm-frihamnen

A2i8 labai labai naudinga informacija
Atsakyti
Gal galite pasidalinti informacija kas vykote Viking Line laivu maršrutu Talinas - Stochomas-Helsinkis.
Iš kaip iš terminalo vykti į centrą.
Ačiū
Atsakyti
laba diena,
Kaip geriausia ieškoti akcijų kruizams? Ką reikia žinoti? Ar jos būna arčiau išplaukimo dienos, kai matosi, kad laivas neužpildytas? Ar reikia pastoviai stebėti, o gal yra patogi komp. programa tam tikslui?
Domina kruizai po Viduržemio jūrą ir aplink arba Baltija-Viduržemio.
Gal kas planuojate plaukti rugpjūčio-rugsėjo mėn.?
Ačiū
Atsakyti
ar seascanner.com ieškote/perkate kruizus?
http://tinyurl.com/lh96a65
Atsakyti
QUOTE(aviliux @ 2014 08 12, 13:04)
laba diena,
Kaip geriausia ieškoti akcijų kruizams? Ką reikia žinoti? Ar jos būna arčiau išplaukimo dienos, kai matosi, kad laivas neužpildytas? Ar reikia pastoviai stebėti, o gal yra patogi komp. programa tam tikslui?
Domina kruizai po Viduržemio jūrą ir aplink arba Baltija-Viduržemio.
Gal kas planuojate plaukti rugpjūčio-rugsėjo mėn.?
Ačiū


Mes plaukiame spalio men. is Hamburgo i Mallorca, pirkau www.cruisepool.de. o nusipirkau jau liepos men.
Atsakyti
Sveiki,

Parduodų kelionę iš http://vrktravel.lt/
Įsigijome kelionę iš šios firmos, tačiau vykti neturėsime galimybės ir norime susigrąžinti bet šiek tiek pinigėlių.
Kelionės kainos suma 1800 Lt. (gali vykti net 2-3 asmenys) kuria mes įsigijome iš vrktravel.lt
Parduodų už 1500 Lt.
Tereikia išsirinkti bet kokia kelionę iš šios firmos (daug kelionių su akcijomis).
Platesnė info telefonu 8 654 71911
Neringa
Atsakyti
Rykute, patarkit del gardebo g.gif ar reikia pasiimti vasariniu drabuziu isplaukiam spalio 18 diena?
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2014 08 27, 12:09)
Rykute, patarkit del gardebo g.gif ar reikia pasiimti vasariniu drabuziu isplaukiam spalio 18 diena?


Va del oru tai as bijau patarineti, nes esu rudeni vos ne tuo paciu marsutu plaukus ir vienose foto su paltu, o kitose su mauduku biggrin.gif
Realiai turekit siltesniu rubu tokiu metu, nes Londone man visada salta biggrin.gif o Ispanija ir Portugalija jos aisku siltesnes tad pilnai dar vasariniai rubai gali buti reikalingi. As visuomet imu sortus ir kelnes, trumpo rankovem maikutes, bet ir salius arba kardiganus uzsimesti ant maikuciu, o veliau jie keliauja i kuprine (nes is ryto islipti is laivo buna vesu) tad kaip as sakau rubai transformeriai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rykute: 27 rugpjūčio 2014 - 22:35
QUOTE(Rykute @ 2014 08 27, 22:34)
Va del oru tai as bijau patarineti, nes esu rudeni vos ne tuo paciu marsutu plaukus ir vienose foto su paltu, o kitose su mauduku  biggrin.gif 
Realiai turekit siltesniu rubu tokiu metu, nes Londone man visada salta  biggrin.gif  o Ispanija ir Portugalija jos aisku siltesnes tad pilnai dar vasariniai rubai gali buti reikalingi. As visuomet imu sortus ir kelnes, trumpo rankovem maikutes, bet ir salius arba kardiganus uzsimesti ant maikuciu, o veliau jie keliauja i kuprine (nes is ryto islipti is laivo buna vesu) tad kaip as sakau rubai transformeriai  mirksiukas.gif

Dėkui 4u.gif
Atsakyti
Rykute, dar iskilo klausimas cool.gif , del kajutes g.gif anksciau issirinkdavom kajute pirkdami bilietus, o dabar paskirs kajute tik atvykus, man tai visai nepatiko g.gif. Ar jums teko su sita nauja tvarka plaukti?
ar reiketu skubeti kuo anksciau buti laive?
Atsakyti
siandien jau atsiunte kruizo dokumentus ir kajute nurodyta thumbup.gif
Atsakyti