Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis, 152 tema

Gotte man I varianto tekstūra geresnė už II varianto, o va dėl spalvos - II variantas mielesnis, švelnesnis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2013 02 13, 15:04)
Man ir įdomu, skambinkit  ax.gif Bet ir bijau ką parodys po to  biggrin.gif Jau žinau, kad šviesinti reikia, nes daugelį nuotraukų matau laaabai baltai  g.gif

ps Šian nuvažiavau į Laiptus, norėjau gi parodą pažiūrėti, kokia nemaloni moteriškė dirba  blink.gif Tik įėjau - Ko nori  blink.gif Pasigailėjau, kad geros nuotaikos buvau  lotuliukas.gif Parodos nepamačiau, žodžiu cool.gif


Aš tai apšalau, kai sulyginau savo naujojo monitoriaus vaizdą su laptopo biggrin.gif j/b rodo visiškai skirtingai biggrin.gif ir noriu matyti vaizdą kuo tikresnį, nes nu kokia nesąmonė, kai matai vienaip, o yra visai ne taip biggrin.gif

Eik eik g.gif labai keista, nes aš kai buvau, tai motera...o tiksliau jos abi buvo labai malonios g.gif dar pakalbėjom šiaip.... labai keista...gal kita pamaina g.gif o tai ką, neįleido????

QUOTE(gotte @ 2013 02 13, 16:12)
oba...o aš kai nenusimanau apie techninius dalykus, tai galvojau, kad sukalibravimas - visam gyvenimui g.gif o čia gaunasi kad tik iki kompo perinstaliavimo g.gif


Esu girdėjusi, kad kalibruot reikia karts nuo karto, nes išsiderina...bet nžn tikrai ar taip yra...o gal ir nuo moniko priklauso...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stikline: 13 vasario 2013 - 16:20
QUOTE(gotte @ 2013 02 13, 17:10)

gerai, kad du sumetei, matosi skirtumai smile.gif Man patinka antrosios spalvingumas, bet nei viena tekstūra nepatinka, bet čia skonio reikalas smile.gif Kodėl taip kadruoti nusprendei? smile.gif spec kirtai dešinę ar taip gavosi? Nes man labai kadravimas nesižiūri, tik nepagalvok, aš pati su juo turiu problemų biggrin.gif
Bet jei vis dėlto reiktų rinktis tekstūras iš šių 2, tai imčiau pirmą. Nors nuimčiau visai jas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagute @ 2013 02 13, 16:17)

nu ką aš galiu pasakyt- šiaip kaip ir balta. Bet tikrinant RGB -skirtumas kai kur iki 8 punktų. Jei labai preciziškai žiūrėt- gal daugoka g.gif Va fonas- skirtumas max 3 punktai tik. Tiesa, AUTO yra mažesnis skirtumas tarp RGB  lyginant su rankiniu...
Tegu labiau patyrusios pasisako. Man tai baltai atrodo biggrin.gif


g.gif gaila, kad as neturiu kur vis ta RGB patikrint, pas mane tik diagramas jo rodo g.gif Beje, cia esme yra kad tiek pagrindas, tiek daiktas balti butu, ar kad baltam fone teisingai daiktas baltas butu? g.gif Nes nustatineju custom wb pagal taisykles, logiskai mastant, neturi blogai gautis. unsure.gif Ar tai reikstu, kad mano laiskas siaip nera idealiai baltas? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2013 02 13, 17:10)
Krispuka, ir aš užskaitau ax.gif

Niu va padariau su dryžuotesne textura, bet spalvingumo tokio jau nepavyksta išgauti...toks žaidimas čia..textura savo atspalvį irgi meta matyt g.gif man taskuotam variante gražiau plaukai matosi, jų faktūra, taip pat ausis. Spalvingumas man irgi pirmo varianto geriau. O vat textura gal tikrai antrojo g.gif




kai pirma rodei šią foto, tai puoliau valyt monitoriaus, galvoju, negi aptaškiau...
Man tai ne tokia tekstūra schmoll.gif Patiko spalviškumas. grakščios rankos, na ir dešinės daugiau norėtųsi 4u.gif
Atsakyti
gotte 4u.gif

keliausiu prie dirbtino apsvietimo
Atsakyti
QUOTE(noisy-B @ 2013 02 13, 16:19)
gerai, kad du sumetei, matosi skirtumai smile.gif Man patinka antrosios spalvingumas, bet nei viena tekstūra nepatinka, bet čia skonio reikalas smile.gif Kodėl taip kadruoti nusprendei? smile.gif spec kirtai dešinę ar taip gavosi? Nes man labai kadravimas nesižiūri, tik nepagalvok, aš pati su juo turiu problemų biggrin.gif
Bet jei vis dėlto reiktų rinktis tekstūras iš šių 2, tai imčiau pirmą. Nors nuimčiau visai jas smile.gif

hm...reikia jaučiu pailsėti truputį ir pagalvoti, ar verta man su šia foto dar kažką vargti, ar ne g.gif man kažkodėl norisi to tapybiškumo nuotraukoje, norisi ją sudirbti su textūra... biggrin.gif taip jau būna man biggrin.gif

Turiu ir su nenukirsta dešine, bet ten plaštakų įtempimas matyti, todėl pasirinkau šią foto. Čia rankos atsipalaidavę visiškai. Aš nežinau, ką ta dešinė keistų? ką parodytų? kodėl blogas tas kirtimas? su dešine jau būtų tobula? Man asmeniškai tai ne... g.gif va šitoj vietoj aš turiu gana tvirtą nuomonę (ne taip, kaip diskutuojant apie textūros reikalingumą biggrin.gif )


gal išvis geriau perfotografuoti..labiau viską apgalvojant g.gif g.gif žodžiu, užkūrėt man čia minčių biggrin.gif bet smagu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2013 02 13, 17:21)
g.gif  gaila, kad as neturiu kur vis ta RGB patikrint, pas mane tik diagramas jo rodo  g.gif  Beje, cia esme yra kad tiek pagrindas, tiek daiktas balti butu, ar kad baltam fone teisingai daiktas baltas butu?  g.gif  Nes nustatineju custom wb pagal taisykles, logiskai mastant, neturi blogai gautis.  unsure.gif  Ar tai reikstu, kad mano laiskas siaip nera idealiai baltas?  unsure.gif


prie diagramų dar yra "watch points" ( pas mane Nikon capture nx2 koregavimo programa), ten RGB reikšmes rodo.
Baltas daiktas bet kokiam fone.
Bet logiškai galvojant, jei kažkur fotkinsi, kur bus TIKRAI baltas daiktas ,ir teisingai nusistatysi WB (sakai, kad tą supranti), tai ir rezultatas bus geras.

Gal dar kas susimylės pakomentuot smile.gif
Atsakyti

QUOTE(Inza @ 2013 02 13, 16:21)
niu bet cia tik mano pradziamokslininkes mintis ax.gif

xixi

QUOTE(Amade @ 2013 02 13, 16:54)
5 ND natūrali šviesa - Laiškas iš Portugalijos

na va, dabar visi žinos kur tu gyveni.. biggrin.gif
man lyg fokuso trūksta paskutiniojoje

QUOTE(gotte @ 2013 02 13, 17:10)

man pati foto labai patinka, gražios rankos, bet irgi kliūna nukapota ranka..
Spalviškai labiau pirmoji ir tie taškiukai kliūna būtent viršutinėje nuotraukos dalyje..
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2013 02 13, 17:29)
hm...reikia jaučiu pailsėti truputį ir pagalvoti, ar verta man su šia foto dar kažką vargti, ar ne g.gif man kažkodėl norisi to tapybiškumo nuotraukoje, norisi ją sudirbti su textūra... biggrin.gif taip jau būna man biggrin.gif

Turiu ir su nenukirsta dešine, bet ten plaštakų įtempimas matyti, todėl pasirinkau šią foto. Čia rankos atsipalaidavę visiškai. Aš nežinau, ką ta dešinė keistų? ką parodytų? kodėl blogas tas kirtimas? su dešine jau būtų tobula? Man asmeniškai tai ne... g.gif va šitoj vietoj aš turiu gana tvirtą nuomonę (ne taip, kaip diskutuojant apie textūros reikalingumą biggrin.gif )
gal išvis geriau perfotografuoti..labiau viską apgalvojant  g.gif  g.gif žodžiu, užkūrėt man čia minčių biggrin.gif bet smagu thumbup.gif

Aš klausiu dėl to, kad įdomu ir įdomu ar kompoziciškai gerai atlikta smile.gif man asmeniškai trūksta wa, todėl ir domiuosi, gal kiti [senbūviai] pakomentuos?
Atsakyti
QUOTE(krispuka @ 2013 02 13, 16:39)
As su 5 nd  4u.gif

1 dalis naturaliame apsvietime




va , šis užskaitytas, bet jei tai buvo baltas samtelis, tai jis geltonuoja rankiniam...Tai kokiais kriterijais vadovautis-nžn...
Atsakyti
QUOTE(Rittule @ 2013 02 13, 16:36)
xixi
na va, dabar visi žinos kur tu gyveni.. biggrin.gif
man lyg fokuso trūksta paskutiniojoje
man pati foto labai patinka, gražios rankos, bet irgi kliūna nukapota ranka..
Spalviškai labiau pirmoji ir tie taškiukai kliūna būtent viršutinėje nuotraukos dalyje..


lotuliukas.gif jau ten kokia 15 metu kažkas kitkas gyvena tongue.gif

kitoms irgi fokuso trūksta? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amade: 13 vasario 2013 - 16:52