Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis, 152 tema

Nežinau, ar kam dar teko pažinoti asmeniškai šią jauną fotografę, užgęso šiąnakt po sunkios ligos sad.gif
Aliona
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rittule: 13 vasario 2013 - 16:53
spindulele, uzskaitau tavo ND. Sekmes su sekanciu ND mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2013 02 13, 17:54)
spindulele, uzskaitau tavo ND. Sekmes su sekanciu ND  mirksiukas.gif


Ačiū 4u.gif clap.gif
Dabar reik mintis kaupti kaip geriau ir gražiau padaryt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rittule @ 2013 02 13, 17:52)
Nežinau, ar kam dar teko pažinoti asmeniškai šią jauną fotografę, užgęso šiąnakt po sunkios ligos sad.gif
Aliona

............
Atsakyti
QUOTE(mamagute @ 2013 02 13, 16:40)
va , šis užskaitytas, bet jei tai buvo baltas samtelis, tai jis geltonuoja rankiniam...Tai kokiais kriterijais vadovautis-nžn...


smile.gif Aš tai foną skaičiau kaip baltą objektą.

QUOTE(Rittule @ 2013 02 13, 16:52)
Nežinau, ar kam dar teko pažinoti asmeniškai šią jauną fotografę, užgęso šiąnakt po sunkios ligos sad.gif
Aliona


Ojej....
Mačiau aš ją per vienas draugų vestuves, asmeniškai bendraut neteko. Gaila, kai tokie jauni žmonės išeina.... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilnis @ 2013 02 13, 14:04)
Tiesiog paimu daiktą kuris yra po ranka ir bandau gal praeisiu.

Nu zinok cia jau noriu uzstoti Spindulele ax.gif Penkta karta jau dare ji ta ND, ir patarimu tikrai klause. Tiesiog nebezinojo jau gal, ka daryti ir ko klausyti - vienai labiau patiko antras variantas, kitai trecias, o man, pvz, pirmas.. ketvirto jau net nebeprisimenu biggrin.gif

QUOTE(krispuka @ 2013 02 13, 15:39)
As su 5 nd  4u.gif

Ideja faina, bet as tai neuzskaityciau, nes nu tikrai nebaltas tas saukstelis - ir plika akim ziurint, ir su pipete tikrinant.

QUOTE(Amade @ 2013 02 13, 15:54)
Na, eilinis bandymas 5ND... Perėjau per laiškus, bet paaiškėjo, kad jie dažniausiai nėra pakankamai balti  doh.gif 
5 ND natūrali šviesa - Laiškas iš Portugalijos

Senas popierius niekada nebus visiskai baltas, jei pradzioj toks ir buvo. Tai kaip su juo gausis "teisingas" WB namu darbas?
Papildyta:
QUOTE(Vilnis @ 2013 02 13, 17:10)
smile.gif Aš tai foną skaičiau kaip baltą objektą.

blink.gif

Pradesiu gal nuo pareiskimo, kad tikrai neiskasiau karo kirvio mirksiukas.gif

Cia juk WB namu darbas, kurio tikslas yra ismokti nustatyti baltos spalvos balansa, kad spalvos kadre butu tikros, neiskraipytos netinkamo apsvietimo. Balta spalva ND pasirenkama todel, kad joje lengviausiai matosi tie nepageidaujami atspalviai. Vadinasi, jei kadre yra baltos spalvos, tai ji VISUR turi buti balta - ir visai nesvarbu, ar tai butu fonas ar objektas. Jei balta, tai balta. O jei nebalta, tai neuzskaitom. Ar ne taip? g.gif
Atsakyti
tai as nebezibnau, ka man daryti, ar daryti dirbtinam apsvietime toliau ar ne, ar vietoj balto saukstelio pakeisti i juoda, gal nera ji visiskai baltas, fonas tai baltas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2013 02 13, 17:23)
Cia juk WB namu darbas, kurio tikslas yra ismokti nustatyti baltos spalvos balansa, kad spalvos kadre butu tikros, neiskraipytos netinkamo apsvietimo.


xexe
Dabar aš paprieštarausiu - pamenu buvo 5ND, kurie buvo užskaityti tik dėl balto fono.... smile.gif
Tą prisiminus, užskaičiau ir šį. 4u.gif

Beje, man rodos šaukštelis nėra baltas - krispuka gali patikslinti. Pati žinau, sunku idealiai baltų daiktų namuose rasti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilnis: 13 vasario 2013 - 17:31
QUOTE(Jurzole @ 2013 02 13, 18:23)
tai ji VISUR turi buti balta - ir visai nesvarbu, ar tai butu fonas ar objektas. Jei balta, tai balta. O jei nebalta, tai neuzskaitom. Ar ne taip?  g.gif



drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilnis @ 2013 02 13, 17:26)
Dabar aš paprieštarausiu - pamenu buvo 5ND, kurie buvo užskaityti tik dėl balto fono.... smile.gif
Tą prisiminus, užskaičiau ir šį.  4u.gif

Blogais pavyzdziais nereiketu sekti mirksiukas.gif

Rimtai, juk tiesiog ismusam naujokes is veziu sitaip, kai neaiskus kriterijai. Juolab techniniai, kur lyg ir gincytis nebutu del ko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(krispuka @ 2013 02 13, 18:24)
tai as nebezibnau, ka man daryti, ar daryti dirbtinam apsvietime toliau ar ne, ar vietoj balto saukstelio pakeisti i juoda, gal nera ji visiskai baltas, fonas tai baltas  unsure.gif


tai gal tada į kadrą nedėt labai panašių į baltą...nes pirmam plane buvo šaukštelis su kava- iš pirmo žvilgsnio baltas lyg, na į jį ir žiūrim kaip į pagr. objektą, t.y. baltą, bet jo kotelis tikrai geltonuoja...
Atsakyti
QUOTE(krispuka @ 2013 02 13, 17:24)
tai as nebezibnau, ka man daryti, ar daryti dirbtinam apsvietime toliau ar ne, ar vietoj balto saukstelio pakeisti i juoda, gal nera ji visiskai baltas, fonas tai baltas  unsure.gif

Kazkada jau buvo sakyta (man rodos, ir ne karta) - nesirinkit sitam ND daiktu, kurie lyg ir balti, lyg ir ne. O del fono tai ka zinau - man kazkaip atrodytu, kad baltas daiktas turetu buti (baltam ar spalvotam fone). Bet jei kitoms tinka spalvotas daiktas baltam fone, tai as nesigincysiu ax.gif
Atsakyti