Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis, 152 tema

Per telefona ziuriu tai nematau smulkiu detaliu spindulelio ND. Bet pasirinkti daiktai IR fonas man tinka. Spalvos paderintos. Is Namu paziurejus galeciau pasakyt ar uzskaitau
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2013 02 13, 14:21)


4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2013 02 13, 15:08)
Gotte, labai įdomiai, nors pritariu dėl netinkamos faktūros.
Vakar daug ką flikrį pakomentavau, gal dar kas norėtų  lens.gif



visada komentaru laukiu ir is visu, kas nori ir gali 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2013 02 13, 14:11)
Pas mane flicre nėra labai kažko, bet galėtum pažiūrėti blush2.gif

Jau smile.gif

QUOTE(noisy-B @ 2013 02 13, 14:12)


Aš jau vakar pas tave buvau:)
QUOTE(krispuka @ 2013 02 13, 14:37)
visada komentaru laukiu ir is visu, kas nori ir gali  4u.gif

Ir pas tave:)
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2013 02 13, 14:10)
Tikrai ne pirmą po ranka, prifotkinau visko, bet kad ne tam skirta troba, tai net nėra kaip atsistoti ar atsitraukti. Ir knygos, ir vazelės, ir puodeliai, bet vis kažkas išlenda.
Gavau patarimą skarelę kokią pasiimti, tai ir ieškojau, kad daiktai būtų mažesni.
O šalis tai švarus.


Tikiu tavim 4u.gif , todėl ir nenorėjau rašyti detaliau kad nebūčiau ne taip suprasta. Estetinė pusė visada daug diskusijų sukelia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2013 02 13, 14:42)


Jau mačiau, ačiū 4u.gif

Aš tai pritariu Vilniai, bet tyliu tyliu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilnis @ 2013 02 13, 15:42)
Tikiu tavim  4u.gif , todėl ir nenorėjau rašyti detaliau kad nebūčiau ne taip suprasta. Estetinė pusė visada daug diskusijų sukelia  4u.gif


Suprantu, gi ir skoniai visų skirtingi. 4u.gif
Tiesiog naujokas gal kažkokį atramos tašką turi turėt, pirmą dublį darydama žiūrėjau į pavyzdinį ND pirmam puslapyje, tai stengiaus panašiai kažką, tai kai buvo negerai susipainiojau visai.
Žiūrėdama į užskaitytus ND, kiek jų ten beliko irgi nelabai susigaudau. Karatais mano akim žiūrit gražesnis darbelis neužskaitytas, o vat prastesnis užskaitytas. g.gif
Aišku, aš dar neturiu supratimo, man gražu arba ne blush2.gif
Atsakyti
Vilnis, nežinau dėl to karo kirvio...jei atvirai nelabai pamenu, ką tavo esu komentavusi...man neįstrigo, kad kas blogai blush2.gif apskritai nepamenu mūsų nuomonių susikirtimo jokio schmoll.gif g.gif taigi nelabai ir galėjau kažkokį karo kirvį kasti g.gif

Dėl spindulėlės ND tai man tos dėmės nekrito į akis. Pirmiausia, ką pastebėjau, kad gražiai suderintos spalvos skarelės ir papuošalo. Antra - gera ekspozicija. Trečia - išpildyta ND užduotis. Todėl aš užskaitau. Raginu kitas išsakyti nuomonę, nes žmogus gi laukia atsakymo nuuu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Stikline @ 2013 02 13, 13:46)
Galėtum pasukt....jei tik tiek, tai ir aš norėčiau...įdomu ar reikia vežt monitorių, ar atvažiuoja į vietą  g.gif



QUOTE(Suprem @ 2013 02 13, 14:04)
Man ir įdomu, skambinkit  ax.gif Bet ir bijau ką parodys po to  biggrin.gif Jau žinau, kad šviesinti reikia, nes daugelį nuotraukų matau laaabai baltai  g.gif


Paskambinau, sakė kainuoja 50 lt, gali atvažiuoti kur reikia, labai mielas fotografiją baigęs vaikinukas 4u.gif taigi jei reikia kontaktų į AŽ.
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2013 02 13, 14:42)
Jau smile.gif
Aš jau vakar pas tave buvau:)

Ir pas tave:)

o pas mane ? bigsmile.gif ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Idda @ 2013 02 13, 15:56)
Paskambinau, sakė kainuoja 50 lt, gali atvažiuoti kur reikia, labai mielas fotografiją baigęs vaikinukas  4u.gif taigi jei reikia kontaktų į AŽ.


Tik pasiklauskit prieš pasikviesdamos, ar yra kalibravęs būtent tokio modelio monitorių kaip jūsiškis.
Man Kaune taip pat už 50 Lt buvo sukalbiravęs vyrukas, ale kažkaip ne taip vaizdas buvo, lyg per žalias, per geltonas. Po perinstaliavimo visi parametrai dingo, tai nebesiryžtu vėl kviestis.
Atsakyti
QUOTE(zapukė @ 2013 02 13, 15:04)
Tik pasiklauskit prieš pasikviesdamos, ar yra kalibravęs būtent tokio modelio monitorių kaip jūsiškis.
Man Kaune taip pat už 50 Lt buvo sukalbiravęs vyrukas, ale kažkaip ne taip vaizdas buvo, lyg per žalias, per geltonas. Po perinstaliavimo visi parametrai dingo, tai nebesiryžtu vėl kviestis.

oba...o aš kai nenusimanau apie techninius dalykus, tai galvojau, kad sukalibravimas - visam gyvenimui g.gif o čia gaunasi kad tik iki kompo perinstaliavimo g.gif
Atsakyti