Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis, 152 tema

QUOTE(Vuniščia @ 2013 02 14, 13:40)
Iš pavydo jos  topsecret.gif  biggrin.gif

biggrin.gif


Atsakyti
Amadse, aš Tau morališkai labai labai LABAI užskaitau, nes pavydžiu žmogui kantrybės, jėgų, pasiryžimo ir atkaklumo. Maladiec biggrin.gif 4u.gif

o tikri užskaitymai gal iš kitų, aš nieko nesuprantu apie tą wb, todėl jo niekada neužskaitinėju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-Tynka- @ 2013 02 13, 06:05)
Bet fotografija juk yra menas...  rolleyes.gif

Pati fotografija nėra menas.

Tai - būdas atvaizdui gauti optiniu aparatu šviesai jautrioje plokštelėje arba tuo būdu gauta nuotrauka, atvaizdas biggrin.gif (lkz.lt)

Bet net ir kulinarijoj mes galime virti itin kūrybingai, tad. Žmonės fotografijos imasi ne tik norėdama kurti, meniškai atvaizduoti pasaulį, bet ir tiesiog optiniu aparatu šviesai jautrioje plokštelėje ar kaip kitaip (pasenusios žinios lkz biggrin.gif ) kurti pasaulio atvaizdus. Tai dažniausiai daro visiškai nesidomintys fotografija (pykšt pokšt), nes tie, kurie pasidomi, dažniausiai jau suka galvą kaip kūrybiškiau pateikti objektą ir turinį. Vot.
Atsakyti
QUOTE(mamagute @ 2013 02 14, 13:38)
man custom baltas smile.gif


čia skaičiuot už TAIP?

QUOTE(Vuniščia @ 2013 02 14, 13:40)
Iš pavydo jos  topsecret.gif  biggrin.gif


žinau žinau tease.gif lotuliukas.gif

QUOTE(sayonara @ 2013 02 14, 13:43)
Amadse, aš Tau morališkai labai labai LABAI užskaitau, nes pavydžiu žmogui kantrybės, jėgų, pasiryžimo ir atkaklumo. Maladiec biggrin.gif  4u.gif

o tikri užskaitymai gal iš kitų, aš nieko nesuprantu apie tą wb, todėl jo niekada neužskaitinėju smile.gif


man jau čia pasidarė garbės ir orumo reikalas biggrin.gif verda manyje "o kuo aš prastesnė??? PADARYSIU cool.gif " biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2013 02 14, 14:59)
čia skaičiuot už TAIP?



šiuo atveju taip smile.gif
Atsakyti
Amade, asvi., užskaitau
Atsakyti
QUOTE(asvi. @ 2013 02 14, 13:40)
Sveikos, bandau su 4 ND.


Bent jau man tai tinka - Taip. Ir šiandien labai į temą.

Amade - net kompiuterį "užsikūriau" dėl tavo ND, norėjau su PS patikrinti. wink.gif Taip

Beje -pamiršau(nors ir komercinė šventė, bet šypsenų bei gerų žodžių niekada negana):
Su Šv. Valentino diena visas bei visus, mylėkit, žydėkit bei būkit mylimos(mylimi).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilnis: 14 vasario 2013 - 14:28
QUOTE(mamagute @ 2013 02 14, 14:15)
šiuo atveju taip smile.gif



QUOTE(Rittule @ 2013 02 14, 14:20)
Amade, asvi., užskaitau



QUOTE(Vilnis @ 2013 02 14, 14:27)
Bent jau man tai tinka - Taip. Ir šiandien labai į temą.

Amade - net kompiuterį "užsikūriau" dėl tavo ND, norėjau su PS patikrinti. wink.gif Taip

Beje -pamiršau(nors ir komercinė šventė, bet šypsenų bei gerų žodžių niekada negana):
Su Šv. Valentino diena visas bei visus, mylėkit, žydėkit bei būkit mylimos(mylimi).


ALELIUJA yahoo.gif yahoo.gif va čia tai Valentino dovana biggrin.gif

eisiu prie lempos fotkint thumbup.gif
Atsakyti
5 ND, tema pagal nuotaika, turetu butu tabletes baltos


Auto

user posted image


Debeselis

user posted image

custom

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Rittule @ 2013 02 14, 13:20)
Amade, asvi., užskaitau

Ačiū labai 4u.gif

QUOTE(Vilnis @ 2013 02 14, 13:27)
Bent jau man tai tinka - Taip. Ir šiandien labai į temą.
Beje -pamiršau(nors ir komercinė šventė, bet šypsenų bei gerų žodžių niekada negana):
Su Šv. Valentino diena visas bei visus, mylėkit, žydėkit bei būkit mylimos(mylimi).

Ačiū už taip 4u.gif mintis ir buvo kokiu nors akcentu su šiandienine švente surišti, nors taip - kvepia banalumu tos širdelės.. ax.gif
Atsakyti
Visas su švente:)


Aš tai šiandien pasveikinta netikėtai bet labai smagiai smile.gif
Atsakyti
Su meilės fotografijai diena! Su širdyse jaučiamu pavasariu!

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti