Įkraunama...
Įkraunama...

Kruiziniai Laivai

QUOTE(Rykute @ 2014 04 14, 09:30)
Prie laivo nesu maciu nuomos Malagoj tad iskart pasiziurekit int artimiausia smile.gif arba taksi pasiimkit  4u.gif
Pagal laika tai as is ryto vaziuociau i ta parka ir pietums gryzciau i laiva (12-15 val) , pavalgius ramiai eiciau i miesta ir pravaziuociau autobusu  mirksiukas.gif

Taip ir planuojam. Yra prie uosto nuoma bet prisideda 20 euru uosto mokesciai tai bandysim mieste ieskoti. Reiks pagalvot apie taxi, bet kaip grisim, juk nelauks, o is ten neaisku ar bus taksistu. Bet reikes paskaiciuoti nes nuoma brangi tai gal bus tas pats kaip su taxi.
Atsakyti
QUOTE(astukas @ 2014 04 14, 11:54)
Taip ir planuojam. Yra prie uosto nuoma bet prisideda 20 euru uosto mokesciai tai bandysim mieste ieskoti. Reiks pagalvot apie taxi, bet kaip grisim, juk nelauks, o is ten neaisku ar bus taksistu. Bet reikes paskaiciuoti nes nuoma brangi tai gal bus tas pats kaip su taxi.


Na labai daznai kur teko naudotis taxi islipus is laivo tai jie jau siulo marsrutus su nustatyti laiku ir kaina. Tai atveze prie objekto laukia ir tai jau susitarimo reikalas. Prie pat laivo taxi brangiau, paejus toliau pigiau 4u.gif Tad tarkites pvz : 3 val. nuveza, laukia ir parveza iki laivo atgal smile.gif I viena puse dar nei karto su taksi nevazinejom kas liecia laivo 4u.gif viena karta tik Jamaikoj paliko kriokliuose biggrin.gif bet cia Europa ir taip nebuna mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki. Na stai ir mes jau grizom is kruizo. Viskas praejo sklandziai. Tik nepatiko programos vaikams, tiesiog neatitiko amziaus grupe o kitoje dalyvauti neleido blink.gif Paskutine diena kai reikejo atsiskaityti paminejome kad vaiku programa nepatiko ir noretumem maziau moketi arbatpinigiu uz vaika, tai jie be jokio suabejojimo nubrauke visus vaiko arbatpinigius rolleyes.gif Tik reikejo parasyti paaiskinima. Taigi sutaupeme 120$ Nereikia pasikuklint ir nepasakyt kad teikiama paslauga neatitiko tavo lukesciu, nes kaip matau jiems vienas kitas nubrauktas simtukas yra niekis palyginus su tuom kiek jie nulupa nuo kitu keliautoju. Geras vardas jiems svarbiau. Ir dar nesitikekit kad sumokesit uz daikta ar paslauga tiek kiek parasyta, prisideda dar plius kazkoks mokestis, tai jei kaina yra 12$ tai sumokesit 14$.
Siek tiek per mazai buvom isideje vasariniu rubu. Kai dediesi daiktus vesiu sezonu sunku persiorientuoti i vasarini sezona ax.gif
Kai kur buvo geras dalykas Schuttle bus nuo laivo iki miesto centro (pvz. Barselona, Kasablanka), bet ne visur reikia i ji pulti, ypac kai yra mokamas, nes kai kur iki centro tai ranka paduot.
Atsakyti
Sveikos keliatojos,
Norejau paklausti ar esat pirkusios gerimu paketus? Mane domina MSC kompanija. Lietuviai labai daug uzsimeta, gal kas pirkot savarankiskai ir galit imest per kokius puslapius?
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ežiukai @ 2014 05 25, 11:25)
Sveikos keliatojos,
Norejau paklausti ar esat pirkusios gerimu paketus? Mane domina MSC kompanija. Lietuviai labai daug uzsimeta, gal kas pirkot savarankiskai ir galit imest per kokius puslapius?
Aciu 4u.gif





Papildyta:
QUOTE(ežiukai @ 2014 05 25, 11:25)
Sveikos keliatojos,
Norejau paklausti ar esat pirkusios gerimu paketus? Mane domina MSC kompanija. Lietuviai labai daug uzsimeta, gal kas pirkot savarankiskai ir galit imest per kokius puslapius?
Aciu 4u.gif



nesvarbu per kur pirktumėt yra pakankamai didelė kainą. reik pirkti visai kajutei ir visom dienom. Mes be problemų įsinešdavome plasmasiniuose 200ml ar 500ml buteliuose
Atsakyti
QUOTE(ežiukai @ 2014 05 25, 11:25)
Sveikos keliatojos,
Norejau paklausti ar esat pirkusios gerimu paketus? Mane domina MSC kompanija. Lietuviai labai daug uzsimeta, gal kas pirkot savarankiskai ir galit imest per kokius puslapius?
Aciu 4u.gif


Apie gerimu paketus jau rasiau, kad galima ir laive atvykus issipirkti. Bet tai kaip pries tai jau rase visvien brangu ir tie paketai buna skirtingi, bet dazniausiai galioja tik restoranuose pietu, vakarienes metu, taip pat alkoholio nepasirimdksi ir t.t tad uz ta kaina neapsimoka, tai ne toks inkliusivas kaip buna viezbuciuose.
Mes taip pat be vargo nesames gaiviuosius gerimus ir ne tik :-D
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2014 05 26, 07:07)
Apie gerimu paketus jau rasiau, kad galima ir laive atvykus issipirkti. Bet tai kaip pries tai jau rase visvien brangu ir tie paketai buna skirtingi, bet dazniausiai galioja tik restoranuose pietu, vakarienes metu, taip pat alkoholio nepasirimdksi ir t.t tad uz ta kaina neapsimoka, tai ne toks inkliusivas kaip buna viezbuciuose.
Mes taip pat be vargo nesames gaiviuosius gerimus ir ne tik :-D

Yra paketas kuris visai kajutei kainuoja 69 EUR, o ieina 4 buteliai vyno ir 7 mineralinio. Labiau apsimoka nei pirkti tenai gerimus ir tada nera 15% aptarnavimo mokescio. O jei pirksi laive, prisides 15 %
Musu pazistami prigasdino, kad nieko neleidzia isinesti, net gaiviuju gerimu, sake viska paima. Tai ir mastau ka daryti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ežiukai: 26 gegužės 2014 - 19:39
QUOTE(ežiukai @ 2014 05 26, 20:37)
Yra paketas kuris visai kajutei kainuoja 69 EUR, o ieina 4 buteliai vyno ir 7 mineralinio. Labiau apsimoka nei pirkti tenai gerimus ir tada nera 15% aptarnavimo mokescio. O jei pirksi laive, prisides 15 %
Musu pazistami prigasdino, kad nieko neleidzia isinesti, net gaiviuju gerimu, sake viska paima. Tai ir mastau ka daryti g.gif


Gal ir neleidzia dabar įsinešti, nežinau, seniau tik alkoholio negalėjai neštis, juos paima ir gražina išlipant.. Nepatinka man nei MSC nei Costa, seniau dar Costa buvo normaliai, bet paskutinį kartą kai plaukem tai sakem bus paskutinis biggrin.gif tik tiek, kad kartais renkiesi ne laiva, o marsruta.
Atsakyti
Esu plaukus su MSC i povestuvine kelione po Vidurzemio jura. Isinesti imanoma ir gaiviuosius, ir alkoholinius ( proto ribose aisku, tai jie pro "akis" praleidzia), bet as kazkaip nedariau to, pagalvojau, kad butu geda jei pagautu, tai pabandziau tik mineralinio buteliuka pranest del idomumo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Repka @ 2014 05 29, 21:37)
Esu plaukus su MSC i povestuvine kelione po Vidurzemio jura. Isinesti imanoma ir gaiviuosius, ir alkoholinius ( proto ribose aisku, tai jie pro "akis" praleidzia), bet as kazkaip nedariau to, pagalvojau, kad butu geda jei pagautu, tai pabandziau tik mineralinio buteliuka pranest del idomumo blush2.gif


Gedos nera mums jokios, nes mes ir taip nusiperkam gerimu alkoholiniu, kad parsivest namo pvz. madeiroj porto vyno, karibuose romo ir t.t. tad tiesiog jie ji paiima ir uzregistruoja, diena pries islipant vakare atnesa i kabina arba gauni pranesima, kad atsiimti ateiti ten ir ten.
Atsakyti
Taip taip, jei pries patikra paduodi butelius, tai ir uzregistruoja, bet as turiu omenyje, kad nestis ir tiketis, kad nepastebes ir laive ji "isliurlinti" smile.gif
Atsakyti
Sveiki,

Ar kas yra plaukes su Holland America Line laivais?
Niekad nebandziau plaukti kruizu ir turiu milijona klausimu, nors jau skambinausi i kompanija ir jie man i dauguma atsake.
Atsiliepimai apie kompanija ivairus. Reitingas 8 is 10. As skaitau tik neigiamus, kad susidaryti objektyvia nuomone cool.gif

http://www.hollandam...voyageCode=T457

Issirinkau kelione:
14-NIGHT IBERIAN EXPLORER- laivas "Rotterdam" 5* - Ispanijos, Portugalijos pakrantes, rugsejo 13d is Rotterdamo, o uz 14 dienu i ji ir sugrizta. As gyvenu prie Rotterdamo clap.gif tai man pats tas. Tik gaila kad kelioniu pasirinkimas su roundtrip'u yra visiskai nulinis verysad.gif Man uzknistu jei reiketu skristi arba parskristi is kazkur.
Kaip yra tikrinama ka parsinesi is uosto? Detektoriais/skeneriais kaip oro uoste? Nes jei kontrole griezta teks pirkti paketa alkoholiniams gerimams.
Si kompanija leidzia pirminiam uoste su bagazu isinesti du ne didesnius nei 750ml alkoholio butelius, o visa kita - isigyti laive.
Manau publika bus pagyvene olandai, o tai raji ir siurksti rase lotuliukas.gif seimu su vaikais nesitikiu, nes bus jau prasideje mokslo metai. Gyvunai draudziami visur?
Nezinau kokia kajute pasirinkti ir kokioje vietoje, daugelis zmoniu sako, kad i kajute grizta tik miegot, bet klausimas kaip man smarkiai itiks laivo atrakcijonai, tai nuo ir priklausys kiek laiko busiu kajutej - visgi 4 dienos juroj, be issilaipinimo galimybes.
Atsakyti