Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis, 152 tema

QUOTE(krispuka @ 2013 02 15, 16:30)
dar karta bandau  ax.gif  tabletes baltos turi buti

Man lyg geltonuoja. Labai nedaug. O kaip nusistatai baltos balansą? smile.gif
Atsakyti
beje, man įdomu, ar realiai naudojat tą custom wb fotografuojant? Man rezultatas patiko, tik va, ar praktiskai naudojat? ax.gif
Atsakyti
Kiek pamenu, tai dauguma rase, kad wb auto buna smile.gif Galvoju kada isbandyti savo geltoname ar oranziniame kambaryje, nes su spalvom ten gaunasi bais blogai, gal suveiktu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2013 02 15, 18:29)
Man lyg geltonuoja. Labai nedaug. O kaip nusistatai baltos balansą?  smile.gif



i balta sapa, salia padejus
Atsakyti
QUOTE(krispuka @ 2013 02 15, 17:30)
dar karta bandau  ax.gif  tabletes baltos turi buti
Auto




geltonuoja irgi. Tai bandyk lygiai į tą vietą, kur tabletės, tą lapą padėt.
Atsakyti
QUOTE(krispuka @ 2013 02 15, 18:00)
i balta sapa, salia padejus

O gal bandyk nufotografuoti tabletę, gal pavyks taip nustatyti teisingą wb. Svarbu, kad tabletė pakliūtų į tą lauką, kuris yra aplink fokusavimo tašką. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2013 02 15, 18:41)
beje, man įdomu, ar realiai naudojat tą custom wb fotografuojant? Man rezultatas patiko, tik va, ar praktiskai naudojat?  ax.gif


cool.gif
Atsakyti
Kadangi jau tamsu, tai nuo dirbtinio apvietimo pradejau, issilanksciau sau drugeli, tai su juo db pabandysiu ax.gif

Auto

user posted image

Lempa

user posted image

custom

user posted image


Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2013 02 15, 18:41)
beje, man įdomu, ar realiai naudojat tą custom wb fotografuojant? Man rezultatas patiko, tik va, ar praktiskai naudojat?  ax.gif

As naudojau jau pries atliekant 5ND smile.gif stengdavausi kiekvienoj naujoj aplinkoj persistatyti smile.gif bet su 5ND uztrukau vistiek ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inza: 15 vasario 2013 - 19:15
pasižvalgykit, pažiūrėkit
Aš tokia fotografijos maniakė smile.gif Mane džiugina fotografuojantys žmonės. Ypač žaviuose jaunimu, vaikais, kurie domisi šiuo menu. Jie dar tokie nesugadinti, neįtakoti, pilni originalių idėjų, kupini paprastumo, bet ne prastumo.... Kūdroje vis džiūgaudavau jaunų fotografų dabus žiūrinėdama..

Tai vat.
Atsakyti
QUOTE(krispuka @ 2013 02 15, 18:58)
Kadangi jau tamsu, tai nuo dirbtinio apvietimo pradejau, issilanksciau sau drugeli, tai su juo db pabandysiu ax.gif

Patiko drugelis smile.gif Labai ant ribos WB, bet uzskaitau.
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2013 02 15, 20:43)
pasižvalgykit, pažiūrėkit
Aš tokia fotografijos maniakė  smile.gif  Mane džiugina fotografuojantys žmonės. Ypač žaviuose jaunimu, vaikais, kurie domisi šiuo menu. Jie dar tokie nesugadinti, neįtakoti, pilni originalių idėjų, kupini paprastumo, bet ne prastumo.... Kūdroje vis džiūgaudavau jaunų fotografų dabus žiūrinėdama..

Tai vat.



bet kokios foto wub.gif
Atsakyti