Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis, 152 tema

QUOTE(gotte @ 2013 02 13, 16:10)
Niu va padariau su dryžuotesne textura, bet spalvingumo tokio jau nepavyksta išgauti...toks žaidimas čia..textura savo atspalvį irgi meta matyt g.gif man taskuotam variante gražiau plaukai matosi, jų faktūra, taip pat ausis. Spalvingumas man irgi pirmo varianto geriau. O vat textura gal tikrai antrojo g.gif


Texturos negelbsti sio kadro...Erdves erdves man, asmeniskai, cia saukiasi...baisiai jau suspausta ir akys begioja nuo ranku prie nugaros ir atgal, ir nezino ties kur sustoti. Jeigu nebutu taip i remus ispausta manau ziuretusi kitaip. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sea Girl: 14 vasario 2013 - 00:58

QUOTE(Inza @ 2013 02 13, 07:21)
o cia fotografuota sedint, ar ne? nes man atrodo, kad atsistojus grazesne nugara gautusi, dabar tai atrodo lyg susirietus, ar susilenkus, truksta tu nugaros liniju smile.gif niu bet cia tik mano pradziamokslininkes mintis ax.gif


ir as tai pastebejau, norisi, kad nugara nebutu tokia visai lygi ir Gotte, man siai nuotraukai si faktura nelabai ax.gif Bet rankos labai graziai ax.gif


QUOTE(Giniatte @ 2013 02 13, 13:19)
Na padariau keletą auto, jei kuri netingi peržiūrėkit, laukiu paspardymų, paskatinimų ir viso kito  ax.gif  blush2.gif



pritariu jau tai sakiusioms, labai nuostabus modeliukas butum wub.gif

QUOTE(voveraite1302 @ 2013 02 13, 16:27)
Šiandienos pažaidimas


grazu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sea Girl @ 2013 02 14, 01:47)


QUOTE(Foggy @ 2013 02 14, 09:48)

4u.gif

Sveikos, ačiū kas brūkštelėjo flickre thumbup.gif , nesitikėjau blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(emmulia @ 2013 02 13, 23:01)
Užkaito tema narpliojant penktus namų darbus, kaip čia su balta?
P.S. Vieną TAIP turiu  smile.gif


užskaitau. Albumo viršelis baltas- RGB beveik lygūs (bet ir plika akim matyt) smile.gif
Atsakyti
Labas rytas, jau visos nusiprauset? biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mamagute @ 2013 02 14, 09:17)
užskaitau. Albumo viršelis baltas- RGB beveik lygūs (bet ir plika akim matyt) smile.gif


Na dabar aš nesutinku - jei visiems lygiai tai lygiai...
Taip, balta, bet pašviesinti reikėtų pačią nuotrauką - išlaikymai ar nustatymai buvo blogai parinkti ir nesimato tos baltos spalvos. Kodėl kitas tamsesnes nusiunčiam perdaryt, o čia ne?
Ne kiekvienas žino kaip su pipete patikrinti PS, kils neaiškumų kitoms naujokėms. Va šią praleido, o mano tai ne.

Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilnis @ 2013 02 14, 10:23)
Na dabar aš nesutinku - jei visiems lygiai tai lygiai...
Taip, balta, bet pašviesinti reikėtų pačią nuotrauką - išlaikymai ar nustatymai buvo blogai parinkti ir nesimato tos baltos spalvos. Kodėl kitas tamsesnes nusiunčiam perdaryt, o čia ne?



"mokslo šaknys karčios, tačiau vaisiai- saldūs" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sea Girl @ 2013 02 14, 09:23)
Labas rytas, jau visos nusiprauset? biggrin.gif 


Koks mielas♥
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alabama: 14 vasario 2013 - 09:36
QUOTE(mamagute @ 2013 02 14, 09:17)
užskaitau. Albumo viršelis baltas- RGB beveik lygūs (bet ir plika akim matyt) smile.gif

O kad tamsu, tai jau nesvarbu, ane? Ar sitam ND normalus vertinimo kriterijai nebegalioja? g.gif

QUOTE(Sea Girl @ 2013 02 14, 09:23)
Labas rytas, jau visos nusiprauset? biggrin.gif 

Fainai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sea Girl @ 2013 02 14, 10:23)
Labas rytas, jau visos nusiprauset? biggrin.gif 

kaip fainai!! viskas patinka, nėr ką komentuot smile.gif

QUOTE(voveraite1302 @ 2013 02 14, 01:27)
Šiandienos pažaidimas, na, jau pusvalandukas, kaip vakarykštis  biggrin.gif

man irgi ta kita labiau, daugiau veiduko matosi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2013 02 14, 10:37)
O kad tamsu, tai jau nesvarbu, ane? Ar sitam ND normalus vertinimo kriterijai nebegalioja?  g.gif
Fainai  bigsmile.gif


tik į WB žiūrėjau, tik į WB... biggrin.gif
Visiems galioja vienodi kriterijai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sea Girl @ 2013 02 14, 10:23)
Labas rytas, jau visos nusiprauset? biggrin.gif 

grazu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inza: 14 vasario 2013 - 10:13