Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis, 152 tema

QUOTE(noisy-B @ 2013 02 13, 15:12)
sorry, bet tikrai atrodo, o žinai kodėl? Todėl, kad aplinkui nesninga, o ji pist su "pleiskanom" smile.gif
antra būtų įdomesnė, jei sniega snebūtų mėlynas toks ir ji nebūtų tokia tamsi ir būtų daugiau viršaus, daug daugiau viršaus smile.gif

jo, pati matau, kad melynuoja smile.gif ir dar vakar kaip tik pagalvojau - gal tamsoka si foto smile.gif mokomes, mokomes smile.gif

QUOTE(Spindulėlė @ 2013 02 13, 15:47)
Žiūrėdama į užskaitytus ND, kiek jų ten beliko irgi nelabai susigaudau. Karatais mano akim žiūrit gražesnis darbelis neužskaitytas, o vat prastesnis užskaitytas. g.gif
Aišku, aš dar neturiu supratimo, man gražu arba ne blush2.gif

Man ir taip kartais smile.gif ateis supratimas rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(gotte @ 2013 02 13, 14:42)
Turiu turbūt jau pavėluotą rankų foto g.gif pati matau, ką keisčiau (įdomi jūsų nuomonė), jei pavyks gal šiandien perfotografuosiu ar ką naujo sugalvosiu.

Man ir geriau ziurisi nespalvotas smile.gif o cia fotografuota sedint, ar ne? nes man atrodo, kad atsistojus grazesne nugara gautusi, dabar tai atrodo lyg susirietus, ar susilenkus, truksta tu nugaros liniju smile.gif niu bet cia tik mano pradziamokslininkes mintis ax.gif
Atsakyti
Spindulele, uzskaitau 4u.gif spalvos paderintos, paklausei Yvettes patarimo del skareles. skirtumai matosi. keliauk prie kito ND
Atsakyti
Pocėj sakė, kad šiuolaikinius monitorius užtenka sukalibruoti kartą per metus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lunameja @ 2013 02 13, 16:25)
Spindulele, uzskaitau  4u.gif spalvos paderintos, paklausei Yvettes patarimo del skareles. skirtumai matosi. keliauk prie kito ND


Ačiū 4u.gif
Turiu tik 2 taip, tai dar nekeliausiu blush2.gif
Atsakyti
As su 5 nd 4u.gif

1 dalis naturaliame apsvietime

Auto

user posted image

debeselis

user posted image

custom

user posted image
Atsakyti
QUOTE(krispuka @ 2013 02 13, 15:39)
As su 5 nd  4u.gif

1 dalis naturaliame apsvietime

Jėga, užskaitau! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2013 02 13, 16:50)
Jėga, užskaitau!  smile.gif



4u.gif
Atsakyti
Na, eilinis bandymas 5ND... Perėjau per laiškus, bet paaiškėjo, kad jie dažniausiai nėra pakankamai balti doh.gif Dėl laiko, dėl to, kad prirašyta ant abiejų lapo pusių ax.gif Tada ieškojau baltų vokų. Radau. Fotkinau ne dailiausiai užrašytą, bet tokį, kuris yra man mielas, šiaip tokie gana seni daiktai visai nemenkai sentimentų kelia. Šis 1998 metais gautas ax.gif Smagu buvo pasikuist po tas dėžes thumbup.gif Ir nieks nebesakys, kad "po ranka" nugriebtas tongue.gif
Prašom komentuojam 4u.gif

5 ND natūrali šviesa - Laiškas iš Portugalijos

auto
user posted image

debesiukas
user posted image

custom
user posted image
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2013 02 13, 14:54)
Vilnis, nežinau dėl to karo kirvio...jei atvirai nelabai pamenu, ką tavo esu komentavusi...man neįstrigo, kad kas blogai blush2.gif apskritai nepamenu mūsų nuomonių susikirtimo jokio schmoll.gif  g.gif taigi nelabai ir galėjau kažkokį karo kirvį kasti g.gif


thumbup.gif Todėl ir užklausiau, kad nebūčiau kokio sakinio savaip perskaičius wink.gif. Vis dėlto internetinis bendravimas lieka internetiniu wink.gif.

QUOTE(krispuka @ 2013 02 13, 15:39)
As su 5 nd  4u.gif



Taip smile.gif
Atsakyti
Vilnis 4u.gif
Atsakyti
Krispuka, ir aš užskaitau ax.gif

Niu va padariau su dryžuotesne textura, bet spalvingumo tokio jau nepavyksta išgauti...toks žaidimas čia..textura savo atspalvį irgi meta matyt g.gif man taskuotam variante gražiau plaukai matosi, jų faktūra, taip pat ausis. Spalvingumas man irgi pirmo varianto geriau. O vat textura gal tikrai antrojo g.gif

pirmas var taškuota textura
user posted image

antras var, dryžuota textura
user posted image


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gotte: 13 vasario 2013 - 16:15
QUOTE(krispuka @ 2013 02 13, 16:39)
As su 5 nd  4u.gif

1 dalis naturaliame apsvietime




o čia baltas, tai kuris daiktas? Jei samtelis- tai jis geltonuoja, nėra visiškai baltas 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Amade @ 2013 02 13, 16:54)
Na, eilinis bandymas 5ND... Perėjau per laiškus, bet paaiškėjo, kad jie dažniausiai nėra pakankamai balti  doh.gif  Dėl laiko, dėl to, kad prirašyta ant abiejų lapo pusių  ax.gif  Tada ieškojau baltų vokų. Radau. Fotkinau ne dailiausiai užrašytą, bet tokį, kuris yra man mielas, šiaip tokie gana seni daiktai visai nemenkai sentimentų kelia. Šis 1998 metais gautas  ax.gif  Smagu buvo pasikuist po tas dėžes  thumbup.gif  Ir nieks nebesakys, kad "po ranka" nugriebtas  tongue.gif
Prašom komentuojam  4u.gif

5 ND natūrali šviesa - Laiškas iš Portugalijos




nu ką aš galiu pasakyt- šiaip kaip ir balta. Bet tikrinant RGB -skirtumas kai kur iki 8 punktų. Jei labai preciziškai žiūrėt- gal daugoka g.gif Va fonas- skirtumas max 3 punktai tik. Tiesa, AUTO yra mažesnis skirtumas tarp RGB lyginant su rankiniu...
Tegu labiau patyrusios pasisako. Man tai baltai atrodo biggrin.gif
Atsakyti