Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis, 152 tema

3 ND 3 dublis 4u.gif
123mm
user posted image

84mm
user posted image

60 mm
user posted image

Ir techninis klausimas - niekas nesusidūrėt, kad Lightroomas rodo šviesesnį ir šiltesnį failą nei iškeptas JPG? Užsiknisau su tuo nuotraukų tamsumu.. Fotike rodo, kad perkalta vos ne dviem stopais, lightroome ok, o kai JPG iškepa tamsokos..
Atsakyti
QUOTE(Inza @ 2013 02 12, 21:42)
Pocej seminara? jei senesni tai Cia

Dėkui už nuorodą, labai smagiai susižiūrėjo mirksiukas.gif
Atsakyti
Amade, man tai ir su telefonu tiko. Jau senai pas mane būtum atsiskaičius bigsmile.gif
O dabar pagyrimų puokštė tau.
Pasižiūrėk pirmus du variantus su wb ir paskutinius. Ar matei kaip patobulėjai bigsmile.gif Šaunuolė, taip ir toliau. Ir labai geras požiūris, eini ir perdarai. Liuks.

Senokai ką berodžiau. Štai viena iš kelionės. Labiau tinkanti šeimos albumui smile.gif Bet taip jau yra, kai tik šeimos narius fotografuoji, nieko kito ir neturi...

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 14 vasario 2013 - 15:07
QUOTE(noisy-B @ 2013 02 14, 11:32)
Nu wa, be telefono kur kas geriau smile.gif Užskaityčiau, bet man rodos, kad custum geltonuoja smile.gif

Telefonas cia i tema, net su mintim- kalendorius tuscias nes viskas telefone...

Siaip norejau pasakyti, kad reiktu atsiriboti nuo asmeniskumu uzskaitant ND nes toki dalykai, kaip "man nepatiko" nereiskia, kad nuotrauka bloga ar blogai techniskai atlikta.

Is salies paziurejus atrodo, kad daug kabinejimusi atsirado. Aisku smagu, kad kortele pakelta ir is karto mokoma kompozicijos ir vengti kico.
Jei yra taisykles, kuriu laikantis reikia padaryti ND, tai pagal tai ir reikia vertinti, arba reikia sudaryti pvz 3-5 punktu sarasa pagal ka vertinama: 1. Techninis atlikimas, 2. Kompozicija, 3. Nekicinis objektas, ne zaislas ir pan. ir dar pora parametru del ko dazai buna neuzkaitoma ir pvz., 4/5 butu uzskaitoma.

Prasau prisiminti, kad ne visi turi fotografini/ menini pagrinda/ supratima, ne visi gali meno kurini padaryti, kai daro techninius ND.

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rico @ 2013 02 14, 15:13)
Siaip norejau pasakyti, kad reiktu atsiriboti nuo asmeniskumu uzskaitant ND
4u.gif

Aš esu garantuota, kad ten, kur kalba eina apie baltus telefonus, sveiko proto nelabai būna biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Yvette @ 2013 02 14, 15:00)

Nugi daugiau parodyk, numetei trupinėlį smile.gif Man patinka tokios gyvenimiškos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vuniščia: 14 vasario 2013 - 15:19
meno kūrinio iš ND tikrai niekas neprašo..

bet kiekvienam net ir vidutinių gebėjimų žmogui arba žmogui be meninės pakraipos yra įkandama nepaskubėti fotkinti bile ko, apgalvoti, kokį objektą pasirinkt, perskaityt kritiką kitų žmonių blogai pasirinktų objektų, galų gale galima temoje pasiklausti, o ką Jūs manot, jeigu aš vaiko pampersą nufotkinsiu? o jei angeliuką, kurį pernai gavau iš vyro per valentinkę? o spalvotus pieštukus? o jei riešutus? o ką manot apie gėles?
gal ir nebus minių trokštančių atsakyti kasdien į tuos pačius klausimus, bet temoje yra ir geranoriškų kantruolių, kurie padės.

ir vėl drįstu priminti, kad neverta kaltini "meno" ar "mIAno", jei nesugebama kažko elementaraus. ND tikrai nėra pernelyg kokie ten išpūsti, neprašoma gi padaryti parodinės foto. todlė kaltinti galima tik save, kad nepakankamai pasistengei, neišėjo, paskubėjau, nepagalvojau..smile.gif


Vuniščia, apie baltus telefonus prašyčiau TYLOS biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sayonara: 14 vasario 2013 - 15:22
QUOTE(Smilguna @ 2013 02 14, 15:55)
Dėkui už nuorodą, labai smagiai susižiūrėjo  mirksiukas.gif

Prasom smile.gif as dvi dienas ziurejau, per viena nepavyko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2013 02 14, 15:00)
Amade, man tai ir su telefonu tiko. Jau senai pas mane būtum atsiskaičius  bigsmile.gif
O dabar pagyrimų puokštė tau.
Pasižiūrėk pirmus du variantus su wb ir paskutinius. Ar matei kaip patobulėjai  bigsmile.gif  Šaunuolė, taip ir toliau. Ir labai geras požiūris, eini ir perdarai. Liuks.




matau matau patobulėjimą. Ir žinau, kad dėkinga visoms už pataršymus ir pabambėjimus. Na, tik dėl LG nesutinku biggrin.gif O visų kitų ND pastabos labai davė naudos. thumbup.gif

o čia pasislėpus vonioj pagaminau antrą dalį biggrin.gif

5 ND dirbtinis apšvietimas

auto
user posted image

lemputė
user posted image

custom
user posted image

Gal tamsoka? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2013 02 14, 16:00)


Senokai ką berodžiau. Štai viena iš kelionės. Labiau tinkanti šeimos albumui  smile.gif  Bet taip jau yra, kai tik šeimos narius fotografuoji, nieko kito ir neturi...

[img]http://farm9.staticflickr.com/8524/8467686517_40a52441a9.jpg


labai labai patink smile.gif Ir ypač šukuosenos. Ir visas kadras bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(asvi. @ 2013 02 14, 13:40)
Sveikos, bandau su 4 ND.

Užskaitau. bigsmile.gif

QUOTE(krispuka @ 2013 02 14, 14:40)
5 ND, tema pagal nuotaika, turetu butu tabletes baltos

Užskaitau. smile.gif

QUOTE(zapukė @ 2013 02 14, 14:54)
3 ND 3 dublis  4u.gif

Užskaitau. smile.gif

QUOTE(Yvette @ 2013 02 14, 15:00)
Senokai ką berodžiau. Štai viena iš kelionės. Labiau tinkanti šeimos albumui  smile.gif  Bet taip jau yra, kai tik šeimos narius fotografuoji, nieko kito ir neturi...

O šeimos narius gražiai fotografuoji. Man labai patiko. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vuniščia @ 2013 02 14, 15:19)
Aš esu garantuota, kad ten, kur kalba eina apie baltus telefonus, sveiko proto nelabai būna biggrin.gif
Papildyta:

Nugi daugiau parodyk, numetei trupinėlį smile.gif  Man patinka tokios gyvenimiškos smile.gif



QUOTE(sayonara @ 2013 02 14, 15:21)
meno kūrinio iš ND tikrai niekas neprašo..

bet kiekvienam net ir vidutinių gebėjimų žmogui arba žmogui be meninės pakraipos yra įkandama nepaskubėti fotkinti bile ko, apgalvoti, kokį objektą pasirinkt, perskaityt kritiką kitų žmonių blogai pasirinktų objektų, galų gale galima temoje pasiklausti, o ką Jūs manot, jeigu aš vaiko pampersą nufotkinsiu? o jei angeliuką, kurį pernai gavau iš vyro per valentinkę? o spalvotus pieštukus? o jei riešutus? o ką manot apie gėles?
gal ir nebus minių trokštančių atsakyti kasdien į tuos pačius klausimus, bet temoje yra ir geranoriškų kantruolių, kurie padės.

Vuniščia, apie baltus telefonus prašyčiau TYLOS biggrin.gif


Reik pirmam puslapy prie netinkamų objektų prirašyti telefonus lotuliukas.gif Dievaži, skaudi tema man bus ir ilgai prisiminsiu nesuprasdama, kodėl tas mano baltas telefonas nepatiko doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2013 02 14, 15:36)
Reik pirmam puslapy prie netinkamų objektų prirašyti telefonus  lotuliukas.gif  Dievaži, skaudi tema man bus ir ilgai prisiminsiu nesuprasdama, kodėl tas mano baltas telefonas nepatiko  doh.gif  lotuliukas.gif


nu nepergyvenk, mano irgi baltas, bet aš jo nefotkinu biggrin.gif
Atsakyti