Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis, 152 tema

QUOTE(Jurzole @ 2013 02 14, 21:11)
Na pagaliau... pasirodo, imanoma naujokei si ND padaryti tikrai gerai  thumbup.gif  Jau seniai tokio grazaus nebuvo  bigsmile.gif WB, ir tas tobulas - o as jau buvau emusi galvoti, kad gal reikalaujam cia neimanomu dalyku  ax.gif  biggrin.gif 


QUOTE(vienintelė @ 2013 02 14, 21:16)
ir aš negaliu nepagirti asvi labai gražus, estetiški, kūribingi nd thumbup.gif

ačiū mergaitės smile.gif jaučiuosi neverta pagyrų blush2.gif
kadangi išlindau iš pogrindžio į dienos šviesą, tai pasinaudosiu galimybe padėkoti toms, kurios nepasivargina įdėti žiūrinius/skaitinius. Labai patiko kažkurios kažkada rekomenduotos dokumentikos serijos - The Genius of Photography, neseniai prisijungę mergaitės irgi gal nemate bus. Dar įdomus filmas man pasirodė Born into Brothels (toks maždaug pro objektyvą vaikų akim).

eisiu db 5nd dirbtiniam padarysiu.
Atsakyti
Nesimiega? BUUUUU!

user posted image
Atsakyti
QUOTE(asvi. @ 2013 02 14, 21:56)
nedaug, jei nefotografuoji  mirksiukas.gif tik namų darbų lygyje ir esu  mirksiukas.gif reikia daryt, fotografuot dažniau, o aš su tais pačiais modeliukais, toj pačioj aplinkoj.. na bet tam ir prisijungiau..  ax.gif

Smagu, kad nusprendei prisijungti smile.gif Svarbu priversti save sudalyvauti zaidimuose, uzduotyse. Tai labai isjudina ir privercia galvoti, dometis smile.gif

Manau, dauguma cia atejo sededamos su vaikais smile.gif

asvi, tikrai grazus ND

Tynka, mylimuko foto jegiska smile.gif Labai smagi ir daili fotosesija smile.gif

krispuka, visi kadrai labai suspausti, norisi daugiau erdves... Spalvotos labai mielos spalvomis, veiduko israiskele wub.gif . O horizantalaus kadro neturi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo o la la la: 15 vasario 2013 - 07:48
QUOTE(Jurzole @ 2013 02 14, 23:11)

Man tai nelabai  schmoll.gif Patinka fonas, bet linijos ciuozia (tiek horizontali, tiek vertikalios), tamsoka, ir per daug daiktu pirmam plane, blasko demesi ta kruva visko, ir silpnina kadra. Suprantu minti, kodel taip darei, bet kartais maziau yra daugiau. Gal uztektu tik ausiniu? Arba kokio vieno disko?


Ačiū, kad išsamiai pakomentavot. Eisiu perdaryt pioneer.gif
Kad ir kokia nevykėlė jaučiuos, bet nepasiduosiu...
Atsakyti
Sveikinimai Alabamai laimejus konkursa 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo o la la la: 15 vasario 2013 - 08:15
QUOTE(noisy-B @ 2013 02 14, 21:48)
dešinė, that's for sure smile.gif


QUOTE(R.i.R. @ 2013 02 15, 00:59)
Kiek sakyta, kiek prasyta nefotografuoti skulptureliu, ypac tokiu, necentruoti, naudoti teisinga ekspozicija...

As tai nesutikciau. As visada uz kiek imanoma baltesni varianta smile.gif bet cia skonio reikalas. Tik norejau parasyti, kad siuo atveju nera teisingo varianto - galima ir taip, ir taip smile.gif

O jetau! Vel mano zitute mano ismanusis be manes cituoja smile.gif persiprasau smile.gif su klaustuku ir man ND tokie puikus, kad noretusi uzskaitinet nors jau nebereikia smile.gif

Vakar buvau kine. Ne pavadinimo nezinau, apie raganas ir meile, na bet taip vaikiskai patiko smile.gif i valentina netilpom - visi bilietai ispirkti buvo smile.gif
Papildyta:
QUOTE(o la la la @ 2013 02 15, 09:15)
Sveikinimai Alabamai laimejus konkursa 4u.gif  bigsmile.gif

Apskritai musu mergaites saunuoles - efotoje ir erika su vuniscia paminetos kaip geriausios is profesionaliu smile.gif sveikinimai visoms smile.gif
Atsakyti
QUOTE(krispuka @ 2013 02 14, 19:19)
kazka ir as cia primaigiau va staigiai namuose pavadinimu Siais metais Valentinas vienas

Toks ir rezultatas blush2.gif Staigūs pamaigymai pravartu įvertinant šviesą, fotografavmo kampą, kitus parametrus, o paskui jau norėtsi, kad neskubėtum mirksiukas.gif Erdvės labai trūksta, apkapotas ir veidukas, ir širdelė, matyt būtų buvę geriau horizontaliai kadruot. O modeliukas labai žavingas!

Yvette, labai patinka tokios kasdienybės foto, norisi tyrinėti aplinką, žmones
o la la la, smagiai žiūrisi tavo buuu smile.gif Gal tik apatinė kadro dalis ne tokia įdomi, nors pastarąją sumažinus irgi ne išeitis būtų. Gal smile.gif Šiaip įdomi būtų patyrusių nuomonė.
Atsakyti
QUOTE(o la la la @ 2013 02 15, 08:15)
Sveikinimai Alabamai laimejus konkursa 4u.gif  bigsmile.gif



QUOTE(R.i.R. @ 2013 02 15, 08:42)

Papildyta:

Apskritai musu mergaites saunuoles - efotoje ir erika su vuniscia paminetos kaip geriausios is profesionaliu smile.gif sveikinimai visoms smile.gif

Ačiū, labai buvo smagu ir netikėta.


Erika su Rita sveikinu, jus tikros šaunuolės.
Atsakyti
o la la la

neturiu horizzantalios foto, fotografavau su 50 -tuku, buvau suspausta i kampa, ir gailejausi kad ne kitini buvau uzsidejusi, tai ir vietos tiek nuotraukoj, na eksprontu man cia gavosi, sugalvojau greit , greit ir pastaciau blush2.gif

kazkas minejo kodel j/ b dariau fotkes, nes mokinuosi is spalvotos nuotraukos padaryti j/b ax.gif
Papildyta:
eisu savo 5 nd vaistukus perfonkitnti, jau sviesiau kambaryje, kol dar sviesu
Papildyta:
O la la

nuotraauka opavadinimu Nesimiega? BUUUUU!

kaip puikiai padaryta, dar nesu bandziusi taip va pazaisti, su apsvietimu, su seseliais, cia sviesta uz modelio buvo?
Atsakyti
QUOTE(krispuka @ 2013 02 15, 14:02)
cia sviesta uz modelio buvo?

lango šviesa smile.gif
Aciū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo o la la la: 15 vasario 2013 - 12:06
Sveikos, ateinu su WB dirbtiniame apšvietime.

Lemputė
user posted image
Auto
user posted image
Custom
user posted image

IR aš prisidedu prie sveikinimų Alabamai 4u.gif
Atsakyti
Penktadienio skaitiniai/žiūriniai: Apie Diane Arbus
Atsakyti