Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis, 152 tema

QUOTE(Vilnis @ 2013 02 11, 12:42)
O man vakar nenuotaika buvo auto daryt smile.gif)) - žinau, kad Yvette auto daugiau tikėjosi, o ne standartiškai pateiktų rankų  lotuliukas.gif

tai kad tavo rankos vienos įdomesnių buvo
Papildyta:
QUOTE(Alabama @ 2013 02 11, 12:39)

Prieš paskelbdama naują temą noriu paklausti-
1.Ar galima skelbti dvi temas?Būtų įdomiau.
2.Kada baigsis tema Kontrastai, kur iki šiol yra NET dvi foto biggrin.gif Keista, juk tokia įdomi ir nesunki tema.

o gal darom vieną temą. Jau ir taip daug žaidimų buvo, todėl mažai ir dalyvauja, nes mėtosi.
Ties viena tema susikoncentruotų gal daugiau darbų būtų.
Na bent jau mano nuomone
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2013 02 11, 11:51)
O kodėl kopina? Gal ji irgi taip jaučia ir mato pasaulį.  rolleyes.gif

Man tai plagiatas:(

QUOTE(Yvette @ 2013 02 11, 11:59)

o gal darom vieną temą. Jau ir taip daug žaidimų buvo, todėl mažai ir dalyvauja, nes mėtosi.
Ties viena tema susikoncentruotų gal daugiau darbų būtų.
Na bent jau mano nuomone

Ojojoj, tada reikia išrinkti vieną iš sugalvotų dviejų, o kaip čia man persiplešti unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 02 11, 11:41)
rankų savininką galėčiau nurodyti biggrin.gif

nu jo biggrin.gif ir suknele, ir telefas matyti smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2013 02 11, 11:48)
http://500px.com/nataliadrepina?page=1

Man vienai ši autorė kopina Makabresku? unsure.gif


kodėl? del gyvunų, paukščių?
Atsakyti
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2013 02 11, 12:10)
kodėl? del gyvunų, paukščių?

Apdirbimas, nuotaika, jausmas.
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2013 02 11, 12:12)
Apdirbimas, nuotaika, jausmas.


man tai visai skiriasi smile.gif tiek apdirbimas, patekimas, nuotaika kažkiek panaši, bet irgi skiriasi, na bent aš taip matau smile.gif
Atsakyti
Na, entuziastingai pradedu 5ND biggrin.gif Iš tikro tai tik pats pirmasis pabandymas, nes nelabai įsivaizduoju, kaip tai turi atrodyt... Taigi, pirmasis pataršymas... Laukiu 4u.gif

5ND dienos natūrali šviesa

auto
user posted image

debesėlis
user posted image

rankinis
user posted image

mėlynuoja, ane? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2013 02 11, 12:14)
man tai visai skiriasi smile.gif tiek apdirbimas, patekimas, nuotaika kažkiek panaši, bet irgi skiriasi, na bent aš taip matau smile.gif

http://500px.com/photo/20162001

http://www.facebook......;size=586,586


hmhmhm..Man tos zylutės tokios Makabreskiškos..
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2013 02 11, 13:18)

pirmos foto man nerodo. Bet, na kam ieškoti kas ką ir nuo ko kopijuoja. NA ne linčiavimo tema.


Amade, neužskaitau. Ne tik dėl netinkamo wb, bet ir dėl to kaip sudėliojai. Negražiai atrodo.
Gaila, kad merginos neprispaudė ir užskaitė. Kankinaisi, bet iki galo tos tvarkos nuotraukose ir neišgavai. Pirmoje fotografavimo kampas nekoks. Antroje trečioje gaėljai atitraukti nuo fono. Įdėklą galėjai horizontaliai dėti. Šitaip kreivai dar daugiau netvarkos įnešei.
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2013 02 11, 12:18)


man atrodo pas makabreską ne zylutė biggrin.gif na man kitaip, kažkokia nauja mada čia, stilius, žanras ar kas, bet ne pirmą kartą matau, kad fotografuojama tokiam stiliuj su gyvūnais, arba su gyvunų ar paukščių iškamšom ir pan. Kas nuo ko kopijuoja, idėjų semiasi, velnias žino biggrin.gif

ir sakyk ką nori, priemonės gal ir beveik tos pačios, bet pateikimas visiškai kitoks, kad ir tą foto kur imetei, jos visiškai savo turiniu skiritngai šneka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajonė mūsų: 11 vasario 2013 - 12:26
QUOTE(Yvette @ 2013 02 11, 12:23)
Amade, neužskaitau. Ne tik dėl netinkamo wb, bet ir dėl to kaip sudėliojai. Negražiai atrodo.
Gaila, kad merginos neprispaudė ir užskaitė. Kankinaisi, bet iki galo tos tvarkos nuotraukose ir neišgavai. Pirmoje fotografavimo kampas nekoks. Antroje trečioje gaėljai atitraukti nuo fono. Įdėklą galėjai horizontaliai dėti. Šitaip kreivai dar daugiau netvarkos įnešei.


drinks_cheers.gif tvarkos mane reik mokyt... tikrai, nes pritruksta kantrybės dėliojimui blush2.gif doh.gif bandysiu po pietų rimčiau pasėdėt... blush2.gif nes baisiai noriu pas tave į mokyklą... rolleyes.gif
ir kodėl man atrodo, kad tas daiktų kreivumas turi gražu būt? biggrin.gif ojoj, kiek čia visko... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amade: 11 vasario 2013 - 12:29
QUOTE(Amade @ 2013 02 11, 13:27)

ir kodėl man atrodo, kad tas daiktų kreivumas turi gražu būt?  biggrin.gif ojoj, kiek čia visko...  doh.gif

gali ir kreivumas gražu būti, bet tuo tarpu reiktų daugiau nuo fono atitraukti, kad į sujungimo liniją neatsimuštų pagr. objektas.
Atsakyti