Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis, 152 tema

QUOTE(asvi. @ 2013 02 15, 16:31)
Mergaitės o kaip mano 5 ND dirbtiniam apšvietime? 45psl tas ND.

Jei dar truksta, tai su didziausiu malonumu uzskaitau mirksiukas.gif

QUOTE(Ogiene @ 2013 02 15, 16:40)
Sveikos.Na as vis vargstu su 1 ND ax.gif Kas si kart negerai?Rezkit  smile.gif

Tamsoka, visa kita OK. Galima butu ir uzskaityti - kita vertus, galetum ir sviesiau pameginti padaryti, nes esme jau supratai, tai nemanau, kad daug vargo bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2013 02 15, 20:46)
Patiko drugelis  smile.gif Labai ant ribos WB, bet uzskaitau.



4u.gif uz 1 TAIP
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2013 02 15, 18:52)
Jei dar truksta, tai su didziausiu malonumu uzskaitau  mirksiukas.gif

Trūksta trūksta.. Ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2013 02 15, 19:52)
Jei dar truksta, tai su didziausiu malonumu uzskaitau  mirksiukas.gif
Tamsoka, visa kita OK. Galima butu ir uzskaityti - kita vertus, galetum ir sviesiau pameginti padaryti, nes esme jau supratai, tai nemanau, kad daug vargo bus  smile.gif

Ok. rytoj vel bandau drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ogiene: 15 vasario 2013 - 20:02
Krispuka, aš irgi užskaitau drugelį. smile.gif

153 tema. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sea Girl @ 2013 02 14, 01:23)
Labas rytas, jau visos nusiprauset? biggrin.gif 


labai patiko, linksmai ax.gif


QUOTE(Yvette @ 2013 02 15, 11:43)


mmm kaip idomu, grazuuuu wub.gif





gal kas turit ideju savaitgalinei fotografavimo temai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2013 02 15, 21:26)
Krispuka, aš irgi užskaitau drugelį.  smile.gif

153 tema.  4u.gif



aciu, dar truksta vieno balsiuko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2013 02 15, 20:43)
pasižvalgykit, pažiūrėkit
Aš tokia fotografijos maniakė  smile.gif  Mane džiugina fotografuojantys žmonės. Ypač žaviuose jaunimu, vaikais, kurie domisi šiuo menu. Jie dar tokie nesugadinti, neįtakoti, pilni originalių idėjų, kupini paprastumo, bet ne prastumo.... Kūdroje vis džiūgaudavau jaunų fotografų dabus žiūrinėdama..

Tai vat.

Tokie pavyzdžiai įkvepia imtis, daryti, galvoti.
Atsakyti
QUOTE(krispuka @ 2013 02 15, 22:00)
aciu, dar truksta vieno balsiuko  4u.gif


dešinioji pusė kaip ir balta, kairioji tai nėr, reik suprast, dėl tų išlankstymų, šešėlių susidarymo ir pan... Dešinę drugelio pusę užskaitau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagute @ 2013 02 15, 21:35)
dešinioji pusė kaip ir balta, kairioji tai nėr, reik suprast, dėl tų išlankstymų, šešėlių susidarymo ir pan... Dešinę drugelio pusę užskaitau smile.gif

lotuliukas.gif O kaire? mirksiukas.gif

Siandien vel svaigstu ziuredama Ara Güler Stambulo nuotraukas bigsmile.gif Atnesu ir cia nuoroda, gal kam patiks ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurzole: 15 vasario 2013 - 21:41
QUOTE(mamagute @ 2013 02 15, 22:35)
dešinioji pusė kaip ir balta, kairioji tai nėr, reik suprast, dėl tų išlankstymų, šešėlių susidarymo ir pan... Dešinę drugelio pusę užskaitau smile.gif



doh.gif tai suprantu kaip uzskaitymam kad ir uz desine, na ryt bandysiu naturaliame apsvietime ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2013 02 15, 13:43)
pasižvalgykit, pažiūrėkit
Aš tokia fotografijos maniakė  smile.gif  Mane džiugina fotografuojantys žmonės. Ypač žaviuose jaunimu, vaikais, kurie domisi šiuo menu. Jie dar tokie nesugadinti, neįtakoti, pilni originalių idėjų, kupini paprastumo, bet ne prastumo.... Kūdroje vis džiūgaudavau jaunų fotografų dabus žiūrinėdama..

Tai vat.


Faina, faina.. man įstrigo jos pasakymas "I love photography because it is a way for me to really show my life to myself". Aš irgi labai panašiai jaučiuos.. Plius man fotografija yra tas užtikrinimas, kad tam tikri įvykiai, jausmai, vietos, žmonės tikrai buvo, kad visai tai nenugrims į užmarštį..

--

Ačiū toms, kas pastebėjot mano fotosesiją biggrin.gif Man labai smagu, kad neišpeikėt ax.gif

___

Ogiene, tavo ND labai jau tamsios foto..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Tynka-: 15 vasario 2013 - 21:55