Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis, 152 tema

QUOTE(krispuka @ 2013 02 13, 18:12)
o cukrus baltas, jai vietoj kavos ipilciau cukraus ir padaryciau ji kaip pagrindini balta objekta, kiausinius katik vyras parnese rudus is parduotuves  doh.gif


Pabandyk su cukrumi, nors nežinau smulkūs objektai, plius atspindžiai ar galimą jį laikyti baltu daiktu....
WB balanso ND esmė - teisingai nustatyti spalvas, kad nuotraukoje būtų vaizduojamos tokios spalvos kaip ir realybėje. Baltas objektas buvo pasirinktas todėl, kad mums lengviau būtų patikrinti ar spalvos teisingai nustatytos.
Atsakyti
QUOTE(noisy-B @ 2013 02 13, 16:39)
Aš klausiu dėl to, kad įdomu ir įdomu ar kompoziciškai gerai atlikta smile.gif man asmeniškai trūksta wa, todėl ir domiuosi, gal kiti [senbūviai] pakomentuos?

ir man įdomu biggrin.gif aš jeigu po teisybei tai mažai domiuosi tuo "kaip turi būti", nes galvoju, kad pati turiu "pamatyt", "pajausti", o jei nejaučiu, vadinasi esu netikėlė, jei nemoku - vadinasi ne man skirta..

kita vertus, gal dėl to, kad mažai domiuosi tuo "kaip", neturiu ir gero rezultato...na čia toks diskusinis reikalas g.gif
Atsakyti
QUOTE(krispuka @ 2013 02 13, 18:22)
tai man wb balanese i balta lapa statytis toje aplinkoje, ar i ta cukru?


į lapą wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilnis @ 2013 02 13, 19:24)
į  lapą wink.gif



nu belieka sulaukti rytojaus tada smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilnis @ 2013 02 13, 17:50)
Ne, tikrai aš rimtai čia. Nesišaipau. Naujokės prieš dėdamos 5ND, turėtų norodyt - puodukas baltas, arba pienas baltas....

doh.gif As supratau, kad siulai mums pasakyti naujokems, koks daiktas turetu buti baltas... sorry! biggrin.gif

Bet jei rimtai (nu jo, as irgi rimtai biggrin.gif), tai ne visai baltu daiktu tiesiog nereiketu rinktis, tada nieko aiskinti nereikes. Nors kaip jau sakiau, pas mane tu baltu daiktu irgi beveik nerasta, jei kas ir yra, tai tik off-white cool.gif

QUOTE(krispuka @ 2013 02 13, 18:22)
tai man wb balanese i balta lapa statytis toje aplinkoje, ar i ta cukru?

Bandyk i balta lapa. Bet man pvz su baltu lapu neisejo. Gavosi su lengvai pilksvu. Kitos tualetini popieriu fotografavo, dar kitos - pati objekta. Zodziu, sitoj vietoj tai magija kazkokia, bent man rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2013 02 13, 19:31)
:Bandyk i balta lapa. Bet man pvz su baltu lapu neisejo. Gavosi su lengvai pilksvu. Kitos tualetini popieriu fotografavo, dar kitos - pati objekta. Zodziu, sitoj vietoj tai magija kazkokia, bent man rolleyes.gif


dar karta perversiu namus pasiziuresiu ka balto turiu, ryt ziuresiu kas cia kaip gausis
Atsakyti
Nesulaukiu rytojaus, tai bandau su kitu objektu dirbtinam apsvietime, ar gerai?

drambliukas atrodo baltas su auksiukais kai kuriuose vietose

Auto

user posted image

Lempute

user posted image

custom

user posted image
Atsakyti
Kankinausi ir aš su 4 ND iki sutemų.. neturiu vietos pasivaikščioti.. tiesa, viršutinis fotoaparatas stovi šiek tiek įstrižai, nes man tiesiai keistai atrodė..

4 ND.
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asvi.: 13 vasario 2013 - 19:20
QUOTE(krispuka @ 2013 02 13, 19:07)
Nesulaukiu rytojaus, tai bandau su kitu objektu dirbtinam apsvietime, ar gerai?

drambliukas atrodo baltas su auksiukais kai kuriuose vietose



Gerai, kad bandai dirbtiniam. Bet šiuo atveju tikrai ne - pabandyk pailginti išlaikymą, nuotraukos tamsokos 4u.gif
Dėl objekto - drambliukas atspindi aplinkui esančius atspalvius, sunku nufotografuoti gerai (nebent poliarizacinį filtrą turi)...
Papildyta:
QUOTE(asvi. @ 2013 02 13, 19:15)
Kankinausi ir aš su 4 ND iki sutemų..  neturiu vietos pasivaikščioti.. tiesa, viršutinis fotoaparatas stovi šiek tiek įstrižai, nes man tiesiai keistai atrodė..


Viskas, lyg ir būtų gerai, bet paskutinė labai suspausta - norėtųsi daugiau erdvės dėkliukui... Na susilaikau šįkart.
P.S. Bet tu juostą turi bigsmile.gif Įdomu būtų pamatyt ką iki šiol padarius. Gal kur įdėjus esi savo darbų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilnis: 13 vasario 2013 - 19:29
Miegančių porų portretai. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilnis @ 2013 02 13, 18:27)
Viskas, lyg ir būtų gerai, bet paskutinė labai suspausta - norėtųsi daugiau erdvės dėkliukui... Na susilaikau šįkart. 
P.S. Bet tu juostą turi  bigsmile.gif Įdomu būtų pamatyt ką iki šiol padarius. Gal kur įdėjus esi savo darbų?

nesu nieko iki šiol padarius blush2.gif tik tas nuotraukas, kurios po dekliuku biggrin.gif pirmas juostos bandymas.. nesėkmingas sakyčiau biggrin.gif bet bandysiu dar..
turiu biškį kitokį variantą, ten daugiau erdvės dėkliukui, pabandysiu tą įkelti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asvi.: 13 vasario 2013 - 19:44
4 ND. 2 dublis.

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti