Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemos

QUOTE(*Radvileee @ 2013 07 29, 15:08)
Jau radau  4u.gif


4u.gif Gal galėtumėt pasidalinti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2013 07 29, 22:23)
4u.gif Gal galėtumėt pasidalinti?  ax.gif

Mielai pasidalinčiau, tik nemoku čia įkelti, gal galėtų kas pagelbėti blush2.gif Galiu atsiųsti į el. paštą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2013 07 29, 23:23)
4u.gif Gal galėtumėt pasidalinti?  ax.gif




QUOTE(*Radvileee @ 2013 07 30, 10:02)
Mielai pasidalinčiau, tik nemoku čia įkelti, gal galėtų kas pagelbėti  blush2.gif Galiu atsiųsti į el. paštą  4u.gif


bendraukite per až 4u.gif
Atsakyti
Gal kas galetu pasidalint romenisku skaiciu schema?
Atsakyti
Sveikos, gal kuri gali pasidalinti schemute? aciu labai.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Kris*: 02 rugpjūčio 2013 - 20:59
Sveikos merginos, ar galetumet pasidalinti graziais nedideliais seniais besmegianiais, kad zaisliukus ant eglutes butu galima padaryti.? 4u.gif Jei kam nesunku, buciau dekinga.
Atsakyti
QUOTE(Lerona @ 2013 08 07, 12:09)
Sveikos merginos, ar galetumet pasidalinti graziais nedideliais seniais besmegianiais, kad zaisliukus ant eglutes butu galima padaryti.?  4u.gif  Jei kam nesunku, buciau dekinga.

Naujas_WinRAR_archyvas.rar - 21.0 Mb
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2013 08 07, 17:34)


Na ma cia nieko nepavyks kaip suprantu atsisiusti, neturiu tasku sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerona @ 2013 08 07, 18:54)
Na ma cia nieko nepavyks kaip suprantu atsisiusti, neturiu tasku sad.gif

taisykles 1 psl pasikaitykite ,rašom į až

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 07 rugpjūčio 2013 - 17:10
gal kuri turit sia schea gera.. parsisiunciau is osinkos, bet ji man itartina - sudejus spalvas pagal duota sarasa kazkokios keistos..biojau akd ensigautu nesamone..

P.S. kiektureju schemu visos dingo..turejau atskira flasha ir jis numire...turejau lyg kopija kmpa ar harde, bet neberandu....esu giliam liudesyje... sad.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2013 08 07, 19:22)
gal kuri turit sia schea gera.. parsisiunciau is osinkos, bet ji man itartina - sudejus spalvas pagal duota sarasa kazkokios keistos..biojau akd ensigautu nesamone..

P.S. kiektureju schemu visos dingo..turejau atskira flasha ir jis numire...turejau lyg kopija  kmpa ar harde, bet neberandu....esu giliam liudesyje... sad.gif



nezinau ar ji gera paziurek cia reikia registracijos ,schema xsd formate
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ddziuljeta: 07 rugpjūčio 2013 - 20:40
Sveikos , gal kuri nors turite nedidelių orchidėjų schemučių? 4u.gif smile.gif Būtų labai šaunu jei būtų tik keli žiedeliai smile.gif
Atsakyti