Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis, 152 tema

QUOTE(asvi. @ 2013 02 14, 19:01)
kai pradėjau skaitinėti daug mergaičių, kurios jau senutėmis patapo buvo tik besijungiančios..


Oho tai kiek metu jau skaitai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(.ege @ 2013 02 14, 18:30)
Oho tai kiek metu jau skaitai?  ax.gif

nuo tada kai dar buvo užskaitomos vaikiškos mašinytės tongue.gif o rimčiau, tai pusantrų metų maždaug, nuo aštuoniasdešimt kažkelintos temos.. biggrin.gif Bet juk ne laike esmė - įdėtose pastangose ir darbe. Kas kad aš fotiką seniai turiu, bet kartą per mėnesį į rankas paimu..
Atsakyti
QUOTE(asvi. @ 2013 02 14, 20:39)
nuo tada kai dar buvo užskaitomos vaikiškos mašinytės  tongue.gif o rimčiau, tai pusantrų metų maždaug, nuo aštuoniasdešimt kažkelintos temos..  biggrin.gif Bet juk ne laike esmė - įdėtose pastangose ir darbe. Kas kad aš fotiką seniai turiu, bet kartą per mėnesį į rankas paimu..


Bet matai, toks sekimas ir domėjimasis tai ne veltui.
Kaip namų darbus padarei greit ir gerai. thumbup.gif
Vis turi supratimą kas gerai, kas blogai. Pusantrų metų tikrai nemažai.
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2013 02 14, 18:45)
Bet matai, toks sekimas ir domėjimasis tai ne veltui.
Kaip namų darbus padarei greit ir gerai. thumbup.gif
Vis turi supratimą kas gerai, kas blogai. Pusantrų metų tikrai nemažai.

nedaug, jei nefotografuoji mirksiukas.gif tik namų darbų lygyje ir esu mirksiukas.gif reikia daryt, fotografuot dažniau, o aš su tais pačiais modeliukais, toj pačioj aplinkoj.. na bet tam ir prisijungiau.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(-Tynka- @ 2013 02 14, 18:49)
Va, taip geriau (kairėj pirminis variantas)?


dešinė, that's for sure smile.gif
Atsakyti
39 psl primenu apie
savo 5nd,mokytojos turbut svencia savo valentinke smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krispuka: 14 vasario 2013 - 20:58
QUOTE(noisy-B @ 2013 02 14, 14:48)
dešinė, that's for sure smile.gif


man atrodo, kad mano kompo monitorius per ryškias spalvas rodo, tai aš nuolat per blankias padarau spalvas.. nes man rodo ryškiau.. aš bandžiau kalibruoti pačiam kompe, nu yra tokia funkcija calibrate screen.. o kad su prietaisu specialiu kažkas kalibruotų, tai neįsivaizduoju kur ieškot to.. g.gif
Atsakyti
krispuka-kadangi as visada uz spalvas, tai noreciau trecios spalvotos smile.gif Spalvos grazios, kodel jas nuemei? smile.gif As tai darau j/b, nes per ryskios, o pas tave svelnios tokios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(krispuka @ 2013 02 14, 14:40)
5 ND, tema pagal nuotaika, turetu butu tabletes baltos

Nu negaliu uzskaityti... tamsu, murzina. Nors tabletes lyg ir baltos.

QUOTE(asvi. @ 2013 02 14, 15:54)

Na pagaliau... pasirodo, imanoma naujokei si ND padaryti tikrai gerai thumbup.gif Jau seniai tokio grazaus nebuvo bigsmile.gif WB, ir tas tobulas - o as jau buvau emusi galvoti, kad gal reikalaujam cia neimanomu dalyku ax.gif biggrin.gif

Ir nesibarkit, kad foto cituoju - specialiai as cia, is dziaugsmo lotuliukas.gif Maciau, kazkas vel priekaistavo, kad atseit kabinejamasi del ND, bet as tai galiu tik pasakyti, kad kabinetis visai neidomu - daug smagiau, kai gali is karto, be jokiu abejoniu, uzskaityti gerai padaryta ND ax.gif

QUOTE(Spindulėlė @ 2013 02 14, 18:24)
3 ND 1 dublis

Man tai nelabai schmoll.gif Patinka fonas, bet linijos ciuozia (tiek horizontali, tiek vertikalios), tamsoka, ir per daug daiktu pirmam plane, blasko demesi ta kruva visko, ir silpnina kadra. Suprantu minti, kodel taip darei, bet kartais maziau yra daugiau. Gal uztektu tik ausiniu? Arba kokio vieno disko?
Atsakyti
ir aš negaliu nepagirti asvi labai gražus, estetiški, kūribingi nd thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(griegzde @ 2013 02 14, 16:39)
Labai patiko.  Gal dar koki panasu  seminara galima paziureti,  bet tik lietuviska.

neseniai buvo dar 1 pocej seminaras, rodos, apie ivaizdzio kurima smile.gif tik nezinau, kur ir kada bus idetas irasas ax.gif

QUOTE(krispuka @ 2013 02 14, 18:00)
ak tier musu nekantrus modeliukai

bet kai jums gerai, kai turite tuos savo nekantrius modeliukus biggrin.gif


Labanaktis 4u.gif
Atsakyti
Kiek sakyta, kiek prasyta nefotografuoti skulptureliu, ypac tokiu, necentruoti, naudoti teisinga ekspozicija...
Atsakyti