Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis, 152 tema

Ir tamsu. Objektas vėlgi šiaip sau.
Atsakyti
nu rimtai, geriau kaip kažkuri mergina išlankstyk kokią gervę ar laivelį..
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 02 11, 15:18)
nu rimtai, geriau kaip kažkuri mergina išlankstyk kokią gervę ar laivelį..

cool.gif

o aš nepatariu lankstyt.. nes galvoju, jei būčiau pasirinkus kitą daiktą, o ne tas popierines gerves, bučiau žymiai greičiau atsiskaičius 5 ND.. unsure.gif

pats popierius turi mėlynumo.. o dar išlankstytos detalės meta šešėlį, tad reikėjo papildomai padirbėt su apšvietimu.. smile.gif

p.s. Inza neseniai bandė su išlankstyta gėle daryt.. ir vis neatsiskaitydavo.. patariau pakeist objektą ir atsiskaitė iš karto.. ax.gif

na, čia mano toks asmeninis pastebėjimas.. rolleyes.gif gal kitiems ir iš karto pavyks padaryti.. gal tik aš tokia nevykėlė.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tommika @ 2013 02 11, 15:05)
taip skubejai padaryt, kad net horizonto linijos nesuziurejai  ax.gif


ten baltas pagrindas ant minkšto paviršiaus padėtas ir įdubęs, perdarau pioneer.gif

auto
user posted image

debesėlis
user posted image

custom
user posted image

na, kaip? 4u.gif
Atsakyti
Prikibot unsure.gif technologijų amžius. Užsimanė. "eik gerves lankstyti..." hihihi.gif biggrin.gif
Atsakyti
user posted image

Bandau ir aš švelnų centruotą, kaip gavosi? Prisipažįstu-kirpta, nestovėjo kur liepiau, tai teko spintą pašalinti blush2.gif
Papildyta:
Amade-užskaitau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(R.i.R. @ 2013 02 11, 15:10)
Ir tamsu. Objektas vėlgi šiaip sau.


g.gif na, bet pvz reik ir tokį fotkint, kai reklamuoji biggrin.gif Man kažkaip atrodo, toks neutralus, nepretenzingas... g.gif Na, meno nedaug čia, bet minimali tvarka yra (arba ją galima dar tobulint komponuojant kitur)... g.gif

QUOTE(sayonara @ 2013 02 11, 15:18)
nu rimtai, geriau kaip kažkuri mergina išlankstyk kokią gervę ar laivelį..


schmoll.gif šito tai nesugebu biggrin.gif geriau numegsiu baltą kepurę kokią specialiai ND cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Tommika @ 2013 02 11, 16:30)
cool.gif

o aš nepatariu lankstyt.. nes galvoju, jei būčiau pasirinkus kitą daiktą, o ne tas popierines gerves, bučiau žymiai greičiau atsiskaičius 5 ND..  unsure.gif 

pats popierius turi mėlynumo.. o dar išlankstytos detalės meta šešėlį, tad reikėjo papildomai padirbėt su apšvietimu..  smile.gif




va, va ir aš norėjau siūlyt kažką paprastesnio dėl tų lenkimo linijų ir šešėlių... Na bet susidorojai, įgavai praktikos, tai Tau tik į naudą smile.gif
Atsakyti
sveikos
berots tommikos berniukas buvo nu as nzn su savo keturiom akim man truksta fotkei astrumo fokuso g.gif schmoll.gif ar cia specialiai ta migla uzdeta kad taip atrodo cia toks sumanymas g.gif
va suprem vaikiukas daug daug aiskresnis ryskesnis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edeva: 11 vasario 2013 - 15:52
QUOTE(Amade @ 2013 02 11, 16:31)

pirmose dvejose taip gražiai fokusas, o trečiojoj jau pametei. Be to, tamsu.

Suprem, veido oda negera (spėju, atspalvį nuo fono pagavo), šviesinčiau, o gal net į j/b versčiau (nes man ta spalva per ryški, nustelbia vaikiuką, bet čia gal skonio reikalas), o pataisiusi veido spalvą gal dar šviesinčiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo R.i.R.: 11 vasario 2013 - 15:55
QUOTE(kristalines @ 2013 02 11, 15:31)
Prikibot  unsure.gif  technologijų amžius. Užsimanė. "eik gerves lankstyti..." hihihi.gif  biggrin.gif


biggrin.gif lotuliukas.gif kad nedaug baltų daiktų turiu, toks ir technologijų amžius. O lankstyt tai jau visai ne man schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif

QUOTE(Suprem @ 2013 02 11, 15:39)

Amade-užskaitau smile.gif


vienas TAIP, ką kitų pipetės rodo? Ar kažkas su kompozicija? Tamsumas? g.gif
Papildyta:
QUOTE(R.i.R. @ 2013 02 11, 15:52)
pirmose dvejose taip gražiai fokusas, o trečiojoj jau pametei. Be to, tamsu.



ok, liks rytojui tada... vakare gal prie lempos bandysiu, jei išeis...
Atsakyti
Suprem, su odos spalvyte tikrai nekas g.gif
Atsakyti