Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis, 152 tema

QUOTE(-Tynka- @ 2013 02 15, 20:51)
Ačiū toms, kas pastebėjot mano fotosesiją  biggrin.gif

Aš irgi pastebėjau, tik komentuot nesiryžtu kol nd neatsiskaičiau.. biggrin.gif man labai patiko iš tavo foto fotosesijos spalvotos foto - tokios švelnios pastelinės spalvos, berniukas moksliukiškai valentiniškas. smile.gif

Dar patiko suprem liūdnas valentinas ir labai įdomi o_la_la buuuuu nuotrauka.
Papildyta:
Na aš kaip kokia įkyruolė, bet man dar trūksta vieno TAIP mano klaustukams 45psl. dirbtiniam apšvietime. ax.gif bijau baigsis tema ir nieks ten neis ieškoti kur ten kas sudėta buvo.. biggrin.gif
Atsakyti
Kad jau pastebejai mano valentina, imk trecia taip lotuliukas.gif Juokauju, galvojau jau uzskaitytas tas ND smile.gif Viskas jau, sveikinti reikia?
Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2013 02 15, 21:44)
Kad jau pastebejai mano valentina, imk trecia taip lotuliukas.gif Juokauju, galvojau jau uzskaitytas tas ND smile.gif Viskas jau, sveikinti reikia?

Oi gerai čia sužaidžiau, ane lotuliukas.gif o jei rimtai - ačiūūū!! Pagaliau ir aš pilnavertė sektos narė su žodžio teise biggrin.gif ALELIUJA Nd biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(asvi. @ 2013 02 15, 23:13)
Oi gerai čia sužaidžiau, ane  lotuliukas.gif o jei rimtai - ačiūūū!! Pagaliau ir aš pilnavertė sektos narė su žodžio teise biggrin.gif ALELIUJA Nd biggrin.gif

Sveikinu smile.gif Rodyk nuotrauku dabar bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2013 02 15, 13:37)
lotuliukas.gif O kaire?  mirksiukas.gif

Siandien vel svaigstu ziuredama Ara Güler Stambulo nuotraukas  bigsmile.gif  Atnesu ir cia nuoroda, gal kam patiks  ax.gif


oi kaip man patiko, negaliu atsitraukti nuo tu nuotrauku rolleyes.gif aciu, Jurzole, uz nuoroda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(asvi. @ 2013 02 16, 00:13)
Oi gerai čia sužaidžiau, ane  lotuliukas.gif o jei rimtai - ačiūūū!! Pagaliau ir aš pilnavertė sektos narė su žodžio teise biggrin.gif ALELIUJA Nd biggrin.gif

Hallelujah
Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2013 02 15, 22:20)
Sveikinu smile.gif Rodyk nuotrauku dabar bigsmile.gif

Nu leisk bent kojas apšilt biggrin.gif o jei rimtai, tai neturiu nieko rodomo.. sad.gif bet tikiuosi, biškį po biškį ir aš išmoksiu.. ax.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
ar pražiopsojau, ar savaitgalio žaidimo nėra šįkart? ax.gif
Atsakyti
Lollipop, puikus ND. Jeigu dar reikia uzskaitau 4u.gif

Yvette, paziurejau apie ta jauna fotografe.....NEREALI wub.gif


Smagu kam patiko maniske nuotrauka...Aciu 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas,
o as va paskaitau paskaitau, bet neisiterpiu, nes nieko rodomo neturiu ... reik susisimti, nors ka cia susiimsi, pavasario laukiu kaip isganymo kokio, nes kambari sudetinga pas mus ka isgauti gero, vaikai pikti, bega nuo fotiko mergina, mazius nesusikoncentruoja dar ilgam.
Zodziu PAVASARIO NORIUUU smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti