Įkraunama...
Įkraunama...

Kruiziniai Laivai

QUOTE(Vas@rė @ 2014 04 10, 11:10)
Prašau patarimo  blush2.gif  Ar kas susidūrėte su kruizais iš psl. costacroisieres.fr. Yra nerealių pasiūlymų, vos infarkto negavau, kokios kainos  doh.gif  thumbup.gif  karsta.gif  7 naktų kruizas po Viduržemio jūrą 176 eur žmogui  blink.gif  O bet tačiau  blink.gif  Viskas prancūzų kalba, kol įsiskaičiau... Su google pagalba... Kaip suprantu, viskas įskaičiuota, seniau jo vertė buvo bene 1000 eur žmogui, o čia šit kokia 79 proc. nuolaida. Bet ar gali būti, prie sąlygų įrašyta "tik Prancūzijos gyventojams". Ar taip būna?  g.gif


Būna smile.gif esam pirkę per amerika tik amerikos gyventojams ir per uk tik jos gyventojams labai gerim kainom. Dar dažnai būna uosto mokesčiai prie kainos kurie prisipliusuoja jau perkant.
Atsakyti
QUOTE(kerija @ 2014 04 09, 10:55)
Sveiki,
grižom pasiplaukioję po Karibus savaitėlę. Tai buvo pirmas mūsų kruizas, manau ne paskutinis, tačiau kitas, ko gero, bus negreit. Supratom, kad mes dar šiek tiek per jauni(nors tikrai nesam jauni biggrin.gif ). Tačiau tai toks gana pasyvus poilsis, mums trūko intensyvesnės veiklos.  po vieną dieną buvom sustoję Meksikoje, Kaimanuose, Jamaikoje ir Haityje. Tiesa sakant, jei nebūtume buvę anksčiau po keletą savaičių Meksikoje ir Jamaikoje, tai įspūdis iš tų šalių...joks. Nieko apie tą šalį taip ir nesužinai.
Gal kitaip yra su viduržemio jūros kruizais, vienos dienos pakanka susipažinti su Venecija, gal Roma ir kitom vietom. Bet susidaryti įspūdį apie Meksiką ar Jamaiką per vieną dieną yra neįmanoma.
O pats plaukimas laivu tai labai patiko. Laivas 2011 metų, visas dar žvilgantis, prabangus, aptarnavimas aukščiausio lygio, puošnūs vakarai, įdomūs pasirodymai, be galo skanus maistas. Gerai, kad MB paėmiau kostiumą, tikrai prisireikė, nes 90% eidami vakarieniauti būdavo išsipuošę, ypač per formal vakarienes. Na, kuriems tai nepatinka, eidavo į savitarnos restoraną, ten paprasčiau.

Per viena diena nieko negali suzinoti nei plaukiojant po vidurzemio jura nei po karibus biggrin.gif Kruizas ir yra visa atostogu esme, o sustojimai tik paivairina kelione. Jei norint pazinti sali jie tikrai netinka schmoll.gif As pirma karta plaukiau panasiu marsrutu tai kai uzplaukem i Cozumel sala (Meksika) ir ten vienos dienos pakanka ja apvaziuoti ir pasigrozeti, veliau plaukem kita Meksikos puse kur Puerto Valata ir kiti churortai ir visada sakiau i Meksika grysiu be kruizo, nes ji man patiko. Po keliu metu taip ir padarem ir nenusivyliau ir dar begale kartu gryzciau...
Del Jamaicos buvau uzplaukus tris kartus ir nei karto nesakiau, kad grysiu be kruizo biggrin.gif tiesiog manes nesuzavejo, grazu, linksma, bet kazko gryzti netraukia 4u.gif
Kaimanuose man pilnai uzteko vienos dienos, ten nera ka veikti, grazus miestelis, vezliuku verma, pastas is pragaro ir plezai plezai su viezbuciais... nepaliko ispudzio tad ir neketinamgryzti....
Haityje bent jau mes buvome aptvertoje teritorijoje kur suagojo ginkluota apsauga ir tai tik grazus plezas wub.gif bet paejus toleliau uz tvoros stovi vaikai ir praso valgyti verysad.gif tad truputi nuotaika numuse, nes supranti, kad tavo tas maistas kuri padavei neisgelbes ju unsure.gif
O siaip man del to ir patinka kruizai, kad gali veliau atsirinkti kur tu noretum gryzti ir aisku tas servisas juose thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2014 04 10, 19:56)
Būna smile.gif esam pirkę per amerika tik amerikos gyventojams ir per uk tik jos gyventojams labai gerim kainom. Dar dažnai būna uosto mokesčiai prie kainos kurie prisipliusuoja jau perkant.

O tai kaip tada nusiperkat tuos bilietus? Tai realiai ar aš galiu pirkti tuos kruizus kai gyvenu LT, o ne Prancūzijoj? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vas@rė @ 2014 04 11, 08:46)
O tai kaip tada nusiperkat tuos bilietus? Tai realiai ar aš galiu pirkti tuos kruizus kai gyvenu LT, o ne Prancūzijoj?  blush2.gif


Realiai reikia, kad gyventumet ir butu adresas tos salies, kartais priima tik tos salies korteles 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2014 04 10, 22:55)
Per viena diena nieko negali suzinoti nei plaukiojant po vidurzemio jura nei po karibus  biggrin.gif  Kruizas ir yra visa atostogu esme, o sustojimai tik paivairina kelione. Jei norint pazinti sali jie tikrai netinka  schmoll.gif  As pirma karta plaukiau panasiu marsrutu tai kai uzplaukem i Cozumel sala (Meksika) ir ten vienos dienos pakanka ja apvaziuoti ir pasigrozeti, veliau plaukem kita Meksikos puse kur Puerto Valata ir kiti churortai ir visada sakiau i Meksika grysiu be kruizo, nes ji man patiko. Po keliu metu taip ir padarem ir nenusivyliau ir dar begale kartu gryzciau...
Del Jamaicos buvau uzplaukus tris kartus ir nei karto nesakiau, kad grysiu be kruizo  biggrin.gif  tiesiog manes nesuzavejo, grazu, linksma, bet kazko gryzti netraukia  4u.gif
Kaimanuose man pilnai uzteko vienos dienos, ten nera ka veikti, grazus miestelis, vezliuku verma, pastas is pragaro ir plezai plezai su viezbuciais... nepaliko ispudzio tad ir neketinamgryzti....
Haityje bent jau mes buvome aptvertoje teritorijoje kur suagojo ginkluota apsauga ir tai tik grazus plezas  wub.gif  bet paejus toleliau uz tvoros stovi vaikai ir praso valgyti  verysad.gif  tad truputi nuotaika numuse, nes supranti, kad tavo tas maistas kuri padavei neisgelbes ju  unsure.gif
O siaip man del to ir patinka kruizai, kad gali veliau atsirinkti kur tu noretum gryzti ir aisku tas servisas juose  thumbup.gif

Jamikoje tikrai yra ką pamatyti, man per dvi savaites neatsibodo, tirsiog norisi pajusti tos šalies dvasią.
Dėl Kaimanų sutinku, bet ten ir šiaip ko gero nebūčiau važiavusi atskirai.
O štai Haityje mes buvom, kaip ir jūs, atitvertame pliaže, ir tai staigiai nutraukė mūsų pasibuvimą, nes pradėjo kilti audra, ir apsauga suvarė atgal į laivą. O draugai yra ten atostogavę, matę tikrą šalies veidą, tai mane sudomino labai, gal kada norėčiau dar į tą šalį sugrįžti, ir ne tik pagulėti pliaže.
Atsakyti
QUOTE(kerija @ 2014 04 11, 17:24)
Jamikoje tikrai yra ką pamatyti, man per dvi savaites neatsibodo, tirsiog norisi pajusti tos šalies dvasią.
Dėl Kaimanų sutinku, bet ten ir šiaip ko gero nebūčiau važiavusi atskirai.
O štai Haityje mes buvom, kaip ir jūs, atitvertame pliaže, ir tai staigiai nutraukė mūsų pasibuvimą, nes pradėjo kilti audra, ir apsauga suvarė atgal į laivą. O draugai yra ten atostogavę, matę tikrą šalies veidą, tai mane sudomino labai, gal kada norėčiau dar į tą šalį sugrįžti, ir ne tik pagulėti pliaže.


Oi ne as i Haiti tikrai kojos nekelsiu schmoll.gif blush2.gif tiesiog as negaliu ziureti i skurda, alkanus, purvinus vaikus.... Siaip didesne pasaulio dalis gyvena skurdziai kur teko keliauti, bet tokios kaip afrika, indija ir Haiciai man per daug, sirdis neatlaikys verysad.gif tad atostogos man jau sugadintos butu visiskai su tokia salies dvasia unsure.gif Cia nuo zmoniu daugas priklauso, as keliauju tik ten kur yra vanduo ir mes neesam labai uzkieteja keliautojai, labiau tingiai biggrin.gif
Atsakyti
Ar padarius online chek-in nieko nereikia atsispausdinti? Uzpildai ir tiek?
Atsakyti
QUOTE(astukas @ 2014 04 12, 11:31)
Ar padarius online chek-in nieko nereikia atsispausdinti? Uzpildai ir tiek?


Jei turesit tikrai nepamaisys. Jei neturesit visvien pasodins į laiva smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2014 04 12, 17:09)
Jei turesit tikrai nepamaisys. Jei neturesit visvien pasodins į laiva smile.gif

biggrin.gif
Aciu, labai padedat. Ryt krausimes "ciumodanus" 59.gif Malaga liko maziausiai suplanuota, bet ai irnesakyk.gif kaip bus taip.
Atsakyti
QUOTE(astukas @ 2014 04 12, 21:53)
biggrin.gif
Aciu, labai padedat. Ryt krausimes "ciumodanus"  59.gif Malaga liko maziausiai suplanuota, bet ai  irnesakyk.gif kaip bus taip.


Tai, kad Malaga sustosit beveik centre, plezas, parkas, miestas, katedra, turgus. dar galit sesti i autobusa ir apvez aplinkui 4u.gif i katedra nueikit, grazu tik mokamas iejimas bent jau anksciau buvo 4u.gif

Zemelapis hop on autobusu

labai gerai matosi kur laivas stoves 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rykute: 12 balandžio 2014 - 21:27
QUOTE(Rykute @ 2014 04 12, 22:26)
Tai, kad Malaga sustosit beveik centre, plezas, parkas, miestas, katedra, turgus. dar galit sesti i autobusa ir apvez aplinkui  4u.gif i katedra nueikit, grazu tik mokamas iejimas bent jau anksciau buvo  4u.gif

Zemelapis hop on autobusu

labai gerai matosi kur laivas stoves  4u.gif

Nebloga minti su tuo autobusu nes su vaiku kazin ar daug pesti pavaiksciosim. Dar turejom minty pasigriebus masiniuka nulekt iki Torcal de Atequera parko

http://www.visitcost...ral-area-p15271

Nes laiko kaip ir nemazai bus nuo 9 iki 19.
Atsakyti
QUOTE(astukas @ 2014 04 13, 18:54)
Nebloga minti su tuo autobusu nes su vaiku kazin ar daug pesti pavaiksciosim. Dar turejom minty pasigriebus masiniuka nulekt iki Torcal de Atequera parko

http://www.visitcost...ral-area-p15271

Nes laiko kaip ir nemazai bus nuo 9 iki 19.


Prie laivo nesu maciu nuomos Malagoj tad iskart pasiziurekit int artimiausia smile.gif arba taksi pasiimkit 4u.gif
Pagal laika tai as is ryto vaziuociau i ta parka ir pietums gryzciau i laiva (12-15 val) , pavalgius ramiai eiciau i miesta ir pravaziuociau autobusu mirksiukas.gif
Atsakyti