Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis, 152 tema

zvilgtelkit i 39 psl, ten mano 5 nd vaistukai ax.gif iskyrus Ka
Atsakyti
QUOTE(kristalines @ 2013 02 14, 15:01)
užskaitau abiem smile.gif

liuxiškas "?" biggrin.gif

ačiū labai 4u.gif aciuks.gif
ALELIUJA wb dienos šviesoj biggrin.gif, na dirbtiniam bandysiu vakare, kai vaikai sumigs, nes su tuo domino vargo vakarienė.. biškį prisiliečia prie stalo ir važiuoja visa eilutė.. biggrin.gif arba aš statydama užkabinu.. biggrin.gif daugiau stačiau ir lyginau nei fotografavau.. biggrin.gif
Atsakyti
ei ei unsure.gif taip paprastai? iš antro karto? biggrin.gif
o iš tikro yai yahoo.gif yahoo.gif parekčiau, bet noriu pasėdėt tyloj ... AAAAAaaaAaAAAaaAAA yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif

Yvette - trauk mane į mokinių žurnalą... taip svajojau, nuo pat pirmojo tavo pažado... wub.gif
Atsakyti
Visi porom, o Valentinas vienas...

user posted image
Atsakyti
[quote=Suprem,2013 02 14, 17:38]
Visi porom, o Valentinas vienas...

kokia fotke faina, vaikutis grazus, j/b grazus, na truputi tiek , kad piktas, kaip suprantu prie gelytes saldainiukai yra, ir mama neleido tuo momentu juos liesti, ir jis liko nepatenkintas, cia as taip ismasciau smile.gif
Atsakyti
[quote=krispuka,2013 02 14, 16:40]
[quote=Suprem,2013 02 14, 17:38]
Visi porom, o Valentinas vienas...

kokia fotke faina, vaikutis grazus, j/b grazus, na truputi tiek , kad piktas, kaip suprantu prie gelytes saldainiukai yra, ir mama neleido tuo momentu juos liesti, ir jis liko nepatenkintas, cia as taip ismasciau smile.gif
[/quote]

Dėkui biggrin.gif Nea, jis jau savo saldainiukus suvalgė kol mama širdeles dėliojo, o suvalgęs pamiršo pažadą gražiai pasėdėti biggrin.gif Mistika man kaip tie jūsų vaikiukai taip gražiai pozuoja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2013 02 14, 14:47)
Dėkui biggrin.gif Nea, jis jau savo saldainiukus suvalgė kol mama širdeles dėliojo, o suvalgęs pamiršo pažadą gražiai pasėdėti  biggrin.gif Mistika man kaip tie jūsų vaikiukai taip gražiai pozuoja doh.gif

irnesakyk.gif maniskis visiskai nepozuoja,su didziaja dar imanoma susitar su mazium be sansu schmoll.gif ir is vis db duobe serga labai jokiu fotkiu nera verysad.gif
pavadinimas tiktu valentinas vienas toks liudnas biggrin.gif
Atsakyti
na db pastaciau savo vaikina papozuoti, baterija numire, nu bet si ta gal ir isgavau, ziuresiu vakare kas cia gavosi :)maniskis tai pozuoja, bet jai ilgeliau su juo pazaidi, tai jam pradeda atsibosti, ir klausia kada baigsiu smile.gif))ak tier musu nekantrus modeliukai
Atsakyti
QUOTE(Vuniščia @ 2013 02 14, 07:55)
Pati fotografija nėra menas.

Tai - būdas atvaizdui gauti optiniu aparatu šviesai jautrioje plokštelėje arba tuo būdu gauta nuotrauka, atvaizdas  biggrin.gif  (lkz.lt)



Taip, pats fotografavimo procesas, jo techininė dalis.. Bet aš turėjau omeny visumą.

Be abejo, bet kas gali pabarškint pianiną, bet vien dėl to muzika netaps nemenu, bet kas gali papeckiot ant molberto, nuo to tapyba netaps nemenu, ir t.t. ir pan. rolleyes.gif

---
Kaip tokios?

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Gal ta plastmasinė širdis ir ne itin fotogeniška... gal per tipiškai.. bet aš, kaip žinia, kolkas koncentruojuosi į techninę pusę, kūrybiškumo dar trūksta man rolleyes.gif





Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2013 02 14, 17:13)
Yvette - trauk mane į mokinių žurnalą... taip svajojau, nuo pat pirmojo tavo pažado...  wub.gif

o tu jau atsiskaitei? bigsmile.gif sveikinu 4u.gif

Traukiu į sąrašą. Tau surašysiu meilės laišką, jei atsiųsi el. pašto adresą... Bet paskui atsakymo iš manęs iki šeštadienio nelauk. Leiskit dar man visos kiek atsipūsti ok? Dar ryt ir paskui vėl viskas stos į senas vagas mano pasaulėlyje.

mano vaikui toks minimo ant žaizdų periodas. Kai pasako ką, tai rodos teisybė akis bado bet vistiek žiumbt norisi...
Ne į temą, bet truputį ir į temą.


Tiesa, su domino namų darbus norėjau pagirti. Liuksiškai padirbėjai su visais ND.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 14 vasario 2013 - 17:20
QUOTE(-Tynka- @ 2013 02 14, 18:14)

Man labai gražu wub.gif kokie žavus leliukai!
Labiausiai patiko 3, jos spalvos, 4 irgi žavi, vos vos šiltinčiau spalvas, kad būtų kaip trečiosios foto smile.gif ir paskutinė smagi smile.gif būtų cool, jei vaikinuko koja būtų tilpusi visa smile.gif Faina sesija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(noisy-B @ 2013 02 14, 11:18)
Man labai gražu  wub.gif  kokie žavus leliukai!
Labiausiai patiko 3, jos spalvos, 4 irgi žavi, vos vos šiltinčiau spalvas, kad būtų kaip trečiosios foto smile.gif ir paskutinė smagi smile.gif būtų cool, jei vaikinuko koja būtų tilpusi visa smile.gif Faina sesija smile.gif


ai, aha, 3 ir 4 skiriasi spalvomis.. dar toj 4 tiesiog exposure prireguliavau šviesiau.. aš mat visaip žaidžiau, tas fonas - tokia nupušusi žolė, ne itin gerai atrodo... reikia dar išlavinti ranką ir akį, kad išmokčiau visas vienos sesijos foto padaryt vienodai.. apie tai per daug neglavojau, vis bandžiau atrasti gerą spalvų balansą.. nu reiks dar pažaisti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Tynka-: 14 vasario 2013 - 17:24