Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis, 152 tema

user posted image

Dabar kaip? Man ten tokia šilta spalva.... rolleyes.gif Bet jau turiu nujautimą, kad pas mane monitorius šiek tiek kvailioja g.gif
Atsakyti
Sveiki, as vis dar su 4 ND 4u.gif

user posted image


user posted image


user posted image
Atsakyti
QUOTE(mamagute @ 2013 02 11, 15:50)
va, va ir aš norėjau siūlyt kažką paprastesnio  dėl tų lenkimo linijų ir šešėlių... Na bet susidorojai, įgavai praktikos, tai Tau tik į naudą smile.gif

paskui jau azartas pagavo.. ir jau buvo principo reikalas nekeist objekto, o bandyt su juo susitvarkyt rolleyes.gif bet kitam nerekomenduoju nieko lankstyt biggrin.gif

QUOTE(Edeva @ 2013 02 11, 15:51)
sveikos
berots tommikos berniukas buvo nu as nzn su savo keturiom akim man truksta fotkei astrumo fokuso  g.gif  schmoll.gif ar cia specialiai ta migla uzdeta kad taip atrodo cia toks sumanymas  g.gif

gal tiesiog reikia keist objektyvą biggrin.gif arba paprašyt, kad mano pozuotojas nejudėtų.. o gal reikia pagert kokių lašiukų, kad rankos mažiau drebėtų biggrin.gif
aš kažkodėl galvoju, kad pasirinkus kitą modelį, o ne vaiką, būtų geresnis fokuso aštrumas.. o dabar gavosi, kas gavosi.. rolleyes.gif

QUOTE(Amade @ 2013 02 11, 15:54)
O lankstyt tai jau visai ne man  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif

aš tam ND pirmą kartą lanksčiau gerves.. vaizdelių internete pilna, kaip ką kur lenkt biggrin.gif bet šiaip nepatariu lankstyt.. rolleyes.gif
Atsakyti
2 ND, 3 dublis
ISO 500 f/5
user posted image
ISO 800 f/11
user posted image
ISO 1600 f/22
user posted image

Labai laukiu pastabų, kad galėčiau mokytis. O tai negaliu nei valgyt, kažkokia manija apsėdo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tommika @ 2013 02 11, 16:02)

aš tam ND pirmą kartą lanksčiau gerves.. vaizdelių internete pilna, kaip ką kur lenkt biggrin.gif bet šiaip nepatariu lankstyt.. rolleyes.gif


man nepatinka tokie darbai, o ir šiaip nenoriu beždžioniaut su idėja, kuru dar gan šviežia. ax.gif man tas telefonas normalus objektas g.gif net buvo proga nušveist dangtelį, kad visiškai baltas būtų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tommika @ 2013 02 11, 14:02)
aš kažkodėl galvoju, kad pasirinkus kitą modelį, o ne vaiką, būtų geresnis fokuso aštrumas.. o dabar gavosi, kas gavosi..  rolleyes.gif

mirksiukas.gif as pati toki pat modeli tik ir turiu, zinau puikiai kaip jie juda, bet ne cia klausimas tu rasei viskas cia ok gera foto tai as ir nesupratau kazin kodel as kitaip matau. blush2.gif as suprantu tos miglos buvima pritaikytoj vietoj lauke ar ale saulei svieciant bet ne kmb veidinei foto schmoll.gif bet del skonio nesigincijama as tik sakau kad man norisi nuvalyt ta migla blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Edeva @ 2013 02 11, 16:07)
mirksiukas.gif as pati toki pat modeli tik ir turiu, zinau puikiai kaip jie juda, bet ne cia klausimas tu rasei viskas cia ok gera foto tai as ir nesupratau kazin kodel as kitaip matau.  blush2.gif as suprantu tos miglos buvima pritaikytoj vietoj lauke ar ale saulei svieciant bet ne kmb veidinei foto  schmoll.gif bet del skonio nesigincijama as tik sakau kad man norisi nuvalyt ta migla  blush2.gif


Nu nepyk lotuliukas.gif Portretui gal biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2013 02 11, 15:58)
Dabar kaip? Man ten tokia šilta spalva....  rolleyes.gif Bet jau turiu nujautimą, kad pas mane monitorius šiek tiek kvailioja g.gif

o čia plaukai žaliuoja.. unsure.gif
Atsakyti
Kai pasipylė sveikinimai Alabamai biggrin.gif ir nuo manęs vieną wub.gif

QUOTE(Yvette @ 2013 02 11, 10:09)
bet siūlyčiau prieš keliant pagalvoti ar norėsit palikti, ar susinervinusios dėl komentarų išimsit. Antruoju atveju geriau visai nedėti. Be ryšio skaityti temą, kai foto nėra tik balti tušti kvadrata su užrašu, čia buvo foto.

thumbup.gif drinks_cheers.gif visiškai sutinku.

QUOTE(Tommika @ 2013 02 11, 10:48)
Labas rytas smile.gif
rodau savo NEcentruotus portretukus ir laukiu komentarų  rolleyes.gif

Pirmas patiko, spalvos, toks švelnumas. Fainai. Tik vos vos viršaus norisi, bent centimetrą, ar pusę smile.gif

Mane žavi, kiek flickas sharpo primeta biggrin.gif bet spec flickui nuotraukos netvarkau smile.gif

Brum, tau, brangioji 4u.gif ar čia irgi iš viršaus? biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo noisy-B: 11 vasario 2013 - 16:15
QUOTE(Suprem @ 2013 02 11, 14:09)
Nu nepyk  lotuliukas.gif Portretui gal  biggrin.gif

irnesakyk.gif i portreta ieina daug , o kai matai tik veida as vadinu veidines foto biggrin.gif
Atsakyti
user posted image

Paskutinis biggrin.gif
Atsakyti
na, dar spragtelėjau dienos šviesoj... unsure.gif kaip? g.gif

auto
user posted image

debesiukas
user posted image

custom
user posted image
Atsakyti