Įkraunama...
Įkraunama...

Kruiziniai Laivai

QUOTE(Kshiste @ 2014 06 16, 18:17)
Sveiki,

Ar kas yra plaukes su Holland America Line laivais?
Niekad nebandziau plaukti kruizu ir turiu milijona klausimu, nors jau skambinausi i kompanija ir jie man i dauguma atsake.
Atsiliepimai apie kompanija ivairus. Reitingas 8 is 10. As skaitau tik neigiamus, kad susidaryti objektyvia nuomone  cool.gif

http://www.hollandam...voyageCode=T457

Issirinkau kelione:
14-NIGHT IBERIAN EXPLORER- laivas "Rotterdam" 5* - Ispanijos, Portugalijos pakrantes, rugsejo 13d is Rotterdamo, o uz 14 dienu i ji ir sugrizta. As gyvenu prie Rotterdamo  clap.gif tai man pats tas. Tik gaila kad kelioniu pasirinkimas su roundtrip'u yra visiskai nulinis  verysad.gif Man uzknistu jei reiketu skristi arba parskristi is kazkur.
Kaip yra tikrinama ka parsinesi is uosto? Detektoriais/skeneriais kaip oro uoste? Nes jei kontrole griezta teks pirkti paketa alkoholiniams gerimams.
Si kompanija leidzia pirminiam uoste su bagazu isinesti du ne didesnius nei 750ml alkoholio butelius, o visa kita - isigyti laive.
Manau publika bus pagyvene olandai, o tai raji ir siurksti rase  lotuliukas.gif seimu su vaikais nesitikiu, nes bus jau prasideje mokslo metai. Gyvunai draudziami visur?
Nezinau kokia kajute pasirinkti ir kokioje vietoje, daugelis zmoniu sako, kad i kajute grizta tik miegot, bet klausimas kaip man smarkiai itiks laivo atrakcijonai, tai nuo ir priklausys kiek laiko busiu kajutej - visgi 4 dienos juroj, be issilaipinimo galimybes.

O kodel butinai nusiteikti blogiausiam ??? Nesuprantu tokio poziurio ypac pries atostogas biggrin.gif Kaip tik pasiskaitykit gerus atsiliepimus ir geros nuotaikos keliaukit. Kaip nusiteiksi taip ir bus mirksiukas.gif Viskas gerai su tuo laivu, servisas geras, o visa kita jau nebeaktualu rasyti man, nes keliavau seniau tai gali buti pakite viskas ir mano info pasenus smile.gif
Atsakyti
O koks ten stebuklas buna kai pakeicia kajutes i geresnes uz ta pacia kaina? Skaiciau rusu forume, kad is belanges kajutes kompanija finale pasiule kajute su balkonu uz ta pacia kaina. Ir dar rekomenduojama pirkti keliones vos ne pries pora savaiciu, nes tada buna daug pigiau ir geri pasiulymai, nes atsiranda atsisakiusiuju keliones. g.gif
Kitas nemalonus momentas - mokamas ir LABAI letas internetas. O gal kas bandet hotspota? Issiperki is savo telekomunikaciju bendroves nelimituota interneta, pasharini is mobilaus ir kocioji kiek nori i laptopa.
Ir dar kaip su arbatpinigiais? as kai skambinau i HAL jie man uztikrino, kad viskas ieina i pradine kaina, aisku isskyrus interneta, alkoholi ir mokamus restoranus. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Kshiste @ 2014 06 17, 12:38)
O koks ten stebuklas buna kai pakeicia kajutes i geresnes uz ta pacia kaina? Skaiciau rusu forume, kad is belanges kajutes kompanija finale pasiule kajute su balkonu uz ta pacia kaina. Ir dar rekomenduojama pirkti keliones vos ne pries pora savaiciu, nes tada buna daug pigiau ir geri pasiulymai, nes atsiranda atsisakiusiuju keliones.  g.gif
Kitas nemalonus momentas - mokamas ir LABAI letas internetas. O gal kas bandet hotspota? Issiperki is savo telekomunikaciju bendroves nelimituota interneta, pasharini is mobilaus ir kocioji kiek nori i laptopa.
Ir dar kaip su arbatpinigiais? as kai skambinau i HAL jie man uztikrino, kad viskas ieina i pradine kaina, aisku isskyrus interneta, alkoholi ir mokamus restoranus. drinks_cheers.gif


Nezinau apie ka rusai kalba, bet buna kai perki gera kaina (mes vadinam fortuna kainom) tai yra perki ir nezinai kur papulsi, gali gauti vidine, o gali ir liuksa smile.gif Jei pirko belange ir ivyko kokia klaida ir buvo laisvos tik liuksai tai kompanija ir pasiule, cia priezasciu gali buti N o rusais tiketi irgi reikia supaprastinti 100 kartu biggrin.gif
Del arbatpinigiu nepamenu butent sitame laive, bet man rodos jie turi ta sistema, kad gale laivo yra isdalinami vokeliai ir lapas rekomenduojama paros suma nuo zmogaus kiekvienam jus aptarnavusiam darbuotojui. Jei ne tai reiskia pasikeite smile.gif Siaip jie taip gerai dirba, kad man negaila arbatpinigiu dazniausiai smile.gif
Internetas labai brangus ir mes dazniausiai naudojames tik islipe is laivo wifi smile.gif man jo tiek nereikia, kad negaleciau be jo buti, o jei nesinori niekur eiti pramogauti tai mes turim kompa ir prisirase begale filmu ir serijalu, tad kajutei sau gulim, pasiimam uzkandziu ir vyno darom kino vakarus smile.gif
Atsakyti
Rykute, gal plaukete situo kruizu:
AIDA Pauschalangebot kaina nuo 1099 euru
Inkl. Rückflug + EUR 50,- Bordguthaben pro Kabine
Westeuropa 15 - 14 Tage ab Hamburg an Palma de Mallorca.
ar idomus kruizas ir ar gera kaina? ar dar galima tiketis nuolaidu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AJIRA: 16 liepos 2014 - 09:32
QUOTE(AJIRA @ 2014 07 16, 10:31)
Rykute, gal plaukete situo kruizu:
AIDA Pauschalangebot kaina nuo 1099 euru
Inkl. Rückflug + EUR 50,- Bordguthaben pro Kabine
Westeuropa 15 - 14 Tage ab Hamburg an Palma de Mallorca.
ar idomus kruizas ir ar gera kaina? ar dar galima tiketis nuolaidu?


Sveiki, is Hamburgo nesu plaukusi, tik is Maljorkos smile.gif Maljorka nepakartojama ir grysiu ten tikrai. Geriau butu, kad nuoroda imestumet tai matyciau visa marsruta. Siaip del kainu jie retai meta superines kaina,s bet buna. Bet uz dvi savaites cia manau puiki kaina, juk pas juos arbatpinigiu nera ir realiai viskas beveik iskaiciuota, alus ir vynas pietu vakarienes metu, siaip visko pasirinkimo labai daug tad as myliu AIDA smile.gif O koks laivas ???
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2014 07 17, 19:58)
Sveiki, is Hamburgo nesu plaukusi, tik is Maljorkos smile.gif Maljorka nepakartojama ir grysiu ten tikrai. Geriau butu, kad nuoroda imestumet tai matyciau visa marsruta. Siaip del kainu jie retai meta superines kaina,s bet buna. Bet uz dvi savaites cia manau puiki kaina, juk pas juos arbatpinigiu nera ir realiai viskas beveik iskaiciuota, alus ir vynas pietu vakarienes metu, siaip visko pasirinkimo labai daug tad as myliu AIDA smile.gif O koks laivas ???

Dekui, Rykute 4u.gif, jau nusipirkau, nors jau kainos 100 euru brangiau negu cia ismeta.
AIDA Cruises
Schiff: AIDAsol
Specialpreis
Dauer: 13 Nächte
Abfahrt: 18.10.14
Route: Hamburg - Deutschland, Seetag - , London - Großbritannien, Paris (Le Havre) - Frankreich, Seetag - , Santander - Spanien, Ferrol - Spanien, Seetag - , Lissabon - Portugal, Cadiz - Spanien, Tanger - Marokko, Seetag - , Barcelona - Spanien, Palma de Mallorca - Balearen (Spanien)
Abreise von: Düsseldorf Hamburg Hannover Köln/Bonn München Stuttgart Wien Zürich Berlin Frankfurt
Innen Aussen Balkon MiniSuite Suite
1.099 1.399 1.599 - -
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AJIRA: 21 liepos 2014 - 08:49
QUOTE(AJIRA @ 2014 07 21, 09:48)
Dekui, Rykute 4u.gif, jau nusipirkau, nors jau kainos 100 euru brangiau negu cia ismeta.
AIDA Cruises
Schiff: AIDAsol
Specialpreis
Dauer: 13 Nächte
Abfahrt: 18.10.14
Route: Hamburg - Deutschland, Seetag - , London - Großbritannien, Paris (Le Havre) - Frankreich, Seetag - , Santander - Spanien, Ferrol - Spanien, Seetag - , Lissabon - Portugal, Cadiz - Spanien, Tanger - Marokko, Seetag - , Barcelona - Spanien, Palma de Mallorca - Balearen (Spanien)
Abreise von:  Düsseldorf Hamburg Hannover Köln/Bonn München Stuttgart Wien Zürich Berlin Frankfurt
Innen Aussen Balkon MiniSuite Suite
1.099 1.399 1.599 - -


Laivas is nauju, jie kelis tokius pacius realiai pastate laivus. Man net baltas pavydas sueme, nes su siais laivais as kaifuoju plaukdama. Paziurejau reklamini klipa sio laivo tai tikrai rekomenduoju nueiti i alaus bravora, alus mokamas, bet maistas ne. Alu jie gamina laive, ziauriai skanus, vokiska muzika ir ju nacionalinis maistas, desreles arba karka ir t.t.... smagu buvo, sokom su suolais ir dainavom vokiskai kartu su vokieciais, nors tiesa pasakius kalbos nemokam biggrin.gif
Butinai pirtyse apsilankykit ~ 17,00 ir dar kazkuriuo laiku buna shou programa pirtyje, verta thumbup.gif
Del marsruto tikrai neplaukiau, bet patarimas jei neesate buve Maljorkoj pasilikit keleta dienu pries ar po kruizo ir issinuomokit masiniuka pavazineti po sala. Is oro uosto vaziuoja autobusas (atrodo nr 1) jis daveza per visa centra iki pat uosto, tad iki laivo lieka labai nedaug pesciomis daeiti wink.gif
Londona esu atplaukus is transatlantinio kruizo, bet nezinau ar bus tas pats uostas, nes siaip pasirode jis tolokai nutoles ir mes iki stoties emem taksi, tuomet traukiniu iki orouosto vaziavom.... pasidomekit, nes gal eskursija apsimokes imti, kadangi Londone transportas labai brangus g.gif
Lisabonoj yra du uosto sustojimai, vienas arciau centro, eiti pesciomis, kitas toliau tuomet tramvajus veza... galima imti autobusa eskursini be stogo hop on ar kaip ten jie smile.gif
Cadizas kiek pamenu mieste sustoja, pasivaikscioti yra kur, labai grazu. Jei vaziuoti tai reikia pasidometi kur tiksliai ir ka pamatyti norit. Mes tiesiog ejom vaikscioti smile.gif

Foto uosto

Maroke taip ir nepapuoliau, nes kazkas susirgo ir laivas pakeite marsruta, bet ten turetu buti pilna sabasniku ir nuvez kiek zinau turgus ir ta ju aikste ar kas ten is M raides, nepamenu smile.gif
O Barselona ves iki centro shuttle buss (gali buti mokama) ir nuo to pamiklo jau pestute centrine gatve ir vaiksciojimas arba sesti i tuos pacius autobusus eskursinius, nes vaikscioti tikrai atstumas nemazas jei vien apeiti pagrindinius Gaudi namus ir katedra ir visa centra biggrin.gif dar kiti vaziuoja vienolyno paziuret, as taip ir nebuvau ten smile.gif

Kiek prisiminiau aprasiau wink.gif
Atsakyti
Dekui labai, Rykute, uz aprasymus 4u.gif o kokia nuostabi foto thumbup.gif
Mes Lisabonoj, Barselonoj, Londone, Paryziuj esam buve po kelis kartus... bet tuose mazesniuose miestukuose nebuve...ir idomu ar bus ka veikti tuose miestukuose- uostuose? ar reiketu n- taji karta vaziuoti i Londona, ar Paryziu?
O pirtys laive mokamos?
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2014 07 21, 16:28)
Dekui labai, Rykute, uz aprasymus 4u.gif o kokia nuostabi foto thumbup.gif
Mes Lisabonoj, Barselonoj, Londone, Paryziuj esam buve po kelis kartus... bet tuose mazesniuose miestukuose nebuve...ir idomu ar bus ka veikti tuose miestukuose- uostuose? ar reiketu n- taji karta vaziuoti i Londona, ar Paryziu? 
O pirtys laive mokamos?


Pirtys nemokamos ir jos nuostabios, yra sauna, garine ir aroma, siltu akmenu <3 o va kaip su Paryzium ir Londonu nezinau, bet as pries atplaukiant i ta miesta perziuriu ka siulo laivas pjmatyt, taip susidarau nuomone ar verta vaziuot kur. Galu gale islipat apsidairot ir sprendziat vietoj ka darot, as kai Londone buvus n kartu tai gryzciau i laiva :-D
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2014 07 21, 20:10)
Pirtys nemokamos ir jos nuostabios, yra sauna, garine ir aroma, siltu akmenu <3 o va kaip su Paryzium ir Londonu nezinau, bet as pries atplaukiant i ta miesta perziuriu ka siulo laivas pjmatyt, taip susidarau nuomone ar verta vaziuot kur. Galu gale islipat apsidairot ir sprendziat vietoj ka darot, as kai Londone buvus n kartu tai gryzciau i laiva :-D

O puiku butinai isbandysim pirtis, nes kai plaukdavom neidavom i pirtis, surasdavom kitu pramogu. Vakar bandziau pasiziuret, bet taip ir neissiaiskinau kur kruiziniu laivu uostas D.Britanijoj... o Aida raso Londonas g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos gal kuri plauket mazuoju kruizu Ryga - Stokholmas - Ryga? Man idomu nuplaukus i Stokholmas ar lengva rasti kuo nusigabent i centra ir kaip sugrist atgal?
Atsakyti
QUOTE(varo @ 2014 07 31, 17:01)
Sveikos merginos gal kuri plauket mazuoju kruizu Ryga - Stokholmas - Ryga? Man idomu nuplaukus i Stokholmas ar lengva rasti kuo nusigabent i centra ir kaip sugrist atgal?


Iš terminalo į centrą paprasčiausia vykti 76 (iki karalių rūmų), 1 ir 72 autobusais http://www.tallinksi...kholm-frihamnen
Atsakyti